Announcement

Collapse
No announcement yet.

moje SLIKE - savjeti, preporuke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

    Originally posted by skrillex View Post
    uz pravilnu prehranu zar ne? neznam to mi je nekako logicno da se salo topi trcanjem, voznjom bicikla, orbitrekom, steperom uz naravno pravilnu prehranu

    da, ali cardiom niskog intenziteta, znaci malo brze hodanje,ma da ja preferiram vise skroz lagano trcanje,a i voznja bicikla nije losa,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #17
      Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

      Jednostavno jedi zdravu hranu, imaš tu po forumu puno primjera pravilne prehrane za masu nek te ne brine to salo oko struka, to je malo i lako ćeš ga skinut kad budeš bio na definiciji
      cardio kao što su ti rekli - izbjegavaj trčanje, puno ti je bolje ubacit brzo hodanje...
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #18
        Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

        2944111112011(009).jpg

        evo nova slika i nesto kvalitetnija.

        Comment


        • #19
          Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

          geneticar, psra i ruke su bolje, iz ovog kuta se nevidi koliko imas sala, al ako nije previse samo tako nastavi
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #20
            Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

            da iz ovog kuta ne..iz profila se malo kuzi..i kad sjedim.slikam jednom prilikom..al uglavnom ne zamaram se stim idem dalje sto se tice mase

            Comment


            • #21
              Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

              05122011(009902).jpg evo nova slika...trenutno imam 87 kg

              Comment

              Working...
              X