Announcement

Collapse
No announcement yet.

mammoth - 2 mjeseca defke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: 2 mjeseca defke

    Originally posted by Dača View Post
    Azijat?

    Kinez pa živina????


    Ahahahahhahhaa...... Znači, pobednik si apsolutni.....
    Edit... Nisam mogao da odolim....

    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #32
      Re: 2 mjeseca defke

      Jozo usporeduje izgled jednog forumasa s olympic weightlifterom koji je osvojio sve zivo i cilja na to da ne prelazi 77kg.
      Vise manje sve sam napisao u prethodnom postu u ovoj temi.

      Jozo
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #33
        Re: 2 mjeseca defke

        Originally posted by knightrider View Post
        Otkud ti znas dal je on na steroidima ili ne, recimo i da je, mislis da je samo dovoljno uzimat steroide i sjedit na kaucu po cijeli dan? Za ovo treba puno truda, a sad ako te smeta sto netko nizi od tebe sa manjom kilazom izgleda bolje od tebe koji si visi sa vecom kilazom je druga stvar...
        ajd sto je jozo lupio...ali sada i ti lupas,.

        p.s. zasto bi mene smetalo sto je netko nizi ? i tebe malo ego puca ha ?

        Comment


        • #34
          Re: 2 mjeseca defke

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Jozo usporeduje izgled jednog forumasa s olympic weightlifterom koji je osvojio sve zivo i cilja na to da ne prelazi 77kg.
          Vise manje sve sam napisao u prethodnom postu u ovoj temi.

          Jozo
          Ybg, ja sam i tebe, na tvom topiku pitao zašto ideš na defku, pre nekog vremena kad si krenuo, zar ne?

          I to na tvoje proporcije kilaža/visina, odnosno izgled....

          Samo što tebi nije proradio ego, pa nisi tu ništa zamerio, koliko se ja sećam. Kaži..
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #35
            Re: 2 mjeseca defke

            Originally posted by Dača View Post
            Ybg, ja sam i tebe, na tvom topiku pitao zašto ideš na defku, pre nekog vremena kad si krenuo, zar ne?

            I to na tvoje proporcije kilaža/visina, odnosno izgled....

            Samo što tebi nije proradio ego, pa nisi tu ništa zamerio, koliko se ja sećam. Kaži..
            Ja sam krenuo na masu sa 83kg i 180cm, a ovo je drugacije.. on je ipak malo veci, a laksi od mene. Takodjer mozemo usporedivat misicnu masu i BF, ali to uopce nije bitno. Ja sam u prvom postu u ovoj temi napisao kako bi njemu bilo bolje da nastavi s masom. Ovo s egom je smijesna stvar, ne smijes nikome nista prigovorit inace se naljute i pocmu kmečat

            Svejedno mi decku mozemo samo savjetovat, na njemu je da odluci sto vise zeli.
            Originally posted by Premium.Better View Post
            ajd da imas barem 80kg na 183cm pa mozemo pricat o nekoj definiciji, ali ovako nisam siguran. Mogu ti dat samo svoj primjer prosle godine kad sam imao 73kg na 180cm, odlucio sam se gurati masu jer sam planirao prvu definiciju tek sada. Imam jednog prijatelja koji je mrsaviji, a zeli se definirat. Ja mu naravno ne dopustam, vec samo bulk, bulk

            Odluka je na tebi.
            Last edited by Premium.Better; 27-05-14, 22:19.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #36
              Re: 2 mjeseca defke

              Originally posted by Bronko View Post
              ajd sto je jozo lupio...ali sada i ti lupas,.

              p.s. zasto bi mene smetalo sto je netko nizi ? i tebe malo ego puca ha ?
              Ne, nego ti lupas, i to jako, prema onome sto si napisao " da gledas samo za 1.90" ispada da svi koji su nizi ne valjaju, to sto si ti visok ne znaci da svi moramo biti visoki, tolko o tom tvom " pucanju " ega...
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #37
                Re: 2 mjeseca defke

                Originally posted by knightrider View Post
                Ne, nego ti lupas, i to jako, prema onome sto si napisao " da gledas samo za 1.90" ispada da svi koji su nizi ne valjaju, to sto si ti visok ne znaci da svi moramo biti visoki, tolko o tom tvom " pucanju " ega...
                ti em sto lupetas em neznas citati. Reka sam gledam SA 1.90- hebga nisam ja kriv zbog genetike (bila losa ili dobra) a ne da samo gledam 1.90. Iz te perspektive normalno da necu gledati nekog sa metar i 60 koliko on dize (ako neznas odi prouci poluge) niti ce mi on biti za primjer estetike. Kao sto ni osoba od metar i 60 nece gledati mene da ja njemu budem primjer. A ako cemo o egu mislim da avatari ljudi koji stavljaju raznorazne wanabee zelje govore dovoljno o osobi. Ono sramis se sam sebe, pa te ego puca, pa nades nekog manekena da ti bude avatar.....Ajd prvo procitaj sto sam napisao a onda kreni ispravljati

