Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj početak i nadam se i napredak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: moj početak i nadam se i napredak

    Originally posted by giusseppe7777
    Originally posted by hardstyle91
    Stanje je odlicno

    Sto se tice odmora svaka 3-4 tjedna i je i nije pametno zbog toga sto ti na nacin sto treniras, ispraznjujes glikogenske rezerve i putem hrane ih punis tako da bi ti odmor, a da ne pazis na prehranu skodio na dugorocno, konstantno pune glik. rezerve i samo "prelijevas" preko toga, ali opet treba imati na umu da se time bavis rekreativno
    jel mozes to pojasnit?
    pa gdje ce odlaziti visak hrane/kcal, ako su pune glik. rezerve i ako nemas nikakvih aktivnosti (u salo) - naravno, nama se tokom dana prazne gliko. rezerve, ali sam to tako rekao posto je ona spomenula da nece paziti na ishranu, sa clean ishranom je sasvim druga prica, tempiranje UH itd....ako grijesim neka me netko ispravi
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

    Comment


    • Re: moj početak i nadam se i napredak

      Originally posted by hardstyle91
      Originally posted by giusseppe7777
      Originally posted by hardstyle91
      Stanje je odlicno

      Sto se tice odmora svaka 3-4 tjedna i je i nije pametno zbog toga sto ti na nacin sto treniras, ispraznjujes glikogenske rezerve i putem hrane ih punis tako da bi ti odmor, a da ne pazis na prehranu skodio na dugorocno, konstantno pune glik. rezerve i samo "prelijevas" preko toga, ali opet treba imati na umu da se time bavis rekreativno
      jel mozes to pojasnit?
      pa gdje ce odlaziti visak hrane/kcal, ako su pune glik. rezerve i ako nemas nikakvih aktivnosti (u salo) - naravno, nama se tokom dana prazne gliko. rezerve, ali sam to tako rekao posto je ona spomenula da nece paziti na ishranu, sa clean ishranom je sasvim druga prica, tempiranje UH itd....ako grijesim neka me netko ispravi
      ma ne, nisan te ja dobro bije razumije pa to san joj i ja bije napisa da ce morat pazit na kcal ako se vratis i procitas
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • Re: moj početak i nadam se i napredak

        Promaklo mi je slika je kriva
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: moj početak i nadam se i napredak

          a razumin te jer meni se odma testo diga kad gledn ovakne sličice
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • Re: moj početak i nadam se i napredak

            Ok decki, sve mi je jasno
            Razlog zasto sam mislila ne paziti na kcal u tom tjednu odmora je taj sto sam vidjela da mi to u ova 2 mjeseca nije napravilo previse stete, da samo znate sta sam sve jela i u kojim kolicinama
            Zato sam mislila da nakon intenzivnog treniranja i pravilne prehrane od recimo tri tjedna ubacim taj jedan tjedan odmora gdje necu toliko paziti na prehranu, i onda opet krenuti iz pocetka

            Comment


            • Re: moj početak i nadam se i napredak

              to sve ovisi o tvojin ciljevima i odrazu na tebe
              ako ti se svida tako i ne cini ti previse stete, uzivaj

              Comment


              • Re: moj početak i nadam se i napredak

                Ionako taj tjedan odmora nije skroz bez odmora, ima tu dosta hodanja i ne znam koliko puta dnevno penjanja i silazenja po stepenicama, odnosno nema bas ljencarenja i izlezavanja. Ustalom, vidjet cemo

                Comment


                • Re: moj početak i nadam se i napredak

                  Evo i moje friške tetovaže
                  Koža mi je odlično reagirala, jako malo crvenila. Jedino nisam više mogla izdržati sjenčanje nakon 5 sati tetoviranja,
                  tako da ostatak sjenčanja nastavljam idući tjedan

                  Comment

                  Working...
                  X