Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilusion slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ilusion slike

    Danas sam se vagao. Prije mjesec dana 85kg, danas 81-82kg. Nisam mogao tocno vidjeti kad nije digitalna.

    Kazu mi da nisam izgubio puno misica, po slikama isto gledam, nisam izgubio. Steta sto nisam mjerio sve, bas cu danas izmjeriti ako stignem pa usporediti na kraju ciklusa.

    Comment


    • #17
      Re: Ilusion slike

      jesi li na cikliranju uh ili keto?

      Comment


      • #18
        Re: Ilusion slike

        Originally posted by mate31 View Post
        jesi li na cikliranju uh ili keto?
        Ovak, kako na masi nisam pazio prehranu i nisam pojma imao na sto mi tijelo reagira na sto ne i kako, kad sam poceo na definicju kao sto sam napisao tek sam poceo paziti prehranu. Tako da sam se drzao prvo na 2500kcal ali sam spustio na oko 2000kcal.
        Prvo sam unosio 200gUH a onda zadnja dva tjedna na 150gUH. Kako mi je ovo prva prava definicija i iskreno dao sam si test ovu godinu da vidim kako i sta mogu, uplasio sam se da sam prenaglo spustio UH ali ipak sve je ok ispalo koliko vidim i kako mi kazu iz ter, da nisam izgubio skoro nista misica.
        Samo zalim sto nisam i prije pazio na prehranu jer i sam sam se iznenadio, kako god za godinu dana cu vidjeti gdje sam jer ovo do sada je bilo jadno sto se prehrane tice pa normalno da i rezultat nije kakav je mogao biti. Jos 2-3kg planiram dolje a onda vidjeti gdje sam zapravo.

        Btw cikliranje nisam radio nikako, iako znam sve o tome planirao sam prvo na to ali neznam kad ovako ide ima li potrebe mjenjati? Eventualno od sredine 4.mj mogu cikliranje? Sto ti mislis kako bi islo?
        Last edited by Ilusion; 28-03-13, 17:34.

        Comment


        • #19
          Re: Ilusion slike

          kad zavrsi sa defkom onda napravi ono kalij/natrij pumpu da izbacis svu potkoznu vodu jer ces onda tek tad viditi koliko si sala izgubio i vidit ces pravo stanje svoje misicne mase,e to za cikliranje u8h da je misicni gubitak sveden na m inimum nebih se bas slozio hehe

          Comment


          • #20
            Re: Ilusion slike

            Originally posted by mate31 View Post
            kad zavrsi sa defkom onda napravi ono kalij/natrij pumpu da izbacis svu potkoznu vodu jer ces onda tek tad viditi koliko si sala izgubio i vidit ces pravo stanje svoje misicne mase,e to za cikliranje u8h da je misicni gubitak sveden na m inimum nebih se bas slozio hehe
            To sam vidio kalij/natrij što je "@mikeos" (ako me sjećanje dobro služi) napravio. Morat ću bolje prostudirati jer nisam sve čitao.

            Onda je najbolje da ništa ne mjenjam, da sam znao da će ovako dobro sve proći išao bih sigurno do kraja 3.mj na masu ali nema veze. Po tebi jel bolje onda biti 500kcal u minusu ili ići s cikliranjem?

            Comment


            • #21
              Re: Ilusion slike

              e vidis to ti nemoze niko reci sto je bolje,jer nekom vise pase keto dijeta,nekom pase vise cikliranje uh,a nekom pase ono klasicni deficit od 300-500 kcal,ali gledaj ako tebi sad idu kile dole i negubis misicnu masu onda se samo drzi toga a ako kile stanu ici dole onda se prebaci na keto i to je to hehe

              Comment


              • #22
                Re: Ilusion slike

                Originally posted by mate31 View Post
                e vidis to ti nemoze niko reci sto je bolje,jer nekom vise pase keto dijeta,nekom pase vise cikliranje uh,a nekom pase ono klasicni deficit od 300-500 kcal,ali gledaj ako tebi sad idu kile dole i negubis misicnu masu onda se samo drzi toga a ako kile stanu ici dole onda se prebaci na keto i to je to hehe
                Da, keto sam planirao na kraju ako bude potrebe. Bit ću slobodan pa ti se javim vezano za kalij/natrij ako mi bude nejasno nešto, ima vremena do tada
                Hvala na komentarima

                Comment


                • #23
                  Re: Ilusion slike

                  Nekako sam misljenja da je keto bolje raditi (ako se vec radi) pri vecem BF-u a kad je BF nizi ici s cikliranjem UH, tako da mislim da nema potrebe da radis keto kasnije vec ostanes na istom pravcu.
                  Cini mi se da je Boris ( TitanGym) jednom spomenuo da prvo krene s keto a zavrsava s cikliranjem UH...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ilusion slike

                    da, to sam čuo i ja premda mi baš nije jasno zašto?
                    Logika nalaže da se u startu krene sa smanjivanjem UH, pa da kada se nema više šta smanjivati se prijeđe na keto
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ilusion slike

                      I meni su govorili da keto ide na kraju, ali neznam sada hehe

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ilusion slike

                        http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post935972

                        Originally posted by TitanGym_BP View Post
                        Najbolja varijanta poslije keto je cikliranje carbsa, dok se sve više/manje ne dovede u normalu, moje keto dijete su redvito bile za natjecanja pa nakon kratkog carbs rotationa uvijek su završavale višetjednim prežderavanjem
                        Dobro, ne pise dali je radio carbs rotation pa keto, ali koliko sam citao okolo ( ne previse jer sam ljenčina) u vecini slucajeva je bilo keto pa carbs rotation.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ilusion slike

                          Hvala na linku. Budem i ja malo okolo pročitao kada bi keto trebala ići odnosno jesam li već trebao biti na njoj

                          Comment


                          • #28
                            Re: Ilusion slike

                            Evo ako ko ima vremena za procitat. vrlo zanimljivo!

                            http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=25543
                            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Ilusion slike

                              veli žena: čemu kompliciranje, zapravo je jako jednostavno... i onda opizdi post od km ipo sa 8 faza
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • #30
                                Re: Ilusion slike

                                Originally posted by kingpin View Post
                                veli žena: čemu kompliciranje, zapravo je jako jednostavno... i onda opizdi post od km ipo sa 8 faza

                                hahaha, pa meni to izgleda prejednostavno ( napisano za shvatiti) ali brutalno za odraditi
                                Citajuci sam ogladnio a kad se sjetim da krecem u ponedjeljak na 90 dana pakla pozelim FRIGATI krumpire...

                                Sori iluzijo na spamanju teme, naravno da cemo spamati jos... ko te je..

                                Comment

                                Working...
                                X