Announcement

Collapse
No announcement yet.

atronach slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Demo
    replied
    Re: atronach slike

    bravo majstore..jaka defka

    Leave a comment:


  • Vendetha
    replied
    Re: atronach slike

    koja transformacija... svaka cast, odlicna forma

    Leave a comment:


  • hardstyle91
    replied
    Re: atronach slike

    Odličan posao što se tiče zaostalih skupina, a bože moj, svi ih imamo i nastojimo popraviti, samo pametno dalje, bravo još jednom

    Leave a comment:


  • acdc80
    replied
    Re: atronach slike

    jako dobro, jedino mi se cini da nekako trapez zaostaje?

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: atronach slike

    Žila je mrak! Nadam se da ćeš ih početi raditi, šteta bi bilo da ih zapostaviš, radi simetrije.

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Ruke su mi najslabija skupina, nezz sta in je :/ ramenima san zadovoljan, noge su neobrijane al aj stavit cu sliku, i nazalost noge nisan odradija 2 miseca neda mi se objašnjavat, ugl. I ova žila priko desne strane prsiju mi je ponos samo takvi
    Attached Files

    Leave a comment:


  • PatrickStar
    replied
    Re: atronach slike

    Bravo, odličan posao! Leđa po meni najbolja skupina, ruke i ramena bi mogli za nijansu biti bolji, ali sveukupan dojam super! Noge?

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Još malo:
    Attached Files

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Slike od 14.5.2011. Kilaža 79.2
    Attached Files

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Slike od 15.2.2011. kraj mase. Kilaža 92.5.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: atronach slike

    Originally posted by atronach^^
    Na ovim prvim slikama koje su stare 11 mjeseci tu sam imao 85.5 kg. A operacija, bio sam u bolnici 3 dana, hrana u bolnici...nemam komentara...mozda ptićica moze na onome zivjeti ali ja nisam mogao...mater mi je donosila nesto hrane...kad napnem misice prsiju vidi se da to bas nije savrseno...ali ovako inace prezadovoljan sam, ogromna je razlika, i na desnoj strani je bilo nesto veoma malo, pa je i to odstranjeno.
    Aj super. Točno se vidi da je razlika dva tri kila na slikama od prije u odnosu na ove nedavne.
    A za hranu u bolnici znam kakve je. Nažalost znam. Nadam se da su ti to dobro napravili i da nemaš pretjerane ožiljke.

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Na ovim prvim slikama koje su stare 11 mjeseci tu sam imao 85.5 kg. A operacija, bio sam u bolnici 3 dana, hrana u bolnici...nemam komentara...mozda ptićica moze na onome zivjeti ali ja nisam mogao...mater mi je donosila nesto hrane...kad napnem misice prsiju vidi se da to bas nije savrseno...ali ovako inace prezadovoljan sam, ogromna je razlika, i na desnoj strani je bilo nesto veoma malo, pa je i to odstranjeno.

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: atronach slike

    Originally posted by atronach^^
    Na pocetku 6. mjeseca sam imao oko 82/83 kila, gornji dio trbusnih vidljiv, na kraju ljeta oko 86/7, primilo se sala , a sad preko 89. A ginekomastiju sam operirao u 4. mjesec (drzavna bolnica).
    Vidi se da si dobio kila a da si nisi previše zamastio. Samo ne izgledaš baš kad da si dobio 7 kila i više.
    Kako je protekla operacija?

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Na pocetku 6. mjeseca sam imao oko 82/83 kila, gornji dio trbusnih vidljiv, na kraju ljeta oko 86/7, primilo se sala , a sad preko 89. A ginekomastiju sam operirao u 4. mjesec (drzavna bolnica).

    Leave a comment:


  • Dalibor
    replied
    Re: atronach slike

    Jesi li dobio šta kila?
    Šta je sa ginekomastijom?

    Leave a comment:

Working...
X