Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dzoro slike...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzoro slike...

    Bok... Evo da i ja stavim nešto da vidim šta ko kaže za razliku... Ja nemogu procjenit, nekako uvijek mislim da pre sporo napreduje, no mozda grijesim...

    u 8 mjesecu sam bio tezak 68kg odprilike, sada sam na 75.

    Ovo je slika iz 8 mjeseca...
    ljeto.jpg

    U 9 mjesecu sam krenuo u teretanu...


    Ovo dolje su slike od danas...

    napred2.jpg

    sastrane.jpg

    naprijed.jpg

    leda.jpg

  • #2
    Re: Dzoro slike...

    A prijatelju , reci cu ti kao svi ostali : Jedi,Treniraj,Spavaj
    Pod "jedi" se sporazumijeva da jedes zdravu hranu , bogatu proteinima , ugljikohidratima . Izbaci fast food , slatkiše , gazirano. Ako si mozes priustiti whey , uzmi pomoci ce ti dosta , za zamjenu gotove hrane , ako ne kao sto sam vec rekao jedi hranu sto bogatiju proteinima ..
    Pod "treniraj" mislim da nades odgovarajuci plan treninga koji tebi najbolje paše
    Pod "spavaj" bar 8 sati zna za odmor mišića
    Plan treninga http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
    Plan prehrane http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
    Nadam se da sam ti pomogao , za daljni napredak ima jos puno mjesta ..

    Comment


    • #3
      Re: Dzoro slike...

      Originally posted by Builty View Post
      A prijatelju , reci cu ti kao svi ostali : Jedi,Treniraj,Spavaj
      Pod "jedi" se sporazumijeva da jedes zdravu hranu , bogatu proteinima , ugljikohidratima . Izbaci fast food , slatkiše , gazirano. Ako si mozes priustiti whey , uzmi pomoci ce ti dosta , za zamjenu gotove hrane , ako ne kao sto sam vec rekao jedi hranu sto bogatiju proteinima ..
      Pod "treniraj" mislim da nades odgovarajuci plan treninga koji tebi najbolje paše
      Pod "spavaj" bar 8 sati zna za odmor mišića
      Plan treninga http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
      Plan prehrane http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici
      Nadam se da sam ti pomogao , za daljni napredak ima jos puno mjesta ..
      Sve to više manje radim... Pa ono... Vidjet ćemo :S

      http://www.building-body.com/forum/t...194#post884194

      Comment


      • #4
        Re: Dzoro slike...

        Onda moraš napredovati , nema druge
        Ništa se ne postiže preko noći , za sve je potreban dugotrajan rad , ne odustaj i samo naprijed , rezultati ce doci s vremenom

        Comment


        • #5
          Re: Dzoro slike...

          lijepo se vidi razlika od prije i sad, vidi se da se vjezba
          nego koliko si visok?
          nema potrebe da ponavljam da moras jesti itd, sve ti je Builty rekao

          Comment


          • #6
            Re: Dzoro slike...

            Originally posted by deni098 View Post
            lijepo se vidi razlika od prije i sad, vidi se da se vjezba
            nego koliko si visok?
            nema potrebe da ponavljam da moras jesti itd, sve ti je Builty rekao
            182cm odprilike... Po tom mi fali jos 10 kila da budem zadovoljan...

            Comment


            • #7
              Re: Dzoro slike...

              kako to da si nezadovoljan? pa vidi se velika razlika (s obzirom na tako kratko vreme). gde žuriš?
              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
              mind, it doesn’t matter.”

              Comment


              • #8
                Re: Dzoro slike...

                Originally posted by vege View Post
                kako to da si nezadovoljan? pa vidi se velika razlika (s obzirom na tako kratko vreme). gde žuriš?
                Pa neznam, nekako mi se čini da i dalje jako sporo kg dobivam... Neki s lakocom dobe 10kg mjesecno, a ja se mucim sa 6-7kg sad ce bit 3 mjeseca...

                Comment


                • #9
                  Re: Dzoro slike...

