Announcement

Collapse
No announcement yet.

početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • početnik

    Pozz, evo par slika da vidite kak izgleda "bilder" od 53kg Pojačao sam prehranu i ništa me ne može zaustaviti da prestanem s treninzima. Možda se na faksu više posvetim teretani, trenutno imam jedan drugi hobi (sportski ribolov) koji me košta par tisuća kuna godišnje. Znam, znam, moram zubne četkice maknuti drugi put hehe











    Muči me asimetrija prsiju (fali mi lijevi unutrašnji dio iako radim propadanja), lijeva ruka mi baš ne raste i lijevo rame mi je manje. Možda to samo ja vidim, ali mi se ne sviđa baš.

  • #2
    Re: početnik

    Je na vidim neku razliku u velicini ramena, na ovoj 3. slici mozda se vidi malu nijansu da je lijeva ruka manja a moze bit i da je zbog svjetlosti. Ali to nije nista da se brines i stvaras komplekse, pravilnim treninzima doci ce to sve na svoje finu genetiku imas, nisi mastan Jel treniras kod kuce ili ides u teretanu? I da, "Pojačao sam prehranu i ništa me ne može zaustaviti da prestanem s treninzima. Možda se na faksu više posvetim teretani, trenutno imam jedan drugi hobi (sportski ribolov) koji me košta par tisuća kuna godišnje" tu si malo kontradiktoran, hoces da treniras i "nista te ne moze zaustavit" a pises da se planiras na faxu pozabavit teretanom takodjer kazes ribarenje ti uzima pare i vrijeme, ili ravnomjerno rasporedi ili odredi nesto da ti bude prioritet. Pozz
    http://www.modelmanagement.com/conte...testant/91285/ Vote for me.

    Comment


    • #3
      Re: početnik

      Dobar si, samo fali mesa. Kad nabaciš 10-15 kg bit će to odlično.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: početnik

        Super je to!

        Samo nabacaj još mesa gore i bit će zakon!

        I poradi na trbuhu.
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #5
          Re: početnik

          Glavni problem mi je taj sto ne mogu puno pojesti, a u skoli nist ne jedem. Treniram doma a hodal sam 4 mjeseca u teretanu s time da sam prva dva tek ucio vjezbati, a pio sam samo gold whet poslije treninga.

          Comment


          • #6
            Re: početnik

            jbga onda ništa od napretka..

            Comment


            • #7
              Re: početnik

              Cujemo se za koji mjesec pa cemo vidjet

              Comment


              • #8
                Re: početnik

                Zašto su mi slike tak na pola? Ujuro dok sam ih stavljao je sve bilo OK, sad su izrezane s desne strane

                Comment


                • #9
                  Re: početnik

                  Sve je u redu sa slikama, drugi put ih smanji na 1024 pixela.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: početnik

                    Idu kile polako gore, sad sam na 58, samo treba jesti, šteta što mi je tako dugo trebalo da to shvatim ((





                    Opseg ruke 33cm, ramena 110cm.

                    Comment


                    • #11
                      Re: početnik

                      Jedna iz Tosse de Mar kad sam već bio u teškom katabolizmu:

                      Comment


                      • #12
                        Re: početnik

                        Danas bio u teretani nakon 5 mjeseci i zadovoljan sam napretkom koji sam ostvario trenirajući doma. Deadlift - 130kg, bench press - 70kg, čučanj ipak nisam mjerio jer sam bio preumoran, ali doma radim 2 ponavljanja s 85kg. mislim da bi stotka išla.

                        Comment


                        • #13
                          Re: početnik

                          Dobro je, samo deri i jedi dobro.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: početnik

                            Iskreno izgledas kao da imas bar par kg vise! Al dobro na 170cm izgleda dosta vece sa ovom kilazom nego kod nekog visocijeg covjeka. Ovo ide na dobro.

                            Comment


                            • #15
                              Re: početnik

                              Originally posted by Viper View Post
                              Iskreno izgledas kao da imas bar par kg vise! Al dobro na 170cm izgleda dosta vece sa ovom kilazom nego kod nekog visocijeg covjeka. Ovo ide na dobro.
                              Što si želio reći, nisam te baš najbolje razumio?

                              Comment

                              Working...
                              X