Announcement

Collapse
No announcement yet.

Veky - Početnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Veky - Početnik

    Originally posted by crazy View Post
    Naravno da rastu. Pogledaj maratonce
    Sprinteri koliko vidim forsiraju cucnjeve i brutalne treninge nogu gledao sam nedavno od Usain Bolta...

    Ali da otuda je ona noge ne radim kad treniram nogomet

    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #17
      Re: Veky - Početnik

      Originally posted by crazy View Post
      Naravno da rastu. Pogledaj maratonce

      A posebno trapez. Kakvi shrugsi, trci maraton

      image.jpg
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #18
        Re: Veky - Početnik

        U sportovima gdje je potrebna snaga i eksplozivnost, sportaši bi trebali raditi čučnjeve jednom ili dva puta tjedno. Ovi što ih ne rade, najčešće ih ne rade zbog straha od ozlijede, što je ironično jer se ispostavilo da sportaši koji dižu veće kilaže, osim što imaju bolje rezultate, također se i manje ozljeđuju

        Comment


        • #19
          Re: Veky - Početnik

          Originally posted by hardstyle91 View Post
          Odlicna leđa, prsa i trbuh imaju dobar potencijal, noge ces pisati krv da ih dobijes i popravi pozing, živio.
          Yap, ledja fakat odlicno napreduju. Prsa i ruke me j*bu jos uvijek, a trbuh ko sta sam reko radim 2 puta dnevno max. A oko nogu znam da, krenuo sam ovaj tjedan sa 2x tjedno da odradim noge, valjda ce biti napredka u sljedecih nekoliko mjeseci.

          Originally posted by Carl Wind View Post
          Kako noge treniraš ,pokušaj trčati što više i noge raditi nešto da ih tešeš ,ruke izgledaju tanke,puno kg malo oblika i tonusa.
          Ruke opustene imaju 38cm obujam, jesu malene da ali jebiga, bit ce.. lagano..
          Za noge sam reko ^ - iznad, a sta se tice kilaze znam jebiga, kak sam prije izgledo i sad, bit ce, nemogu sve najednom xd

          Comment


          • #20
            Re: Veky - Početnik

            Originally posted by Carl Wind View Post
            Kako noge treniraš ,pokušaj trčati što više i noge raditi nešto da ih tešeš ,ruke izgledaju tanke,puno kg malo oblika i tonusa.
            Ne može se ciljano skidat mast sa djelova tijela koje mi hoćemo.Veze ti nemaš. Matija Runje, is that you???

            Veky, za takav frame popunit će trebat puno vremena. Za solidnu građu najmanje 115 kila. Nemoj pisat gluposti da ti je bf 11 - 12%, jer nije. Samo nastavi s masom, jedi čisto i ubaci neka veslanja teška, underhand zgibove i teške potiske za te ruke. Ruke ode najviše zaostaju,

            Comment


            • #21
              Re: Veky - Početnik

              Originally posted by Kahn View Post
              Ne može se ciljano skidat mast sa djelova tijela koje mi hoćemo.Veze ti nemaš. Matija Runje, is that you???

              Veky, za takav frame popunit će trebat puno vremena. Za solidnu građu najmanje 115 kila. Nemoj pisat gluposti da ti je bf 11 - 12%, jer nije. Samo nastavi s masom, jedi čisto i ubaci neka veslanja teška, underhand zgibove i teške potiske za te ruke. Ruke ode najviše zaostaju,
              115 kg ,istina,a bf ima 15 ak najmanje ,ali neznam koliko je savjesno savjetovati momku da se penje na 115 kg znajući da će ili imati 115 kg sa 30 posto bf prirodno ili će imati sa 14 %bf na kemiji i s 300 grama proteina dnevno . .

              Ma znam da se ne skida lokalno mast,pročitao sam milijarde članaka o takvim stvarima,ali ništa to nije dokazano ,nego samo 'may be' .

              Momak će puno bolje izgledati ako skine još par kg ,ili bar smanji bf ,nego da se penje na 115 kg ,kad dođe na 115 kg ,izgledati će kao drvosječa,a ne kao atleta ,što je možda njemu cilj i nema tu ništa loše ,to je super,ali ja imam Bmi 25 ,a svi koji imaju Bmi preko ,pogotovo neki sa dobrih 30 ,makar imali titulu primarijusa ,mi nemaju što savjetovati ha ha ha ,ne ciljam na ikoga sa foruma ,govorim općenito .
              Last edited by Carl Wind; 21-10-14, 18:26.

