Announcement

Collapse
No announcement yet.

84cm i težak 81 kg...nisan debel ali sam salav,oko stomka... -kako to skinut?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

    Nema se tu bas za komentirat kad nemas misica...
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #17
      Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

      Originally posted by DARICA View Post
      Nema se tu bas za komentirat kad nemas misica...

      nemoj zajebavat šerloče =)))))
      mislim da mi stanje nije alarmantno ono da je u qrcu skroz =) ali evo ovo je bilo čisto da vidite odakle počinjem...

      Comment


      • #18
        Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

        Samo se nedaj i za par mj ce bit napredka pa postavi slike.
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • #19
          Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

          ali moraš priznat da mi je WC ZAKON!!!

          Comment


          • #20
            Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

            slike su ti.,moj prijedlog ti je da se baziras na neke osnove u treningu ,cucanj,mrtvo dizanje ,benc,propadanja,zgibovi,sredis si jelovnik,imas ih dosta tu na forumu i..
            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

            Comment


            • #21
              Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

              Doručak:
              Žitarice (musle) sa malo mlijeka (0,5% masti)

              Užina:
              voče (jabuke,naranče...orasi,grožđice ili kikiriki)

              Ručak:
              pečeni krumpir ,šampinjoni,pasulj,grašak, soja,nemasni sir,jogurt,pavlaka,salata.
              (ovo sam nabrojao,nemislim sve isti dan jest,nego kombinirat po danima)

              Užina:
              Voće

              Večera: (3 sata prije spavanja)
              kuhano meso 200 do 300 gr piletina (spravljeno na pari) ili tuna + posni sir + salata

              sve e vrste slatkiša , grickalica ,gaziranih i zašećerenih voćnih sokova izbacio sam iz prehrane.
              kao dodatak uzimat cu još vitamine...

              koje je vaše mišljenje i dali promjenit što...cilj ove prehrane mi je skinut kila...tj skinut salo oko stomka i sredit ga...

              Comment


              • #22
                Re: Početnik želi u svijet svega ovoga

                pozdrav,evo da javim da sam na 75kg tj da sam skinuo 6kg u 25 dana...3 puta tjedno trening...
                ponedeljak: leđa-tricepsi
                srijeda: prsa i bicepsi
                petak; ramena
                sad sam nabavio biciklu pa ču poč uvečer posli posla uru-dvije odvozit malo...
                navuko sam se skroz,morala,optimizma ne fali!!! a i ona bol u mišičima posli treninga je postala ugodna =)))
                kupio sam neki shake u DM-u...ugl pijem to posli treninga... nesto kao whey.... ugl uzeo sam dodatno vitamina i magneziji... imam još samo pitanje u vezi mjendula (badema)... koliko smijem toga pojest jer,ja to mogu zobat cijeli dan...
                čito sam da 1/4 šalice mjendula ima više proteina nego 1 jaje...i da su bogati nezasičenim mastima...
                i dali bi što još nadodali,promjenili izmjenili... otvoreno ču prihvatit sve vaše savijete i kritike...unaprijed hvala VELIKA!!!
                i još nešto,dali da radin s velikim kilažama ili s malim?
                neki dan sam izračuno npr trening za leđa-tricepse (cijeli trening) dignem 7.5 tona...stvarno neznam što mi je bolje,da radim puno ponavljanja s manjom kilažom ili manje ponavljanja s večom kilažom...
                jeli mi lakše sad poč na masu,pa onda definiciju? ili da prvo radin treninge za definiciju a kad skinem ovo LOJA sa sebe da se prebacim na masu?

                Comment

                Working...
                X