Announcement

Collapse
No announcement yet.

atronach slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mali priest
    replied
    Re: atronach slike

    odlicno
    daleko si dospio od pocetnika sad si vec moderate a vidim da ide i prema hardcore
    samo tako dalje nastavi

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Ok super, nadan se da će ih šta više primjetit to.

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: atronach slike

    http://www.building-body.com/forum/t...enja-iza-glave

    Leave a comment:


  • Maximus1950
    replied
    Re: atronach slike

    Evo ta tema. http://www.building-body.com/forum/t...ighlight=glave

    Leave a comment:


  • domagoj
    replied
    Re: atronach slike

    to za vježbe iza glave, ne znam jel ima difovaca ovdje, ali mislim da nas dosta ovdje to ne radi, pričalo se o tome, ne znam točno u kojoj temi

    btw. ekstra slike!

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    mislin da su dobra forma na lat spravi i zgibovi najvise pomogli leđima, ugl radin na lat spravi sa strapsima, kao i cili trening leđa, bitno je da san ono tight sa spravon, dakle jaja skroz do onoga naslona za noge, i uvik spustan na prsa i pokusan sekund zadržat, trudin se vuć mozgon(da rade leđa) a ne rukama, i trudin se vizalizirat leđa kako to rade, inace nikad ne radin na lat spravi vučenje iza leđa, jer mi je jedan pro reka da to šteti ramenima, i da ne postoji ni jedan sport u kojem postoji takav pokret... a kad razmislin i ne postoji, pisen ovo jer dosta mlađarije radi tako da vuče iza glave i skroz spušta na leđa, evenutalno se moze spustat do pola visine glave i to na vježbama za ramena... ako ima koji Difovac da komentira ovo, vratija san digitalac pa noge nemogu slikat, al vidite po tezinama na cucnju i mrtvome da nisu za*****

    Leave a comment:


  • Bjelanjak
    replied
    Re: atronach slike

    Torzo odlican prate li noge gornji dio?
    p.s. koje vježbe radis za unutarnji dio leđa?

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Aee namjerno se nisan tija brijat za ovi fotošuut, pa moguće da sisice nisu u najboljen svitlu, eee necu vise rizat ovo je sad bilo od nove godine do danas lagano definira se, sad je novi semestar koji ce bit ubojit, nadan se da cu moc nastavit trenirat. Nisan se mirija, al sumnjan da je nadlaktica ikako prišla 37 cm, uvik je tu negdi, šta se nogu tiče, ugl čučanj je po 125 kila, i mrtvo po 190(sa strapisma, vidite da su mi podlaktice sakate :P ).

    Leave a comment:


  • remode
    replied
    Re: atronach slike

    bravo momak.prije svega trans za skint kapu.sto se tice slike ovo je dobro.**** te tepih na prsima pa krade malo vizuelno od pecsa.leda odlicna sirina i dubina,i imas drvce ... bf je nizak nemoj se vise rezat.daj nabaci neke mjere?prvenstveno nadlaktica? kano stojis s nogicama?

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    davno nisan bija, je se cini stakod bolje?

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    baack.pngback O.pngfront pose.pngside hand.pngside pose.pngside tric.png

    Leave a comment:


  • vea
    replied
    Re: atronach slike

    Izvrsna transformacija!!!
    Bravo!

    Malo ruke sredit i bit će dojam još bolji.

    Leave a comment:


  • atronach^^
    replied
    Re: atronach slike

    Hvala svima na pohvalama! Pogotovo je gušt što ste vi koje san ja do prije misec/2 gleda ka bogove dali tako pozitivne komentare

    Leave a comment:


  • dougal
    replied
    Re: atronach slike

    stvarno nikad na ovom forumu nisam dao dobar komentar osim vendethi,ali ovo...stvarno odlična transformacija...svaka čast samo tako nastavi

    Leave a comment:


  • giusseppe7777
    replied
    Re: atronach slike

    stvarno odlican posao. bravo

    Leave a comment:

Working...
X