Announcement

Collapse
No announcement yet.

moje SLIKE - savjeti, preporuke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moje SLIKE - savjeti, preporuke

    Pozdrav svima. evo da ukratko kazem nesto o sebi...imam 17 godina i u teretanu idem oko mjesec i pol dana..treniro sam nogomet 7 godina i naglo presto prije dvije godine..tada sam imao oko 72 kg.. sada imam 84 i 180cm...naglo sam dobio kile( što mišići što salo) ..postavit cu par slika pa vi procjenite..probavam jos dobit par kila, jos malo mase pa sve to probat izdefinirat..jos nemam neki poseban program vjezbanja.. trazim najbolju varjantu.. od suplemenata uzimam whey, kreatin i glukozu..sto se prehrane tice, dok nisam iso u teretanu nisam pazi na prehranu , nisam ni nista znao o tome.. cito sam dosta i eto sad sam uveo neki rezim i pazim.. probavam unjet sto vise proteina na dan..kolko mogu..evo slike da ne davim vise...(slike bas nisu neke kvalitete, bit ce i boljih) eto pa prokomentirajte..imam nesto sala na trbuhu to me malo muci..molim neke preporuke, savjete ..hvala puno
    Attached Files
    Last edited by skrillex; 27-09-11, 23:54.

  • #2
    Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

    poze su ti koma ali ovako okvirno fali ti mase, posebno prsa sta vidin
    napisi malo program prehrane da vidimo i korigiramo
    a sta se treninga tice, kao pocetnik, nemas boljeg izbora od starting strengtha od rippetoa ili 5x5 od starra

    http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=712752

    http://startingstrength.wikia.com/wiki/Bill_Starr_5x5

    Comment


    • #3
      Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

      Originally posted by FEARiTseLF View Post
      poze su ti koma ali ovako okvirno fali ti mase, posebno prsa sta vidin
      napisi malo program prehrane da vidimo i korigiramo
      a sta se treninga tice, kao pocetnik, nemas boljeg izbora od starting strengtha od rippetoa ili 5x5 od starra

      http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=712752

      http://startingstrength.wikia.com/wiki/Bill_Starr_5x5

      hvala na linkovima..budem to detaljno sve proucio..

      uglavnom prehrana:
      ujutro kad se probudim, nekad razeni kruh sa purecim prsima(salama) ili kajgana ili whey+zobene..
      pa idem u teretanu..poslje pwm: whey,kreatin,glukoza...
      rucak neko meso(najcesce piletina il puretina, riza, tjestenina..)
      kasnije tuna ili kajgana..nekad griz..
      navecer posni sir ponekad..

      Comment


      • #4
        Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

        Leđa najbolja, prsa malo štekaju, noge izgledaju o.k..
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

          prehrana je ok samo nemoj da taj posni bude nekad nego uvik i ubaci orasaste plodove ko izvor masti uz taj posni a ako jedes tunu solo dodaj UH uz nju a za dorucak ti posto si na masi, zobene mozda najbolji izbor

          Comment


          • #6
            Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

            Originally posted by FEARiTseLF View Post
            prehrana je ok samo nemoj da taj posni bude nekad nego uvik i ubaci orasaste plodove ko izvor masti uz taj posni a ako jedes tunu solo dodaj UH uz nju a za dorucak ti posto si na masi, zobene mozda najbolji izbor
            dada zaboravio sam i rec da tu i tamo ubacim bademe i sjemenke lana...da zelio bi dobit pravilnu masu a ne previse sala.. sad imam na trbuhu..dosta se nakupilo.. i sad neznam dal da gubim vrijeme na kardio ako zelim dobit jos kila...to me jedino muci. a naravno zelio bi skinut to salo na trbuhu

            Comment


            • #7
              Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

              nemoj radit kardio vec odradi clean masu (minimalno junka) i idi sa kilazon dok nebudes zadovoljan, mozes komodno do 2. 3. miseca pa onda do ljeta odradit kvalitetnu defku

              Comment


              • #8
                Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                Originally posted by FEARiTseLF View Post
                nemoj radit kardio vec odradi clean masu (minimalno junka) i idi sa kilazon dok nebudes zadovoljan, mozes komodno do 2. 3. miseca pa onda do ljeta odradit kvalitetnu defku
                Kako se radi ta klean masa ako moze i da li je moguce istovremeno topit salo i dobijat na kilazi??

                Comment


                • #9
                  Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                  clean san ti napisa u zagradama gore, znaci bez junka, jedi cisto, bb approved hranu i automatski ces dobivat kvalitetnu masu i neces se mastit puno

                  za pocetnike i aas usere je moguce, za ostale ne

                  Comment


                  • #10
                    Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                    oke hvala..i zanima me dal ce se to salo oko trbuha postepeno smanjivat ukoliko vjezbam sa bucicama sipkama itd, ili bas moram to trcanjem rjesit...

                    Comment


                    • #11
                      Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                      Originally posted by skrillex View Post
                      oke hvala..i zanima me dal ce se to salo oko trbuha postepeno smanjivat ukoliko vjezbam sa bucicama sipkama itd, ili bas moram to trcanjem rjesit...
                      A gdje si čuo da se salo skida trčanjem? To te netko zajebao dobro...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                        rijesit ces salo na defki deficiton + li cardio ne brini sad o tome vec odradi kvalitetnu masu jer fali ti mesa

                        Comment


                        • #13
                          Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                          Originally posted by kelly View Post
                          A gdje si čuo da se salo skida trčanjem? To te netko zajebao dobro...

                          uz pravilnu prehranu zar ne? neznam to mi je nekako logicno da se salo topi trcanjem, voznjom bicikla, orbitrekom, steperom uz naravno pravilnu prehranu

                          Comment


                          • #14
                            Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                            trcanje nije najbolja opcija za izgaranje sala vec li cardio jer je trcanje katabolicno a li cardio je superioran po omjeru izgaranja sala

                            Comment


                            • #15
                              Re: moje SLIKE - savjeti, preporuke

                              Originally posted by skrillex View Post
                              uz pravilnu prehranu zar ne? neznam to mi je nekako logicno da se salo topi trcanjem, voznjom bicikla, orbitrekom, steperom uz naravno pravilnu prehranu
                              Ne znam zašto bi to bilo logično?
                              Trčanjem se skidaju mišići.
                              Salo se skida utezima i kalorijskim deficitom, i poželjno je ubaciti brzo hodanje isl...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X