                Comment


                • #38
                  Re: 2 mjeseca defke

                  Originally posted by Bronko View Post
                  ti em sto lupetas em neznas citati. Reka sam gledam SA 1.90- hebga nisam ja kriv zbog genetike (bila losa ili dobra) a ne da samo gledam 1.90. Iz te perspektive normalno da necu gledati nekog sa metar i 60 koliko on dize (ako neznas odi prouci poluge) niti ce mi on biti za primjer estetike. Kao sto ni osoba od metar i 60 nece gledati mene da ja njemu budem primjer. A ako cemo o egu mislim da avatari ljudi koji stavljaju raznorazne wanabee zelje govore dovoljno o osobi. Ono sramis se sam sebe, pa te ego puca, pa nades nekog manekena da ti bude avatar.....Ajd prvo procitaj sto sam napisao a onda kreni ispravljati
                  Kakve ti glupost pricas, nisi ni svjestan...

                  Ti, kao prvo i prvo, koji je cilj tvoje prisutnosti na ovom forumu, sta izigravat nekog pametnjakovica ili? Na svakom postu pametujes, mislis da si najpametniji, daj molim te, jedino sto si uspio je smrsaviti 40kg a na forumu se postavljas ko da si top 5 olympia.

                  Preporucam ti da se malo spustis na zemlju, ili pocni pomagat ljudima (iako mi se cini da moras jos dosta ti nauciti) ili se makni sa foruma jer samo ljudima radis offtopice poput ovog ovdje, prestani se pravit pametan i trazit drugima greske.

                  Nisam siguran da sam shvatio ovo sa avatarom ali bar nemam neku wnb bodybuilder sliku na avataru )
                  Wenn schon, denn schon!

                  Comment


                  • #39
                    Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                    Koji show.

                    Mislin da je sasvim logicno da je bolje za vidit musku osobu od 190 nego drugu sa 170, naravno pod uvjetom da imaju identicnu kolicina mesa proporcionalnu visini. Ne znan zasto se niza ekipa uvik uvridi na to, ko da im je neko mater ubia.

                    Cinjenica je da to tako i sta sad, to mora bit tabu tema da se neko slucajno nebi nasa povrijedjen?

                    Comment


                    • #40
                      Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                      Pa to je cinjenica, nema se sto iko uvrijed to je jednostavno tako
                      Ljudi ovdje malo previse briju na masu i na brojke, vaga je manje bitna od ogledala..ako si zdefkan na malo kg mozes izgledat veliko
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #41
                        Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                        190 je previse...ko sparoga...170 premalo...ko patuljak...al 184...eee..to je savrseno...


                        puno se prica o gospodinu egu ovdje a nitko ne zeli procitati "nova zemlja" od eckhart tolle, cak ni meg koja je rekla da oce..

                        procitajte...
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #42
                          Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                          Originally posted by staragarda View Post
                          190 je previse...ko sparoga...170 premalo...ko patuljak...al 184...eee..to je savrseno...


                          puno se prica o gospodinu egu ovdje a nitko ne zeli procitati "nova zemlja" od eckhart tolle, cak ni meg koja je rekla da oce..

                          procitajte...
                          Garda, svati vise.
                          Pravi balkanac ne cita te neke self help/self improvement knjige. To je za picke.

                          Jedini self help kojeg balkanac triba je boca viskija i toma zdravkovic. Probaj to pa javi kako je

                          Comment


                          • #43
                            Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                            Originally posted by staragarda View Post
                            190 je previse...ko sparoga...170 premalo...ko patuljak...al 184...eee..to je savrseno...


                            puno se prica o gospodinu egu ovdje a nitko ne zeli procitati "nova zemlja" od eckhart tolle, cak ni meg koja je rekla da oce..

                            procitajte...
                            Kazes 190cm previse, 170 premalo, let's meet in the middle. (180) Tvojih 184cm necu ni komentirat
                            Znanstveno je dokazano kako muskarci od 180cm ostvaraju najkvalitetnije gainse. Mirin?

                            Bičz su mi otkrile kako je njima 180cm idealna visina kod muskaraca. Pogodi tko je toliko visok?


                            edit:
                            10268537_570615246381150_1441740715694281065_n.jpg
                            Last edited by Premium.Better; 28-05-14, 00:50.
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #44
                              Re: mammoth - 2 mjeseca defke

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Garda, svati vise.
                              : ( nikad necu shvatiti =) joke...volim ja tomu, ali viski ne...radje pivo i/ili bijelo vino

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              (180) Tvojih 184cm necu ni komentirat
                              Znanstveno je dokazano kako muskarci od 180cm ostvaraju najkvalitetnije gainse. Mirin?

                              Bičz su mi otkrile kako je njima 180cm idealna visina kod muskaraca. Pogodi tko je toliko visok?
                              mirin? ne! a zasto ne? to cu odgovorit odgovorem na trece pitanje. Pogodi tko je toliko visok? ti i jozo...

                              ajjajajajajajajaaaaaaaaaaaaaaaaaj
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X