Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kelly

    Originally posted by Mir7a
    koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh
    Definitivno za sig ChiLiMe

    Comment


    • #17
      Re: kelly

      mogo bi i hvala!
      Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

      Comment


      • #18
        Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

        tražio sam malo po forumu ali nisam uspio pronaći odgovor. pa ću postaviti pitanje ovdje.
        kaže se kao za masu da mora biti omjer P:UH:M 35:50:15. a sad malo matematike.
        ako ja unesem 3000kcal dnevno, 35% od 3000 je 1050kcal. a buduči da jedan gram P ima 4kcal ispada da bi morao unjeti cca 260g P. a svugdje piše da je oko 1.5 - 2g dovoljno.
        BTW imam 82kg i 180cm.

        Comment


        • #19
          Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

          Baš gledam, il nevalja omjer:P:UH:M 35:50:15. Il ne valja pretpostavka, il ne valjaju parametri. Il je to za ove bildere što drmaju 3 i više grama po tjelesnoj kg. Sad i mene zanima kak to? Šta ne štima?

          Comment


          • #20
            Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

            uh- 3-5 g / kg
            P- 2-4g/ kg (minimalno 2 g, sta se mene tice)
            M- 20ak g kroz cjeli dan

            smatram da P- treba bit minimalno 2g (s tim da se na defki svima i povecava ovaj unos) i uh barem 3 na masi

            a sad ti racunaj postotke
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #21
              Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

              Pozdrav. Kao i vecina ljudi imam problem sa salom na stomaku. Citao sam prethodne postove i uvidio neke stvari. Al opet imam pitanje. Bavim se borilackim sportom 3-5 puta sedmicno. Skinuo sam 17kg al je ostalo ono najteze. Visok sam 171 i imam 80kg. Pocet cu sa aerobnim treningom ( u jutarnjim casovima ) ali me zanima sta da unosim prije treninga ili da ne unosim u opste? I posto sam poprilicno nestrpljiv ( zato sto se vec duze vrijeme borim sa ovim zlom ) zanima me za koliko vremena bi trebao ubirati plodove rada? Trbusnjaci, da ili da cekam da skinem salo?! Hvala

              Comment


              • #22
                Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                Buđenje-->kava-->LI cardio u trajanju 45 min.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #23
                  Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                  Hvala. Poceo danas. Nadam se brzim rezultatima posto sam na granici zivaca. A sta sa trbusnjacima? Ima sala al je primjetan i opusten stomak? Da cekam da skinem salo ili da pocnem da radim?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                    Originally posted by Gligor
                    Hvala. Poceo danas. Nadam se brzim rezultatima posto sam na granici zivaca. A sta sa trbusnjacima? Ima sala al je primjetan i opusten stomak? Da cekam da skinem salo ili da pocnem da radim?
                    počni ih raditi. tako da kad za mjesec-dva dovedeš to u red, možeš polako očekivati 6-pack.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                      Puno hvala. Nadam se da ce tako biti.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                        Koliko kalorija je preporučeno biti u deficitu kad ideš na definiciju?
                        I dali je pametno odmah sa mase na definiciju? znači do kraja tjedna biti na masi, pa onda od drugog tjedna na definiciju.
                        I još jedno pitanje. Što bi trebalo jesti kao prvi obrok nakon PWM-a? Recimo cijela jaja bez kruha? To bi bila neka kombinacija P+M? Dali to onda nije previše masti ako pojedem 6-7 kuhanih jaja? Ili pileća prsa sa kuhanim povrčem ako mi dopizde jaja?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                          Sry na upadu , ali linkovi gore ne rade...
                          Ma može svako tolko , nije bed

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                            Originally posted by greenfly View Post
                            Sry na upadu , ali linkovi gore ne rade...
                            To su linkovi sa starog foruma, neće ni raditi.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                              Veliko hvala i duboki naklon za ove informacije.Naročito o ovom citatu.....

                              "@Kelly
                              Re: Aerobni trening
                              Samo da dodam kako sam ja radio, (ovo je program za definiciju da ne bi bilo zabune):
                              pon - sri - pet: HIIT + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax.
                              uto -čet-sub: utezi + razlika do 90 minuta bicikl na 60-65% fsmax. U subotu radiš noge (nakon nogu ne vozim bicikl) tako da odmore do ponedjeljka.
                              Na kraju svakog treninga pwm.
                              Nedjelja odmor.
                              Ovakvim načinom treninga salo mora ići jako brzo, jedino možete sve upropastiti lošom prehranom i sa nedovoljno sna.

                              Utezi se isto rade i na masi i na defki, razlika je u prehrani....
                              "

                              Strogo pratim ishranu i trening,na defki sam sedmi dan.Salo ide korakom slike uskoro...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Kako skinuti salo? Kako dobiti mišićnu definiciju? - Osnove!

                                Originally posted by erso
                                bok svima ja sam novi u forum trebao bih mi jedan savjet u vezi prehrane
                                kako doci do jeftine prehrane naci ne da se puno potroši s time da sam deblji i da zelim skinuti salo a dobiti definiciju tjela figuru tijela
                                HVALA UNAPRIJED
                                kila pilecih prsa je 55kn otprilike
                                jedno jaje je izmedju 1.5-2kn

                                ČVARCI su 120kn/kg.... !?!? ...


                                pol kile zobenih pahuljica u lidlu 5kn ... nisam dugo bio u pekari al mislim...JEDAN burek je 10kn

                                ==

                                jedi uglavnom čiste proteine, s ostalim stvarima nemoj pretjerivati... i budi u kalorijskom DEFICITU

                                ...tj ... ne postoji hrana od koje se mršavi. ne postoji.

                                slikovito rečeno: pojedi jedan big mac na dan i ništa drugo. ... skinut ćeš kile
                                pojedi kilu zobenih pahuljica i zdebljat ćeš se...
                                Black leather, knee-hole pants

                                Comment

                                Working...
                                X