Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

    Pozz drugari, nije me bilo dosta dugo
    Dakle do prije 7 mjeseci sam vodio racuna o ishrani i isao u teretanu redovno, imao sam 72 kg jako malo sala, tada sam bio malo "misicaviji"

    I znaci prije 7 mjeseci, svasta se izdesavalo, ja sam prestao ici u teretanu poceo sam jesti i slatkise i piti sokove, i jesti junk, majoneze i ostale gluposti...
    Prije 10 dana sam sebi rekao da to tako vise ne moze
    Sada imam 79 kg najvise sala mi se stvorilo na stomaku i prsima, doduse imam i na butovima nije sve na gornjoj polovici

    Znaci prije 10 dana sam izbacio slatkise, sokove, junk hranu i veceru....
    A poceo sam raditi trbusnjake, sklekove, propadanja i jos neke vjezbe ne znam im ime...

    Nisam u mogucnosti da idem u teretanu...
    I treba mi Vase misljenje o tome, da li je ovo dovoljno da se rijesim sala?
    Znam da za stomak trebam kardio i ishranu srediti, ali za prsa stvano ne znam, evo jedna slika kako izgledam trenutno

    ggfn.jpg
    fghnfg.jpg

  • #2
    Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

    Trazi na netu instanity, odlicna stvar za mrsanje a nije ti potrebno nista osim vlastitog tijela, monitora i volje. Imas skinuti na tpb-u kompletan program. Traje 2 mjeseca.

    PS. Kolko si visok?
    Last edited by diinnoo; 29-10-12, 14:04.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

      potrosis vise kalorija negu uneses i trci

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

        visok sam oko 175
        nasao sam to insanity al na njihovom sajtu, placa se...
        Ne mogu naci tpb
        Last edited by ArnoldBL; 29-10-12, 21:26.

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

          LINK Radi deluxe program.

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

            Ja imam isti problem.,samo što sam stariji i puno deblji. Visok sam 175,108kg. Pročitao sam ovdje na forumu da skidanje sala i mršavljenje nisu jedna te ista stvar ??! može objašnjenje ?

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

              Originally posted by Miligram View Post
              Ja imam isti problem.,samo što sam stariji i puno deblji. Visok sam 175,108kg. Pročitao sam ovdje na forumu da skidanje sala i mršavljenje nisu jedna te ista stvar ??! može objašnjenje ?
              Izgubiš 10 kila mišića i ti si omršavio, jel to ono što si želio?
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                Originally posted by kelly View Post
                Izgubiš 10 kila mišića i ti si omršavio, jel to ono što si želio?
                Pa u biti DA. Meni je samo bitno da smršavim do 70kg.A za mišiće se ne brinem ,jer njih mogu uvijek u teretani vratiti,jel tako ?

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                  Originally posted by Miligram View Post
                  Pa u biti DA. Meni je samo bitno da smršavim do 70kg.A za mišiće se ne brinem ,jer njih mogu uvijek u teretani vratiti,jel tako ?
                  nije...
                  I know i can be what i wanna be,
                  if i work hard at it,
                  i'll be where i wanna be
                  i know i can, i know i can <3

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                    Originally posted by Miligram View Post
                    Pa u biti DA. Meni je samo bitno da smršavim do 70kg.A za mišiće se ne brinem ,jer njih mogu uvijek u teretani vratiti,jel tako ?
                    nabijanje 10 kg cistih misica kada nisi pocetnik moze trajati vise od godinu dana ako se ikako i desi, i sto vise treniras sve teze postaje..s druge strane salo se uvijek moze skinuti, uvijek je isto i ne traje dugo


                    ako ti je samo bitno mrsat a nebitna ti je misicna masa predpostavljam da ti je ok da ovako izgledas?



                    ako ne onda cuvaj svaki gram misica koji imas
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                      Imam ja mišića vise neg taj na slici,ali DA tako mi je ok da izgledam,samo ne baš tako mršav
                      Kako postići da tako izgledam ? da jedem samo voće i pijem samo vodu i mlijeko te posni sir,bademe..?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                        Jel zna tko od vas kako je za film Machinista Christian Bale smršavio 30kg,a prije tog je imao tijelo za Batmana! E to je pothvat !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                          The Machinist je bio godinu dana prije prvog njegovog Batmana.

                          Ako ti je cilj tako izgledat onda si na krivom forumu. Probaj na http://uho.hr/index.php?mode=forum
                          oni ti sigurno imaju neki tip...
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                            Originally posted by Miligram View Post
                            Imam ja mišića vise neg taj na slici,ali DA tako mi je ok da izgledam,samo ne baš tako mršav
                            Kako postići da tako izgledam ? da jedem samo voće i pijem samo vodu i mlijeko te posni sir,bademe..?
                            Nadam se da je ovo sarkazam! Ma sigurno je..
                            Simplify.

                            There are no shortcuts to any place worth going.

                            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                            HARDER.


                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc oko skidanja sala - nisam u mogucnosti da idem u teretanu

                              Originally posted by kingpin View Post
                              The Machinist je bio godinu dana prije prvog njegovog Batmana.

                              Ako ti je cilj tako izgledat onda si na krivom forumu. Probaj na http://uho.hr/index.php?mode=forum
                              oni ti sigurno imaju neki tip...


                              znam ja kakva je to stranica.E sad ces se nacudit,ja sam upravo bivsi junkie i znam sve o toj stranici.Ali ja sam na detoksu.,dakle na lijecenju metadonskom terapijom od koje sam nabio tih 108 kg !! Dok drugi svi izgledaju kao taj na slici,jako mršavi JA JEDINI se debljam i to mi ne ide u glavu ! znas i sam da je metadon otrov,a ja se od njega debljam !!! A jedem kao ptica,nemogu ni male čevape pojest a kamoli veliku porciju. Izgleda da ja moram prestat jest pa bi tek onda smršavio

                              p.s. ne želim oko uha pricat jer je off topic,isto tako o metadonu jer to nije tema. Morao sam kolegi objasniti,kad je vec spomenuo uho.


                              budite zdravi !

                              Comment

                              Working...
                              X