Announcement

Collapse
No announcement yet.

transformacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: transformacija

    Na 104kg sam, znaci smrsavio sam 26kg od 15.5 do danas. Primjecujem da mi je biceps na ljevoj ruci slabiji 20ak%. Dali je to normalno posto sam desnjak?


    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

    Comment


    • Re: transformacija

      cestitam!
      20% je dosta velika razlika, pokusaj raditi jednakim tezinama bucicama, ako ne mozes odredjeni broj ponavljanja (pravilno), onda radi, primjerice, 6+3+2+1 ako ti je 12 ponavljanja u seriji cilj. ili kako god mozes, pa makar nakon svakog pokusaja uzeo pauzu, al napravi zadani broj ponavljanja.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • Re: transformacija

        Evo me opet nakon tocno mjesec dana. Trenutno stanje 101kg nikako da probijem psiholosku granicu i spustim se na dvoznamenkasti broj.
        Malo me unazadila prehlada di sam par dana izbjegavao treninge a i trebalo mi je malo da se vratim starom intenzitetu treniranja... Uskoro ce biti 5 mjeseci kako zivim zdravo, znaci 29kg u deficitu. Nemoram vam objasnjavati da sam postao totalno druga osoba
        15.5.2014 = 129,8kg
        13.10.2014 = 101,2kg
        Obecavam vam slike kad se spustim na dve znamenke


        Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

        Comment


        • Re: transformacija



          97kg


          Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

          Comment

          Working...
          X