              Comment


              • #22
                Re: Veky - Početnik

                Originally posted by neuk View Post
                Jer od trcanja rastu noge
                Ovo sam stvarno krivo rekao ,jer ni sam ne trčim ,ovo je bilo licemjerno od mene ,osim sprint 100 -200 m ,jer ja samo udaram udarce nogom i trčim sprintovei hodam svaki dan 60 -120 min ,a hodanje je za skidanje sala ,a ne mišića .Noge u teretani ne radim jer rastu guzice od toga i uspori me na udarcu i sprintu .Cro Cop je prije 2 god rekao da najviše diže u životu u teretani ,a prije da je preko 30 posto manje kilaže dizao i to samo pressu ,a ne čučanj nogama .Nemam dobra iskustva sa čučnjem,prijatelj i susjed mi je jedan od najboljih plivača u Hrvatskoj na 50 m i momak diže 150 kg 10 puta čučanj ,ali kičmu je uništio sa teretanom i karijera mu je bila u pitanju ,jedva se oporavio ,jedva.Čučanj je dobar ako si se rodio da dižeš puno ,što bi ja sad trebao doći na 110 kg i dizati 150 kg par puta ,jesti 8 obroka po 1000 kalorija i ne vidim nikakvu poantu i dizanju tjelesne i forsiranju nekih velikih liftova za koje i vi i ja znamo kako dolaze .

                Comment


                • #23
                  Re: Veky - Početnik

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  115 kg ,istina,a bf ima 15 ak najmanje ,ali neznam koliko je savjesno savjetovati momku da se penje na 115 kg znajući da će ili imati 115 kg sa 30 posto bf prirodno ili će imati sa 14 %bf na kemiji i s 300 grama proteina dnevno . .

                  Ma znam da se ne skida lokalno mast,pročitao sam milijarde članaka o takvim stvarima,ali ništa to nije dokazano ,nego samo 'may be' .

                  Momak će puno bolje izgledati ako skine još par kg ,ili bar smanji bf ,nego da se penje na 115 kg ,kad dođe na 115 kg ,izgledati će kao drvosječa,a ne kao atleta ,što je možda njemu cilj i nema tu ništa loše ,to je super,ali ja imam Bmi 25 ,a svi koji imaju Bmi preko ,pogotovo neki sa dobrih 30 ,makar imali titulu primarijusa ,mi nemaju što savjetovati ha ha ha ,ne ciljam na ikoga sa foruma ,govorim općenito .
                  MOže se sa 193 imat 115 kg i 15% bf natural vrlo jednostavno. Ne podcjenjuj.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Veky - Početnik

                    Može u pjesmi Jane ' Malo magijeeee ,malo hemije' . .pa neka uzme 1 gram kofeina-doping , dnevno i jede ispod 50 grama masti dnevno što je nemoguće za čovjeka od 110 ak kg da jede i da ne padne ispod 100 kg ,pa će s nekom magijom možda uspjeti ,ali kladim se da neće nitko u tome uspjeti .A ako uspije ,neka da nalaz krvi javno da vidim ja to svojim očima.
                    Last edited by Carl Wind; 21-10-14, 19:31.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Veky - Početnik

                      Originally posted by Kahn View Post
                      MOže se sa 193 imat 115 kg i 15% bf natural vrlo jednostavno. Ne podcjenjuj.

                      Kahn, korisnik Carl Wind je na forumu poznat kao troler vanserijskih komunikacijskih vjestina. Njegova retorika bolja je od Mamiceve, a koristi intelektualne izraze kao kumice s placa. Ozbiljno s njim pokusavaju razgovarati samo oni koji nisu procitali njegovu temu
                      Prema tome, daj si pola sata truda da ti uljepsa dan. Toliko viceva na jednom BB forumu garantirano nisi procitao.
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #26
                        Re: Veky - Početnik

                        Originally posted by Carl Wind View Post
                        Može u pjesmi Jane ' Malo magijeeee ,malo hemije' . .pa neka uzme 1 gram kofeina-doping , dnevno i jede ispod 50 grama masti dnevno što je nemoguće za čovjeka od 110 ak kg da jede i da ne padne ispod 100 kg ,pa će s nekom magijom možda uspjeti ,ali kladim se da neće nitko u tome uspjeti .A ako uspije ,neka da nalaz krvi javno da vidim ja to svojim očima.
                        Daj ban ovom klaunu. Forum je pun gluposti otkad ovaj redikul mjesecima spama.
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • #27
                          Re: Veky - Početnik

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Daj ban ovom klaunu. Forum je pun gluposti otkad ovaj redikul mjesecima spama.
                          bodybuilderski farizeju i licemjeru Premium Betteru

                          Comment


                          • #28
                            Re: Veky - Početnik

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Daj ban ovom klaunu. Forum je pun gluposti otkad ovaj redikul mjesecima spama.
                            Kako ga se reporta? Mislim da se ode radi o luđaku Matiji Runje (Matija biblical Shadrach), jedino je on ovako maćan da piše ove *****rije. Hitno ga treba banat.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Veky - Početnik

                              Originally posted by Carl Wind View Post
                              bodybuilderski farizeju i licemjeru Premium Betteru
                              Ti si car.... Stvarno speš da nasmeješ čoveka i kad je najteže...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Veky - Početnik

                                PS

                                Odgledao sam onaj tvoj boks meč, koji si izgubio...

                                Dobro, nisi neki bokser, ali si bar uporan... Svaka čast...

                                Ne samo da bi lagano tuko Premijuma, nego i onog Jozu, siguran sam...
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X