Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

    Ovako visok sam i mnogo su mi rekli da ako uspijem skinuti taj dio da ću izgledati bolje... dolazit će do isitcaja leđa i ramena.. Može li mi neko dati savjet kako da toga nema ?

    Hvala unaprijed, svi svajeti o svemu su mi dobro došli

    Evo i slika:

  • #2
    Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

    vjezbe za to se zovu traka za trcanje i probijanje rupe kroz kasiku
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

      DObro, ali mi je rečeno da ne trčim dok idem masu.. kao opada mi tako i mišić ... skinuo sam dvadesetak kila sa sebe i znam to o probijanju rupa na kašikama dobro vidjet ću još šta drugi kažu ...

      Comment


      • #4
        Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

        Prvo odluči da i želiš masu, ili želiš skinuti taj "problem" s kukova.

        Ja ti iskreno preporučam da odradiš kvalitetnu masu, a nakon toga reži salo.
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • #5
          Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

          samo idi na masu pusti to nije nista bice i vise
          kad dode vrjeme za definicju onda skidaj to

          Comment


          • #6
            Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

            Originally posted by MujoG View Post
            DObro, ali mi je rečeno da ne trčim dok idem masu.. kao opada mi tako i mišić ... skinuo sam dvadesetak kila sa sebe i znam to o probijanju rupa na kašikama dobro vidjet ću još šta drugi kažu ...

            Jel mi molim te možeš reći kako si skinuo 20 kila ? Jer ja upravo to želim. Možeš mi i na pvt poruku objasniti.

            Comment


            • #7
              Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

              Deficit i kardio.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • #8
                Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                kupio sam one shakove F1 od Herbalife za mršavljenje (al da naravno nejedem čokoladu) pune se proteina,pa zatim uglj.
                Brat isto to pike i kaže da vec smršavio par kila ,ali da mu se tijelo onako čudno formira,kao slovo V.

                Comment


                • #9
                  Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                  Originally posted by Miligram View Post
                  kupio sam one shakove F1 od Herbalife za mršavljenje (al da naravno nejedem čokoladu) pune se proteina,pa zatim uglj.
                  Brat isto to pike i kaže da vec smršavio par kila ,ali da mu se tijelo onako čudno formira,kao slovo V.
                  daj brate pa sto pricas. zasto si toliko liejn proctiat par tema sa foruma.
                  niti jedan shake ti nece pomoc da smrsavis, niti jedan. a to sto ti brat prica su sranja, tip je umislio. da je tako svi bi pili shake-ic od herbalife-a i bili ogromni.

                  sredi si prehranu, kreni u teretani. nemoj ic niti u suficit niti deficit prvih 1-1.5 mjesec. nakon smanjuj kalorije i nastavi vjezbat. pa za nekoliko mjeseci se neces moc prepoznat.
                  meni je frend tako skinio sa 120kg na 91 kg, i to cistog sala.
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                    Najjaci su ti iz herbalife-a.
                    Kupite nas proizvod, prestanite jesti masti, smanjite UH i garantiramo vam da ce te smrsavjeti. Dobro da ne kazu da ubacis cardio 7x tjedno....
                    Herbalife je takvo smece da mi se a010.gif kad vidim da je netko da lovu za to...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                      Taj herbalife je ništa više od lijepo zapakiranog govna. Za tu lovu sta si spiska na njega bi ti bilo bolje da si kupija whey, samo sta bi wheya od te pare dobija jedno duplo, ako ne i više. Taj herbalife je dobar jedino po onima koji ga prodaju -.-
                      Da se nadovežen na watafakov post, jedna doza herbalifea ima 250 kalorija, ako i tolko, ko nebi smršavija uz to kad ti savjetuju da ostalo masovno srežeš i samo po tome dereš. Njima pare, tebi bolest
                      Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                        Originally posted by Miligram View Post
                        kupio sam one shakove F1 od Herbalife za mršavljenje (al da naravno nejedem čokoladu) pune se proteina,pa zatim uglj.
                        Brat isto to pike i kaže da vec smršavio par kila ,ali da mu se tijelo onako čudno formira,kao slovo V.
                        Nemoj više bacati pare na to:
                        http://www.building-body.com/forum/t...9138-Herbalife
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                          hej,hej nisam stigao napraviti štit od tolikih napada na moj post . A sto se tice da procitam ovdje na forumu sve,pa tu ima toliko tema i toliko toga da nestignem sve procitati. I mrzim kad mi netko kaze idi u teretenu,radije bi trca ili hodao 5km.Ja ne želim izgledat nabildan!! Ja želim smršavit,uz te shakove cu svakid dan brzo hodat pomalo trčat,te raditi one vježbe sa onog videa za abs. Isto tako sam si sa ovog foruma zapisao pravila prehrane,tako da sam siguran da cu smršavit. Dakle,šta ce mi teretana?? znam da cu izgubit mišiće,ali kao što sam rekao necu samo sjedit i piti te shejkove.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                            znaci ti dok mrsavis nemoze dobivati misice, mozes ih samo pokusati ocuvati, moj topli savjet it je da krenes u teretanu, ili pak doma radis cucnjeve sklekove zgibove propadanja trbusne makar. jer ti ako i skines to salo biti ces onda ko stapic, i kad se vratis na prehranu(sranje) jos gori ces doci( yoyo efekt ). a ako budes imao nesto misica i oni ce sami po sebi trositi vise kalorija(lakse ces skinut salo- lakse ces jednog dana NE vratiti ga - yoyo efektom). dakle treski treninzi(dali s utezima, dali sa body weight [doma]) + kardio( za pocetak pocni puno hodati dnevno, i trckarati; kasnije mozes HIIT raditi). uz sve to dovljno sna i odlicna prehrana(da budes u kalorijskom deficitu- dakle vise kalorija potrosis nego sto uneses HRANOM). ugljikohidrate samo oko treninga i evenutalno ujutro(+ proteinei), ostali obroci neka budu samo proteini(meso jaja posni sir)+ masti(zdrave) + povrca puno.

                            eto otprilike ukratko.. btw mozes i ciklirati UH, tipa par dana drzis UH na 200 g. pa jedan dan 0 UH (dakle bez kruha, riaze, kropmpir, tjestenine).

                            UH nikako jesti brze secere(slatkise) vec samo(rizu, krompir, tjesteninu).

                            malo je pisano zbrda z dola, ali pomoci ce ti, ustraj i ne odustaj! i ne bodi se vise.. ostani zdrav!


                            (uopce nisam ni citao temu, nego sam mislio da odgovorama miligarmu na njegovu.. vise je nemogu niti naci, ako moderatori imaju volje neka prebace haha)
                            Last edited by staragarda; 06-11-12, 13:18.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Koje vježbe koristiti da smanjim dio oko stomaka i iznad kukova ...

                              obrisali su moderatori one moje.Hvala ti na savjetima. Al ja nemam novaca da idem u teretanu ,imam doma bučice one od 2kg ja mislim pa s njima vježbam

                              Comment

                              Working...
                              X