Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odlučio sam smršaviti. Krenuo sam u teretanu te promjenio prehranu - vaše mišljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Odlučio sam smršaviti. Krenuo sam u teretanu te promjenio prehranu - vaše mišljen

    Originally posted by Bo0 View Post

    Svaki put nakon treninga odradim trbuh
    Trbuh: - klasični trbušnjaci
    - dizanje nogu
    - bočni trbušnjaci

    Pozdrav!
    a leđa?

    sukladno s vjezbanjem trbuha, odnosno trbusnjacima, MORAS raditi i leđnjake (!) da nebi doslo do ostecenja leđnog diska...

    trbusnjaci su noćna mora za leđa, tako da svaki put uz njih odradi i istu seriju leđnjaka!
    There is a price to pay for everything you gain.

    Comment


    • #17
      Re: Odlučio sam smršaviti. Krenuo sam u teretanu te promjenio prehranu - vaše mišljen

      E vidiš to nisam znao. Hvala. Od sad ubacujem i leđne trbušnjake

      Comment


      • #18
        Re: Odlučio sam smršaviti. Krenuo sam u teretanu te promjenio prehranu - vaše mišljen

        Evo dugo nisam pisao u ovoj temi pa da kažem par riječi... Sad sam došao na 75 kg( tu negdje variram ali preko 75 nije) te mi je pravilna prehrana (na koju se prvih par tjedana bilo teško naviknuti) dio svakodnevnice i jednostavno bez toga ne ide. Normalno omakne mi se tu i tamo pošto je teško odoljeti slavonskim specijalitetima ali sva sreća ne često.

        Plan mi je i dalje raditi cardio te skinuti taj višak sala što je ostao oko struka i nešto na grudima ali sve u svemu zadovoljan sam napretkom.

        Imam jedno pitanje za vas... Naime pošto sad radim 4 mjeseca isti program vježbanja (koji sam gore naveo) zanima me moram li što mjenjati , odnosni ubacivati neke nove vježbe ili ga u cijelosti promijeniti.

        Unaprijed hvala!

        Pozdrav!

        Comment

        Working...
        X