Announcement

Collapse
No announcement yet.

Program i preporuke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Program i preporuke

    Znam znam,dok nesto napisem pocet ce odgovori pretrazi forum prvo sve procitaj,pregledao sam sve al me zanima evo ako mi neko moze bilo sta priblizno rec u vezi programa prehrane,truda i broja treninga tjedno,uzimanja whey proteina i ostalih gluposti,jel to pametno za mene i sve sto ide uz to,znaci:

    Dob:16
    Tezina:68
    Visina:175
    Sirina struka:78
    Sirina vrata:37

    Nisam debel nemam stomak,mogu uhvatit prstom masnog na stomaku al neznam jel to treba tako bit ili moram jos skinuti,sliku cu prilozit ako treba..

    Hvala na bilo kakvom odgovoru.. cilj mi je dogodine u ovo vrijeme postici nesto i naravno nastaviti sa tim

  • #2
    Re: Program i preporuke

    Ja nisam shvatio šta je ovdje pitanje

    Comment


    • #3
      Re: Program i preporuke

      sta kako i koliko tjedno bi trebao vjezbati? dal da uzimam proteinski whey i ostale stvari koje bi bile dobre za moje fizicke specifikacije..


      evo ako mi neko moze bilo sta priblizno rec u vezi programa prehrane,truda i broja treninga tjedno,uzimanja whey proteina i ostalih gluposti,jel to pametno za mene i sve sto ide uz to

      Comment


      • #4
        Re: Program i preporuke

        ...... -.-" ......

        Comment


        • #5
          Re: Program i preporuke

          Aha ....
          Ti sad očekuješ da ti neko napiše sve o bodybuidlingu o ishrani treningu i suplementima, pa malo si se zajebo.
          Koga lažeš kada kažeš da si sve pročito?? Pa ti ne znaš ni šta da jedeš
          Aj ti to pročitaj još jednom sastavi nešta pa ćemo viditi valja li

          Comment


          • #6
            Re: Program i preporuke

            Procitao sam i pazim na prehranu vec dosta dugo i imam program prehrane,
            dorucak zobene pahuljice,
            meduobrok voce tipa jabuka i to,
            rucak meso ili riba,
            meduobrok vocna salata ili senf i snita kruha,
            trening i poslje treninga jaja,
            i nekad poslje toga veceru posnog sira,mrkve ili rajcice(s tim sam smrsao al su bile male porcije)..

            Htio bih vjezbati samo neznam odakle da krenem i trebam li jos mrsati,inace izgubio sam 4 kile u zadnja 3ipo tjedna sa cardio vjezbama i ovom prehranom,al u manjim porcijama,sada se zelim zadrzati na ovome i pocet sa ozbiljnim treningom
            Last edited by kelly; 14-06-12, 06:48.

            Comment


            • #7
              Re: Program i preporuke

              Sorry za neprecizno iznesene detalje(zapravo nije bilo iznesenih detalja) ..

              Comment


              • #8
                Re: Program i preporuke

                Niko ne zna da li ti trebaš još mršat ako misliš da imaš više sala nego što bi trebalo onda mršaj ako misliš da nemaš onda radi masu.
                Mada meni se čini da ti prehrana nije toliko jaka ...

                Comment


                • #9
                  Re: Program i preporuke

                  Originally posted by m0nstrum View Post
                  Aha ....
                  Ti sad očekuješ da ti neko napiše sve o bodybuidlingu o ishrani treningu i suplementima, pa malo si se zajebo.
                  Koga lažeš kada kažeš da si sve pročito?? Pa ti ne znaš ni šta da jedeš
                  Aj ti to pročitaj još jednom sastavi nešta pa ćemo viditi valja li

                  hahahahaha kako san se tu pokida
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Program i preporuke

