Announcement

Collapse
No announcement yet.

htio bih smršaviti i dobiti definicju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

    Originally posted by remode View Post
    hej tebra...rade svi
    Meni javlja internal server error za svaki link koji ide na viewtopic.php. oni koji idu na building-body.com rade ... tebra ...

    Comment


    • #17
      Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

      Originally posted by kyofighter View Post
      Hej tebra, kad si zadnji put kliknul na neki od linkova koji se nalaze u članku ? na primjer : http://viewtopic.php?f=6&t=1049

      (jer ih 80% ne radi)

      Pozdrav
      To se dogodilo kod prelaska na novi forum, znam za to, ali sad to ići prepravljati je heben posao...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

        Originally posted by kelly View Post
        To se dogodilo kod prelaska na novi forum, znam za to, ali sad to ići prepravljati je heben posao...

        Ali bi pomogao puno kad bi to napravio. Dosta je tih "redirecta" koje bih volio vidjeti

        Comment


        • #19
          Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

          Pa koristite malo tražilicu, ne znam ni ja više što je sve ona tu stavljala. To su sve sticky teme sa foruma, pa ste to sve uglavnom i pročitali.

          http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post897480
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

            Hvala,ma prestat cu uzimat hydrxyut i sad cu ici na tesku djetu i pojačat kardio i sve ostalo i skinut cu kile kao i prosle godine sad je najbolje vrijeme za skidanje kila

            Comment


            • #21
              Re: htio bih smršaviti i dobiti definicju

              Originally posted by Vujo View Post
              Hvala,ma prestat cu uzimat hydrxyut i sad cu ici na tesku djetu i pojačat kardio i sve ostalo i skinut cu kile kao i prosle godine sad je najbolje vrijeme za skidanje kila
              Nemoj ici na tešku dijetu vec idi na pametnu dijetu, izbaci UH maksimalno ali ne gladuj, da bi smrsavio ne moras nuzno krepavati od gladi, najveci problem je to naglo mrsavljenje, kasnije kad budes smrsavio ces izgledati gore nego sad jer ce ti se koža vuči po asfaltu...
              Budi pametan i počmi citati forum, toliko toga mozes nauciti i primjeniti na sebi!

              Comment

              Working...
              X