                  Originally posted by Dzoro View Post
                  Pa neznam, nekako mi se čini da i dalje jako sporo kg dobivam... Neki s lakocom dobe 10kg mjesecno, a ja se mucim sa 6-7kg sad ce bit 3 mjeseca...
                  A koji su to? To može samo Chuck Norris...ako misliš na 10 kg sala onda može...

                  Nemoj uzimati u obzir mladiće kojima se trening poklopi sa rastom, oni bi rasli i da ne treniraju.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dzoro slike...

                    Originally posted by vege View Post
                    kako to da si nezadovoljan? pa vidi se velika razlika (s obzirom na tako kratko vreme). gde žuriš?
                    +1

                    Frende, nema od danas do sutra. U 3 mjeseca 7 kg - optimalno.
                    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dzoro slike...

                      Originally posted by kelly View Post
                      A koji su to? To može samo Chuck Norris...ako misliš na 10 kg sala onda može...

                      Nemoj uzimati u obzir mladiće kojima se trening poklopi sa rastom, oni bi rasli i da ne treniraju.
                      Zivi primjer Dida... A ima ih jos...

                      Evo 2 dana lose prehrane, i pao sam na 72kg :/ Ne kuzim vise kaj da radim.. strasno :!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Dzoro slike...

                        Dida je prijatelju iskusan vjezbac,i dobio ej 10 kg u 2 mjeseca a ne jedan a ima i druga strana koju ti neznas nit trebas znas..jedi treniraj spavaj i ne kukaj..ak mislis da ne rastes brzo jedi vise ak se mastis previse smanji

                        Comment


                        • #13
                          Re: Dzoro slike...

                          i pazi ovo ajmo rec da i u 3 mj dobis 10 kg to znaci da u godinnu dana dobis 40kila,ajde zabrij to,mislis da ej to ljudski moguce? je..ali cega,misica sigurno ne

                          Comment


                          • #14
                            Re: Dzoro slike...

                            Originally posted by Songoku View Post
                            Dida je prijatelju iskusan vjezbac,i dobio ej 10 kg u 2 mjeseca a ne jedan a ima i druga strana koju ti neznas nit trebas znas..jedi treniraj spavaj i ne kukaj..ak mislis da ne rastes brzo jedi vise ak se mastis previse smanji
                            Nisam rekao da nije iskusan, dapace svaka mu cast kaj se moze tome posvetit. Da, 10kg na dva mjeseca, to sam mislio krivo sam napisao... i ne kukam, samo pitam da li je to normlano, jer ja neznam, nisam strucnjak, zelim izvuc maximum pa zato pitam da vidim koliko eventualno prostora jos imam za napredak u poboljsavanju rezultata.

                            Originally posted by Songoku View Post
                            i pazi ovo ajmo rec da i u 3 mj dobis 10 kg to znaci da u godinnu dana dobis 40kila,ajde zabrij to,mislis da ej to ljudski moguce? je..ali cega,misica sigurno ne
                            Da ok, kad gledam dugorocno to je malo friki da xD tu se slazem u potpunosti...

                            Al ono kaj mene muci je kaj ja zgubim kile ultra brzo, a dobit ih nazad muku mucim...
                            Evo primjer... Četvrtak i petak i danas sam slabije jeo nego inače kako jedem po programu, i kuham si iskljucivo zdravu hranu od ponedjeljka, po kuhinji koju sam razradio odnosno planu prehrane.

                            Srijeda kilaza nakon treninga: 75.5 kg
                            Petak kilaza nakon treninga, odnosno danas, 72.3 kg

                            da se vratim opet na 75-76 ce mi trebati minimalno tjedan dana... a mozda je i to malo kaj sam rekao...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Dzoro slike...

                              Ne vjerujem da se kilaža tako lako može gubiti, to je nemoguće.
                              Vagaj se ujutro nakon dizanja i to gol, poslije treninga mogu biti veće varijacije iz više razloga.

                              Comment

                              Working...
                              X