Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aronnax?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aronnax?

    Godine: 16
    Visina: 175
    Tezina: 73
    Ajmo rec da sada napokon nakon svih komplikacija pocinjem ozbiljno vjezbati u teretani (barem se nadam). Treniram vec neko vrijeme no nikako da to bude uzastopno ozbiljno - nije problem u volji vec uvijek neki problemi.
    Neke su slike stare preko mjesec dana, sada je mozda i nesto bolje, no neda mi se zbilja nove slikat, vidjet cete po slikama koliko mi je zahtjevno slikati vlastita leda npr


    http://www.postavi.com/?di=1213144776275
    Leda:
    http://www.postavi.com/?di=1213144780701
    Noge:
    http://www.postavi.com/?di=013144780687
    List(ovi):
    http://www.postavi.com/?di=513144776301
    http://www.postavi.com/?di=1313144776290

    Noge su mi malo povece ispale valjda zbog kuta slikanja. Inace, ne zaostaju nimalo za gornjim dijelom i u to sam siguran. Nemam ko za vraga niti jednu sliku ruku. Nemogu ih sam slikat, dobro sam se namucio i sa ledima (koja na ovoj slici nisu skroz napeta, no ovo je najbolje sto sam uspio).
    Ehh da, od suplementacije koristim Whey, Gainer i Aminokiseline, no sve to napreskokce jer vec par mjeseci pokusavam pocet vjezbati, no onda dospijem u bolnicu i sl. pa sve ispocetka, tako i suplementaciju koristim napreskokce, dosta slabo jer kada ne treniram niti koristim ista.
    Dodat cu jos slika s vremena na vrijeme (valjda)
    Svi komentari dobrodosli.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Aronnax?

    Samo treniraj,ovo nije dovoljno da bih ti neko prokomentarisao uspjeh..Imas lijepu genetiku koliko mogu da vidim,ostalo ti je samo pravilna prehrana,trening i odmor...

    Comment


    • #3
      Re: Aronnax?

      Originally posted by 1987
      Samo treniraj,ovo nije dovoljno da bih ti neko prokomentarisao uspjeh..Imas lijepu genetiku koliko mogu da vidim,ostalo ti je samo pravilna prehrana,trening i odmor...
      Ne, ovo definitivno nije za komentirat "uspjeh". Ovo je tek start, ajmo rec temelj od kojeg krecem dalje. Namjeravam na masu do 2.-3. mjeseca i onda na defku do sljedeceg ljeta. Onda mozda ponovo, a ako ne nekakav lean dalje... nvm.
      btw. koliki bi ovo BF bio? Mislim da je oko 12-15%? Pogodio? (neznam ga tocno mjerit, a nemislim ic u kliniku samo radi toga, a one kucne spravice su nepouzdane cujem).
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: Aronnax?

        Nisam bas siguran da ces dobiti zeljenu masu za 2-3 mjeseca,i ako dobijes to ce biti nezrelo za rezanje..Mislim da ti je najbolje da radis 8-12 ponavljanja,to je nesto izmedju,i da pripazis na prehranu..Za BF ti ne bi znao rec,jer ne vidim te bas najbolje na tim slikama,ali znam da je najbolje 8-10 %...Citaj savjete sa ovog portala,mogu ti puno pomoc jer vidim da si pocetnik..msm nisam ni ja nesto vise

        Comment


        • #5
          Re: Aronnax?

          Ma citam ja tu vec par mjeseci redovno, rekao bih da sve potrebno vec znam. Krenuo sam sa prehranom na kakvih 66kg, tako da sam vec dobio cca. 7kg a ovako je cisto jer ja preko ljeta jednostavno nemogu biti na masi. Probao sam ovo ljeto ali niti mogu niti stignem jesti za postenu masu.
          Treninge imam slozene.
          Fala
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: Aronnax?

            Ne otvara mi slike. Uploadaj na Imageshack ak' ti se da.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: Aronnax?

              Originally posted by PatrickStar
              Ne otvara mi slike. Uploadaj na Imageshack ak' ti se da.
              Prvi put cujem. Meni uredno radi... Neznam, probaj Mozillom... ma ustvari evo imageshack:
              http://imageshack.us/photo/my-images/823/jakupaona.jpg/
              http://imageshack.us/photo/my-images/153/leda2k.jpg/
              http://imageshack.us/photo/my-images/841/noge1.jpg/
              http://imageshack.us/photo/my-images/12/list1a.jpg/
              http://imageshack.us/photo/my-images/190/list2s.jpg/
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Aronnax?

