Announcement

Collapse
No announcement yet.

atronach slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: atronach slike

    Odličan posao što se tiče zaostalih skupina, a bože moj, svi ih imamo i nastojimo popraviti, samo pametno dalje, bravo još jednom
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • #32
      Re: atronach slike

      koja transformacija... svaka cast, odlicna forma
      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

      http://www.staying-fit.net/

      Comment


      • #33
        Re: atronach slike

        bravo majstore..jaka defka
        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

        Comment


        • #34
          Re: atronach slike

          stvarno odlican posao. bravo
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #35
            Re: atronach slike

            stvarno nikad na ovom forumu nisam dao dobar komentar osim vendethi,ali ovo...stvarno odlična transformacija...svaka čast samo tako nastavi
            nema bildanja do 9 miseca

            Comment


            • #36
              Re: atronach slike

              Hvala svima na pohvalama! Pogotovo je gušt što ste vi koje san ja do prije misec/2 gleda ka bogove dali tako pozitivne komentare

              Comment


              • #37
                Re: atronach slike

                Izvrsna transformacija!!!
                Bravo!

                Malo ruke sredit i bit će dojam još bolji.

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #38
                  Re: atronach slike

                  baack.pngback O.pngfront pose.pngside hand.pngside pose.pngside tric.png

                  Comment


                  • #39
                    Re: atronach slike

                    davno nisan bija, je se cini stakod bolje?

                    Comment


                    • #40
                      Re: atronach slike

                      bravo momak.prije svega trans za skint kapu.sto se tice slike ovo je dobro.**** te tepih na prsima pa krade malo vizuelno od pecsa.leda odlicna sirina i dubina,i imas drvce ... bf je nizak nemoj se vise rezat.daj nabaci neke mjere?prvenstveno nadlaktica? kano stojis s nogicama?
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #41
                        Re: atronach slike

                        Aee namjerno se nisan tija brijat za ovi fotošuut, pa moguće da sisice nisu u najboljen svitlu, eee necu vise rizat ovo je sad bilo od nove godine do danas lagano definira se, sad je novi semestar koji ce bit ubojit, nadan se da cu moc nastavit trenirat. Nisan se mirija, al sumnjan da je nadlaktica ikako prišla 37 cm, uvik je tu negdi, šta se nogu tiče, ugl čučanj je po 125 kila, i mrtvo po 190(sa strapisma, vidite da su mi podlaktice sakate :P ).

                        Comment


                        • #42
                          Re: atronach slike

                          Torzo odlican prate li noge gornji dio?
                          p.s. koje vježbe radis za unutarnji dio leđa?

                          Comment


                          • #43
                            Re: atronach slike

                            mislin da su dobra forma na lat spravi i zgibovi najvise pomogli leđima, ugl radin na lat spravi sa strapsima, kao i cili trening leđa, bitno je da san ono tight sa spravon, dakle jaja skroz do onoga naslona za noge, i uvik spustan na prsa i pokusan sekund zadržat, trudin se vuć mozgon(da rade leđa) a ne rukama, i trudin se vizalizirat leđa kako to rade, inace nikad ne radin na lat spravi vučenje iza leđa, jer mi je jedan pro reka da to šteti ramenima, i da ne postoji ni jedan sport u kojem postoji takav pokret... a kad razmislin i ne postoji, pisen ovo jer dosta mlađarije radi tako da vuče iza glave i skroz spušta na leđa, evenutalno se moze spustat do pola visine glave i to na vježbama za ramena... ako ima koji Difovac da komentira ovo, vratija san digitalac pa noge nemogu slikat, al vidite po tezinama na cucnju i mrtvome da nisu za*****

                            Comment


                            • #44
                              Re: atronach slike

                              to za vježbe iza glave, ne znam jel ima difovaca ovdje, ali mislim da nas dosta ovdje to ne radi, pričalo se o tome, ne znam točno u kojoj temi

                              btw. ekstra slike!
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • #45
                                Re: atronach slike

                                Evo ta tema. http://www.building-body.com/forum/t...ighlight=glave

                                Comment

                                Working...
                                X