                    Meni je samo smijesno sta svaki djecak koji ima 70 kila i od toga 100grama sala na stomaku misli da se to mora odmah "izdefinisati" pa da onda dodaje cistu misicnu masu LOL WTF -.-' Ne znam sto se ljudi toliko tripaju sala, kao da je sve u plocicama *****im, kao ako nemas plocice nisi jak, nisi brz, nisi izdrzljiv, nisi lep, debel si.....jebo to
                    Moj log
                    http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Program i preporuke

                      Svatko ima najdrazi dio.. koji mu najlijepse izgleda..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Program i preporuke

                        Originally posted by Levu View Post
                        Meni je samo smijesno sta svaki djecak koji ima 70 kila i od toga 100grama sala na stomaku misli da se to mora odmah "izdefinisati" pa da onda dodaje cistu misicnu masu LOL WTF -.-' Ne znam sto se ljudi toliko tripaju sala, kao da je sve u plocicama *****im, kao ako nemas plocice nisi jak, nisi brz, nisi izdrzljiv, nisi lep, debel si.....jebo to
                        ima i toga, al da ih je lijepo vidjeti, jest ****m li ih

                        Comment


                        • #13
                          Re: Program i preporuke

                          ponedjeljak:trbusni zid,ledja,ramena
                          dumbbell shoulder press(dizanje utega od ramena prema gore)
                          pulldowns(povlacenje sprave za ramena prema dolje)
                          deadlifts(dizanje utega za ledja)
                          raznorazne vrste za trbusni zid

                          srijeda:ruke,noge,prsa
                          dizanje utega (Pulldowns,front raises)
                          cucnjevi i ostale vjezbe za noge sa utezima(squats,legs press)
                          bench za prsa

                          četvrtak:trbusni zid,ledja,ramena
                          dumbbell shoulder press(dizanje utega od ramena prema gore)
                          pulldowns(povlacenje sprave za ramena prema dolje)
                          deadlifts(dizanje utega za ledja)
                          raznorazne vrste za trbusni zid


                          subota:ruke,noge,prsa
                          dizanje utega (Pulldowns,front raises)
                          cucnjevi i ostale vjezbe za noge(squats,legs press)
                          bench za prsa

                          TRENING TRAJE OD 1H DO MAXIMALNO 1H i 30 minuta,u trening
                          se ne ubraja vrijeme koje si proveo pricajuci,nego vrijeme koje si proveo
                          vjezbacuji,najveca stanka smije biti 90 sekundi,sve previse nevalja jer
                          se misici trening tipa piramida,od najlakseg prema najmanjem,jedno 10
                          dana raditi sa laganim utezima da se nauci pravilno i bez naginjanja tijela i utega
                          raditi svaka vjezba..

                          Frend mi je rekao da probam ovako i s ovim radit,neki komentari kritike prijedlozi?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Program i preporuke

                            Ako bi mi netko mogao predolizt nesto za prehranu za definiciju,izracunao sam koliko bi cega trebao uzimati dnevno,tek neki prijedlog jer neznam sta jos sadrzi dosta bjelancevina i ostalog a da nisu tuna,posni sir,jaja,wheyovi i ostalo,samo za to znam..pa ak neko moze predlozit nesto bio bi jako zahvalan

                            170g proteina dnevno
                            340g ugljiko hidrata
                            2700 kalorija dnevno

                            Comment


                            • #15
                              Re: Program i preporuke

                              Originally posted by jugosloven View Post
                              ima i toga, al da ih je lijepo vidjeti, jest ****m li ih
                              Jeste fino al na velikom coveku, a biti mrsav i imati plocice to je sprdnja gola.... Bolje imati sala po stomaku ali i biti pristojne velicine(tezine)......

                              @piko9872 - imas programa na internetu kolko hoces, nemoj sam izmisljati neke treninge jer je vec sve provjereno i postavljeno na internet a ti samo trebas da se uhvatis jednog pametnog programa i radis ga dovoljno dugo pa ce samim time i rezultati da dodju
                              Moj log
                              http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

                              Comment

                              Working...
                              X