Announcement

Collapse
No announcement yet.

birtija poslje škole...nemamo kamo xD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by Legija
    brate ja bih za dobre provode zrtvovao svoj izgled iste sekunde, pa nemislite valjda cjeli zivot zivjeti kao *****i...tipa "jao danas sam unio samo 134,45g proteina a trebao sam 145,65g!!!" ili "nepijem to je štetno za organizam" :S
    veze bolan, bolje se izgotiviti ko covjek, svejedno izgled nije najbitniji, bitno je sta si i ko si iznutra, sve ostalo ide sa strane
    Onda si promašio forum, sport ako se uopće njime baviš i smisao svog života.
    +1
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #47
      Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

      Dajte ne lupetajte nacisti jedni

      Mackiel i ostala ekipa sličnog razmišljanja, imate moje razumijevanje i podršku!

      Comment


      • #48
        Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

        ne mislim se baviti buildingom ko neki suman,nisam ni profesionalac ni ne pokušavam biti,pa kaj ak smo si malo popili...nece sad propast svijet,bavim se time jer imam velik višak vremena .Kao što je rekao mackiel,stvarno ima smradova na forumu.NE razumijem zašto se neki tolko uzbuđuju.

        Comment


        • #49
          Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

          Ma živi kako očeš **** mi se, nego neke stvari neidu zajedno! Upropaštavaš si i zdravlje i tjelo!
          Odi na druge forume i reci da piješ i da treniraš, baš me zanima kako če reagirat!
          Uostalom svoje sam napiso i više ne planiram nevračat na ovu temu pa taman djelili bonove od 1000€ za post!
          Nisam ni ja vjerovo da duhan loše utječe na mene i branio se kako god sam mogo pa sam na kraju i sam uvidio da griješim!
          Pitaj alkoholičara jel može prestat pit? Reči če ti ma mogu samo zašto??? Klasični odgovor pijanca kojemu je alkohol pojeo mozak!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #50
            Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

            Ne možeš pisati da je alkohol pojeo mozak nekome ko ima 16-18 godina (doduše, znam i takve, ali to je druga priča). Ovdje se radi o uživanju alkohola subotom s ekipom i to je to. Od ničega pravite slona.

            Comment


            • #51
              Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

              vecina bildera pije
              Mind over muscle.

              Comment


              • #52
                Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                Originally posted by mario91
                Ne možeš pisati da je alkohol pojeo mozak nekome ko ima 16-18 godina (doduše, znam i takve, ali to je druga priča). Ovdje se radi o uživanju alkohola subotom s ekipom i to je to. Od ničega pravite slona.
                Naravno,to je to o čemu pričam,a kaj je najbolje ne radi se o svakoj suboti nego jednoj ili dvije od njih 40 i nešto u ovoj godini.Povlačim se iz rasprave jer nema smisla.Ja govorim jedno,ovi stariji govore drugo.Samo napominjem da se slažem u vezi vašeg razmišljanja Vladebisi i Šimune kad ste pričali o alkoholizmu.Čovjeka koji popije piće kao ja ne možeš nazivat alkoholičarem niti nekim ko svoje probleme rješava alkoholom.
                A gde su noge?

                Comment


                • #53
                  Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                  Ma je to stoji,samo pošto sam ja u ugostiteljstvu i imam puno realniju sliku od večine o tome znam da se večina vani ubiju ko pičke,pogotovo je to u zadnje vrijeme a i tome je doprinjela popularizacija u zadnje vrijeme akcijskih simpa paketa=boca žestokog+5-10 coca cola ,a to je najpopularnije na cajkama naravno što znači u 70% nočnih klubova,
                  Osobno,peče me patka ko kolko pije,drogira se ili kaj već radi,bitno da pritom ne sjedi na hladnom betonu

                  Comment


                  • #54
                    Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                    Originally posted by Vladebisi
                    Ma je to stoji,samo pošto sam ja u ugostiteljstvu i imam puno realniju sliku od večine o tome znam da se večina vani ubiju ko pičke,pogotovo je to u zadnje vrijeme a i tome je doprinjela popularizacija u zadnje vrijeme akcijskih simpa paketa=boca žestokog+5-10 coca cola ,a to je najpopularnije na cajkama naravno što znači u 70% nočnih klubova,
                    Osobno,peče me patka ko kolko pije,drogira se ili kaj već radi,bitno da pritom ne sjedi na hladnom betonu
                    Potpuno sam istog mišljenja.
                    A gde su noge?

                    Comment


                    • #55
                      Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                      iako je stara tema, moram se nadovezati. moj prijatelj, ima 18 godina kao i ja, svaku subotu, ali doslovno svaku je mrtav pijan i tako vec godinu, dvije. takoder se bavi bodybuildingom i ne uzima nikakve suplemetne. unatoc tome sto je mrtav pijan svakog vikenda, nhf, izgleda bolje od vecine ljudi na ovom forumu.
                      ne kazem da podrzavam cuganje niti govorim da bi sportasi (a i ostali) trebali cugat, dapace, volio bih da nitko ne cuga. ja sam isto prestao samo zbog bodybuildinga iako sam svake subote bio mrtav pijan lezao negdje, a ponekad i petkom.

                      Comment


                      • #56
                        Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                        NHF, ali pitat ću te ja kako će ti frend izgledati za 10 godina.

                        Sa 18 g. sam i ja izgledao bolje nego sada, a trenirao sam po programu "gdje je slobodna sprava u teretani?" i nikakvom prehranom.

                        Comment


                        • #57
                          Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                          Originally posted by Big one
                          iako je stara tema, moram se nadovezati. moj prijatelj, ima 18 godina kao i ja, svaku subotu, ali doslovno svaku je mrtav pijan i tako vec godinu, dvije. takoder se bavi bodybuildingom i ne uzima nikakve suplemetne. unatoc tome sto je mrtav pijan svakog vikenda, nhf, izgleda bolje od vecine ljudi na ovom forumu.
                          ne kazem da podrzavam cuganje niti govorim da bi sportasi (a i ostali) trebali cugat, dapace, volio bih da nitko ne cuga. ja sam isto prestao samo zbog bodybuildinga iako sam svake subote bio mrtav pijan lezao negdje, a ponekad i petkom.
                          Kad tad će to doći na naplatu...ima jedna stara:
                          "Možeš kako hoćeš. ali ne možeš dokada hoćeš..."

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #58
                            Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                            Originally posted by kelly
                            ima jedna stara:
                            "Možeš kako hoćeš. ali ne možeš dokada hoćeš..."

                            I jedna novija: "Ali hoću dokle mogu"
                            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                            Comment


                            • #59
                              Re: birtija poslje škole...nemamo kamo xD

                              nema potrebe za picem ak je dobro društvo u pitanju...

                              Comment

                              Working...
                              X