Announcement

Collapse
No announcement yet.

dowN1 - napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: dowN1 - napredak

    Imas li mogucnost da ubacis jos koju sliku,po mogucnosti leda,front double biceps i jos nesto ako hoces.
    Koliki su ti liftovi?

    Sto se tice tvojih pitanja,cekaj iskusnije da ti odgovore.

    Comment


    • #32
      Re: dowN1 - napredak

      Originally posted by Adis View Post
      Imas li mogucnost da ubacis jos koju sliku,po mogucnosti leda,front double biceps i jos nesto ako hoces.
      Koliki su ti liftovi?

      Sto se tice tvojih pitanja,cekaj iskusnije da ti odgovore.
      dl - 130x3
      sq - 105 x4
      bp - 80x6

      ne mogu reci koliko sam tocno izgubio na snazi s obzirom da ne uzimam nista osim wheya sad, ali to je izmedju nekih 10-20kg
      Sto se tice slika, drugi put. Nema me tko slikat. Uspio sam samo uz pomoc laptopa jednu, a i to mala rezolucija
      http://s10.postimg.org/5vgoivg2h/webcam_toy_image5.jpg

      Comment


      • #33
        Re: dowN1 - napredak

        Jedan update. Stanje poslije 2mjeseca. Ide li ovo k cemu?

        Comment


        • #34
          Re: dowN1 - napredak

          Koliko ti je dnevni unos kalorija? Koliko si kg masti izgubio u kojem vremenu?

          Comment


          • #35
            Re: dowN1 - napredak

            Originally posted by Razzorx View Post
            Koliko ti je dnevni unos kalorija? Koliko si kg masti izgubio u kojem vremenu?
            2000 ovaj tjedan
            za nesto malo vise od 2mj sa 84 na 79kg (uz to da sam izbacio i kreatin)
            Mislio reverse diet odmah jer je losa masa bila pa ne vidim smisao a ni psiha nece izdrzat da skidam sve sa stomaka

            Comment


            • #36
              Re: dowN1 - napredak

              Šu***** bajo moj, ganjaj sad sto nizi bf pred ljeto iako je tek prva polovica 5mj, ne znam zasto si tolko uranio s definicijom, komotno si mogao pricekat jos mjesec dana, sto se tice cinjenice da si mogao malo vise zapeti za trening i prehranu u periodu kad si bio na masi, mogao si, danas bi to puno ljepse izgledalo, ali nvm ima vremena, kroz ljeto ulovi bf koji ces moc odrzavat (psihicki) i OBAVEZNO onda reverse diet.
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #37
                Re: dowN1 - napredak

                Originally posted by knightrider View Post
                Šu***** bajo moj, ganjaj sad sto nizi bf pred ljeto iako je tek prva polovica 5mj, ne znam zasto si tolko uranio s definicijom, komotno si mogao pricekat jos mjesec dana, sto se tice cinjenice da si mogao malo vise zapeti za trening i prehranu u periodu kad si bio na masi, mogao si, danas bi to puno ljepse izgledalo, ali nvm ima vremena, kroz ljeto ulovi bf koji ces moc odrzavat (psihicki) i OBAVEZNO onda reverse diet.
                Svi su nekad pocetnici bili, znas kako je Napravio gresaka i gresaka dok sam naucio kako mi tijelo funkcionira.
                Dogodine sa prikupljenim znanjem ocekujem puno vise.
                Za sad pokusam jos malo spustit bf da ostane vise mesa iduci put.
                I zahvaljujem na komentarima tijekom proteklih mjeseci

                Comment

                Working...
                X