Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilusion slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ilusion slike

    Pozdrav svima,
    evo i mojih slika.
    Treniram oko 4-5godina s prekidima. Nažalost tek ovu godinu sam počeo raditi kako treba s ozbiljnom prehranom, sve do sada je bilo loše što se prehrane tiče. Ni sada nije 100% kakva bi trebala biti no pokušavam što više kvalitetno jesti. Treniram 3-4 puta tjedno, koliko fax dozvoli.

    Znam da poze nisu kakve bi trebale biti i da se iz ovih slika nece dobro sve vidjeti no kada se sljedeci put budem slikao pokusat cu napraviti slike s boljim pozama.

    (kliknite na sliku kako bi se cijela otvorila jer su dosta dugacke neke slike buduci sam napravio usporedbe)








  • #2
    Re: Ilusion slike

    Evo slikako danas. Ove gore su od prije cca 2mjeseca osim 3.slike koja je od prošle godine. Druge poze neću objavljivati jer ih nisam izveo ni približno dobro kako bih trebao. Ni ova nije do kraja izvedena kako bi trebala ali ajde.
    Nove slike oko 2.mj ....



    Nisam gore napisao. Visok sam oko 182cm, a zadnje vaganje imao sam 83kg.

    Slobodno komentirajte, napišite savjete i mišljenja.
    Last edited by Ilusion; 18-12-12, 14:37.

    Comment


    • #3
      Re: Ilusion slike

      radis li noge ?
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: Ilusion slike

        Ne pitaj za noge

        Slike neću stavljati jer imam problema s oba koljena (iskakala po nekoliko puta). Tako da ne mogu kvalitetno raditi noge u teretani. Nedavno mi je opet otišlo lijevo koljeno. Sada radim samo vježbe izdržljivosti budući da ni čučanj niti nešto drugo trenutno ne mogu.
        Od slika ništa jer su noge katatsrofa, trudim se i radim koliko mogu i što mogu za njih. Oko 2mj ako mi do tada ne iskoči opet ćemo vidjeti rezultate nogu.

        Comment


        • #5
          Re: Ilusion slike

          Originally posted by Ilusion View Post
          Ne pitaj za noge

          Slike neću stavljati jer imam problema s oba koljena (iskakala po nekoliko puta). Tako da ne mogu kvalitetno raditi noge u teretani. Nedavno mi je opet otišlo lijevo koljeno. Sada radim samo vježbe izdržljivosti budući da ni čučanj niti nešto drugo trenutno ne mogu.
          Od slika ništa jer su noge katatsrofa, trudim se i radim koliko mogu i što mogu za njih. Oko 2mj ako mi do tada ne iskoči opet ćemo vidjeti rezultate nogu.
          Jel ti to iskakalo od teretane ili?
          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

          Comment


          • #6
            Re: Ilusion slike

            Originally posted by body123 View Post
            Jel ti to iskakalo od teretane ili?
            Ne. Koljena su otišla od nogometa i boksa. Nagla promjena smjera i sl.
            Kada zbrojim iskakanja lijevog i desnog, preko 10ak puta.

            Comment


            • #7
              Re: Ilusion slike

              imas jednu spravu (napravu) koju je izumio neki bilder koji nije mogao squotat. nemogu se sjetit kako se zove. znam da ima na youtubu lee priest kako radi na tome.

              nemogu sad objasnit kako izgleda, ako netko zna na sta mislim nek kaze.

              + mozes si uzet elasticni zavoj pa namotat na koljena
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #8
                Re: Ilusion slike

                Budem potražio, hvala

                Comment


                • #9
                  Re: Ilusion slike

                  Razmak izmedju slika je 1.5mj, počeo sam skidati masnoću koja se nakupila. Da je moglo bolje, je. No ŽALOSNO ali tek sam 1.2 počeo paziti na ono što unosim u tijelo, izbjegavati sokove, grickalice i ostale otrove.
                  Sada 3.mj mi je prehranu i trening slagao Adoni Costo tako da vjerujem da će rezultat biti još bolji



                  Slike su kao što se vidi u opuštenom stanju.
                  Last edited by Ilusion; 14-03-13, 19:39.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ilusion slike

                    Ajde da objavim novije nesto iako sam slikao pomocu brojaca pa se pola ruke ne vidi. Polako se topi donji dio stomacica i sa strana.. laganini jos uvijek, napredak primjecujem i to mi je najbitnije. Kvalitetnije slike cu objaviti kad budem imao nekoga tko ce me slikati

                    2chp20z.jpg
                    Last edited by Ilusion; 25-03-13, 15:46.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ilusion slike

                      Biti ce to jakooo dobro ako se uspijes izdefkati do kraja!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ilusion slike

                        Originally posted by WTF View Post
                        Biti ce to jakooo dobro ako se uspijes izdefkati do kraja!
                        Hvala na komentaru. Još ako ti tako kažeš

                        Nadam se da će sve biti okej, kako god bude bit će bolje nego je bilo hehe
                        Vidjet ću krajem 4.mj kakvo će zapravo biti stanje i onda odlučiti, možda bez unosa UH cijeli dan ili ako ovo bude okej šljakalo na oko 50-100UH max. Ima vremena. Sad sam na oko 150gUH, 60gM i 200-220gP.
                        Last edited by Ilusion; 25-03-13, 18:39.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ilusion slike

                          Dakle nisam nikad ni gledao kako se izvode neke poze tak da vidim i sam da nisam dobro POZIRAO, ali pozirah kako sam znao i koliko mi je brojac dozvolio (agrh) haha. Kakva god slika bila . Moram prouciti malo bb poze. Nije ni osvjetljenje neko bilo pa ono....
                          Leđa, na dubini bih trebao poraditi..

                          forum1.jpg





                          *premisljam se cijeli dan hocu li objaviti ili ne, nisam zadovoljan, ali OBJAVIT cu da za par mj mogu pokazati koliko sam napredovao
                          Last edited by Ilusion; 27-03-13, 22:30.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ilusion slike

                            da, trebas jos malo naucit izvuc lat spread

                            imas na internetu kako, ugl. cilj ti je da se ne grbis naprijed, tj da ti rame ne ode napred a da ipak izvuces leđa.

                            na ovoj slici se dubina nemoze vidjet, ali vecina ljudi nema problema s dubinom (nije da imaju dubinu phil heatha ali ono..)
                            stavi jos rear double biceps.
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ilusion slike

                              Ma da, zgrbim se dosta heh..

                              Budem stavio kad se slikam - imaš na prvom postu rear double biceps, ali je od prošle godine negdje 2.mjesec ili tako nešto. Budući da je stanka bila jako velika i da sam u pravom trening+prehrana tek oko dva mjeseca sumnjam da se stanje leđa puno popravilo u odnosu na prošlu god..
                              Ma širok sam dosta u leđima, ali nisam zadovoljan baš

                              Jbg, tek sam počeo sve raditi kako treba, neće ništa preko noći doći

                              Comment

                              Working...
                              X