Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bivša rukometašica, sada maratonka i trebam pomoć oko teretane, prehrane itd.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Bivša rukometašica, sada maratonka i trebam pomoć oko teretane, prehrane itd.

    hehe vec vidim kroz 48h novo štivo

    anywhere06 fino ti je to kelly sročio, ukratko i vise nego jasno, nemozes i ovce i novce...
    uistinu ti zelim uspjeh, ukoliko budes imala volje kao sto imas za pisanje uspjeh je zajamcen, uvjeren sam da si zagrizla i da imas volje, nesigurnost u ispravnost rada je najveci problem pocetnika tako da te skroz razumijem.
    Moras uvaziti sto ti se savjetuje, posebno kad dolazi od covjeka (kelly) koji je po meni Bog i batina znanja....
    Tako da odlucna i sigurna kreni u nove pobjede, i da... izgledas prva liga, bzvz dramiš...ali svi smo takvi, nikad happy.

    Comment


    • #32
      Re: Bivša rukometašica, sada maratonka i trebam pomoć oko teretane, prehrane itd.

      Hvala na pohvalama, momci, ja se samo iskreno nadam da nemaju veze s tim da vam je dosta ovih mojih 32664 pitanja i da me se jednostavno želite riješiti
      Uglavnom, da, primjetila sam da je kelly ovdje institucija, zato i jesam uhvatila priliku da ga ispitam što god me zanima
      Puno hvala na svim informacijama i savjetima! I dalje sve čitam svaki dan po forumu i webu tako da se informiram maksimalno, bit će još mojih pitanja kad-tad, stay tuned
      Suffer the pain of DISCIPLINE or suffer the pain of REGRET.

      Comment

      Working...
      X