                Za 6 mjeseci možeš dosta toga napraviti, jbg. znam da je s veslanjem problem, ali ako se primiš kako spada... Uglavnom, osnova nek' ti budu složene vježbe. Mislim da se ne bi trebao uopće zamarati BFom nego bi ti na prvom mjestu trebalo biti nabaciti nešto mesa jer ga fali.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: Aronnax?

                  Originally posted by PatrickStar
                  Za 6 mjeseci možeš dosta toga napraviti, jbg. znam da je s veslanjem problem, ali ako se primiš kako spada... Uglavnom, osnova nek' ti budu složene vježbe. Mislim da se ne bi trebao uopće zamarati BFom nego bi ti na prvom mjestu trebalo biti nabaciti nešto mesa jer ga fali.
                  Da, to je problem sto su treninzi svaki dan, i vise puta dnevno, znaci nema adekvatnog mjesta za odmor, a ubacit teretanu kada imas dvoiposatne treninge 2puta dnevno je gotovo pa nemoguce. Kada je skola onda ubacim jos i teretanu, ali ovako...
                  btw. na koje si konkretno slozene vjezbe mislio? Namjeravao sam sto se mesa tice do nekih 80kg, mislim da bi sve vise bilo previse, i onda to rezat pa opet u krug...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: Aronnax?

                    80 kg je jako relativno, jer mogu biti različite kvalitete. Zato zaboravi na vagu i samo špigla! Zgibovi, veslanja, mrtvo, dipsi, bench, rameni potisak i naravno, čučnjevi - u bazi programa i još koja izolacija. I jedi, jedi i jedi, bez brojanja kalorija, jer veslanje će sve spaliti.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Aronnax?

                      Da malo osvjezim temu. Znaci ovo slike u temi su od prije manje od godinu dana, a ove koje stavljam su od prije tjedan dana, no bila je i bolja defka do prije mjesec dana, sada sam se malkice opustio no i dalje je beach look tu.
                      U teretanu sam (improviziranu) isao od cca. 9-10 mjeseca pa do 2. negdje a onda sam presao na bodyweight vjezbe koje i sada radim. Kada je otvorena tema zavrsio sam na operaciji i zapravo sam i sa prehranom za masu i vjezbanjem poceo sredinom devetog mjeseca. Od tada pa do petog mjeseca sam na masi bio i dosao sa tadasnjih 68 (pao sam zbog operacije) na cca. 82kg. Posto je to oko 15kg, naravno da je tu bilo puno sala i zato sam i tako rano krenuo defku (makar mi je Patrick preporucio da ne idem, no jednostavno je tu bilo previse sala, posto sam i poceo salast). Masa je kao sto sam rekao bila svakakva, no defka je zato ja mislim dobro odradena i vec oko mjesec dana sam na odmoru, tj. drzim istu tezinu i masu (to je ono sto sam rekao da sam se opustio, znaci izdefinirao sam se koliko sam htio za neki plaza look i tu sam stao).

                      Sada sam trenutno na cca 72-75kg, nemam doma funkcionalnu vagu pa nisam siguran. Visina je i dalje cca. 175cm, mozda 2cm visi, nebih znao niti to.

                      Donji dio tijela ne treniram u obliku opterecenja jer sam donedavno veslao (sto me dijelom i usporavalo u masi), pa mi je taj dio jaci,no zato redovito sprintam i tako ih odrzavam. Noge stoga ne kaskaju za gornjim dijelom tijela (govorim jer se nevide na slikama).

                      Slike su radene za drugu svrhu i zato su takve kakve jesu. Btw. sorry sto nisu BB poze, no to nikada necu savladati, ionako se ne bavim striktno BBom, vise bih rekao da samo skupljam znanje iz BB u svrhu poboljsanja atletskih performansi.

                      ja-za-bb.jpg

                      ja-za-bb-2.jpg

                      U prvoj slici su ruke skroz opustene i izgledaju tanko no po mome sudu su na nivou.
                      I znam da izgledam trenutno dosta mrsavo (barem sebi), no to mi i je bio cilj. Sada ovu jesen i cijelu zimu idem na pravilnu i postenu masu (sada kada imam i puno vise znanja), da bih onda sljedece ljeto imao ovakvu ako ne i bolju definiciju, no sa cca. 10ak kg vise. Znam da ce mi uspjeti, niti ne sumnjam u to...

                      Sorry na dugackom postu, sva pitanja, komentari itd. slobodno!
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #12
                        Re: Aronnax?

                        Jebački napredak.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Aronnax?

                          Odličan , bravo kolega, svaka čast!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Aronnax?



                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Aronnax?

                              U kojem si programu staviš ovu facu?

                              Comment

                              Working...
                              X