Announcement

Collapse
No announcement yet.

Matrix585 transformacija :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matrix585 transformacija :)

    Evo da i ja stavim slike svoje transformacije i kratak dozivljaj svega toga
    Imam 16 godina i slike su u razmaku 7 mjeseci.

    Znaci prije nego sto sam krenuo u teretanu bio sam debel , dosao sam do cca 90 kg i skoro sve je bilo u stomku,ruke su mi stvarno pre duge za moju visinu , mozda trenutno 10 cm duze od visine tijela , a noge su mi takoder tanke,genetski sam takve pokupio imam jako male listove iako noge nepreskacem haha ... Trenutna kilaza mi je 77-78 kg.U teretanu sam se odlucio na nagovor svoga starijeg brata i ponajvise zbog ljudi koji su mislili da ja nemogu smrsat i slicno a ja sam vjerovao u sebe i njima namjerno pokazao suprotno . Kad sam krenuo nisam mogao napraviti ni pola zgiba i jedva da sam mogao 5 sklekova jer doma nikad nista nisam radio a dosta sam ljencario i po cijeli dan jeo nezdravo.Nemam bas slika prije pocetka nisam ih uspio iskopat nego dvije jedna je prije malo vise od 2 godine i 6-7 mj: [IMG]

    A druga je prije 2 godine i 1 ipo mj:

    Tu se jako ocito vidi koliki stomak imam i u faci se vec da primjetit koliki sam bucko bio haha . I plus tome dodajte da sam do 2012 i 9-og mjeseca dobio jos 13-14 kilograma. I onda se odlucujem za smanjivanje slatkisa i kruha na najmanje prije negoli sam krenuo u teretanu,malo se tako vise krecem i uspijevam smrsaviti 6 kila sto me navelo da krenem u teretanu i da pocnem vjezbat.Steta sto nema slike od pocetka ali ima ova nakon sto sam smrsavio 16-18 kilograma :


    I onda slijedi slika od prije 15-ak dana :


    Imam i slike leda na kojima se takoder vidi promjena,slika poslije mrsavljenja:


    I slika poslje:


    (slike su slikane na brzinu tako da nisam uspio izvuci sve iz misica,noge i dalje jako slabe)

    Zdravo se hranim i sada sam na nekoj blagoj definiciji da pokusam skinuti jos malo sala sa stomka.
    Druge slike cu staviti kad zavrsim sa definicijom.Neznam poze za slikavanje pa tako da sam se slikao amaterski.I zaboravio sam reci , nakon mrsavljenja sam krenuo par mjeseci na masu.

    SVE KRITIKE,POHVALE I SAVJETI SU DOBRODOŠLI
    Last edited by matrix585; 24-07-13, 20:32.

  • #2
    Re: Matrix585 transformacija

    Lijep napredak, samo nastavi vježbati i pravilno jesti.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Matrix585 transformacija

      hvala,hocu

      Comment


      • #4
        Re: Matrix585 transformacija

        svaka čast stari,odlično..i ja imam brata koji je buckas ali taj nebi u teretanu da mu platiš ali ti si se odlično transformirao..samo tako nastavi

        Comment


        • #5
          Re: Matrix585 transformacija

          hvala ,ma natjeraj ga , samo neka izdrzi prvi mjesec i to je to haha , vidit ce male promjene pa ce nastavit, tako sam i ja , prvi mjesec sam isao vise da idem nego ista a kad sam vidio da sam se poceo mjenjat to je bilo to hahaha

          Comment


          • #6
            Re: Matrix585 transformacija

            Bravo, samo naprijed!

            I jel mozes ako nije problem otprilike napisat svoj trening i prehranu sad kad si na defki? E i da, kolko mjeseci si bio na masi i koliko ti je otprilike trebalo sve skupa vremena za trenutni izgled?
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #7
              Re: Matrix585 transformacija

              hvala hvala hehe ,jako ili nikako .. Mogu: znaci pokusavam ti unositi sto vise proteina (iz hrane,suplemente nekoristim) , trening je slican onome kao i na masi ,samo je prehrana razlicita jer unosis manje ugljikohidrata, i svaki dio tijela odradim odredenim danima u tjednu znaci svaki samo jednom tjedno i 2 dana od toga brzo hodanje sat vremena za skidanje masti . Jedan dan u tjednu odmaram. Nemoj da ti cilj bude nejesti preko defke ili tako nesto jer je po meni prehrana najvaznija , ja uvijek jedem dok se nezasitim , prije treninga obavezno jedi ugljikohidrate a poslje proteine iako ja oboje uvijek jedem jer mi to izgleda logicnije.Ujutro jedi zobene pahuljice da ti ubrza metabolizam.Unosi dovoljno tekucine i doci ce sve na svoje ...Nisam bas uspio skroz odrzavati definiciju,malo me skola zafrkavala malo ovo malo ono , pa ostanem slab sa parama kao i sad zadnjih par dana pa manje proteina unosim,ali za svoje godine mislim da se dovoljno zdravo hranim

              Na masi sam ti bio cca 5-6 mjeseci s obzirom da nisam bas siguran jer sam bio i na mrsavljenju i svemu a za sve ovo mi je trebalo otprilike 9 mjeseci s obzirom da je ova slika gore kad sam vec bio smrsao iako sam u teretanu krenuo kao debeljuco.Probat cu i tu sliku naci bez majice.
              Last edited by matrix585; 24-07-13, 21:06.

              Comment


              • #8
                Re: Matrix585 transformacija

                ok, zahvaljujem
                Wenn schon, denn schon!

                Comment


                • #9
                  Re: Matrix585 transformacija

                  Odličan! Pogotovo ako se uzme u obzir da proteine uzimaš samo iz hrane!
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Matrix585 transformacija

                    zahvaljujem , da zasada samo iz hrane

                    Comment


                    • #11
                      Re: Matrix585 transformacija

                      I zaboravio sam se zahvaliti svome bratu i rođaku koji su mi pomogli sastavljanjem plana treninga i prehrane

                      Comment


                      • #12
                        Re: Matrix585 transformacija

                        jaoooo kako volim kad ovako ima neka priča iza svega, slatkoća!!
                        samo vježbaj i jedi, super napredak, a najviše mi se sviđa ovo:
                        Originally posted by matrix585 View Post
                        U teretanu sam se odlucio na nagovor svoga starijeg brata i ponajvise zbog ljudi koji su mislili da ja ne mogu smrsat i slicno a ja sam vjerovao u sebe i njima namjerno pokazao suprotno.
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • #13
                          Re: Matrix585 transformacija

                          haha hvala i meni se taj dio od svega ovoga najvise svida ...I da ove nove slike su slikane iza treninga nogu.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Matrix585 transformacija

                            Samo nastavi.
                            http://www.modelmanagement.com/conte...testant/91285/ Vote for me.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Matrix585 transformacija

                              Svaka cast kolega kao sto si i rekao prvih mj dana najgore, kad vidus rezultate navuces se respect

                              Comment

                              Working...
                              X