Announcement

Collapse
No announcement yet.

Primjetio sam da gubim misice a ne salo sa stomaka - treniram MMA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Primjetio sam da gubim misice a ne salo sa stomaka - treniram MMA

    Pozz imam 18 godina treniram MMA moj bazalni metabolizam iznosi 2138x1.725=3688 kcal tri puta tjedno idem u teretanu i zelim raditi definiciju dnevno sam bio u deficitu od 600-650 kcal i primjetio sam da gubim misice a ne salo sa stomaka(nema ga puno ali eto) pa me zanima da li ce biti bolje ako smanjim deficit na 300-350kcal ????.. omjer proteina ugljiko hidrata mi je 40-35-15 osim dva dana kada imam jace treninge i tada unosim 40-40-20

  • #2
    Re: Gubim misice na definiciji...

    carb cycling

    Comment


    • #3
      Re: Gubim misice na definiciji...

      prevelik deficit..

      izjasni se JASNIJE koliko puta jtedno treniras...jel to 3 puta MMA ili 3 put tjedno MMa pa poslje gym?ili 3 put tjedno MMA i jos 5 treninga tertana+ 4 treninga HIIT-a...

      ugl sve je vec napisano..negdje grjesis..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #4
        Re: Gubim misice na definiciji...

        aha pa ovako treniram 6 puta u tjednu nedelja pauza jedan dan sparing trening MMA drugi dan gym i tako jedan dan MMA drugi dan gym .mozda je problem kruzni MMA trening koji me totalno izmori tad "izgaram"posle toga sam sposoban samo za klopu i spavanje ???

        Comment


        • #5
          Re: Gubim misice na definiciji...

          Originally posted by ivancox123 View Post
          omjer proteina ugljiko hidrata mi je 40-35-15 osim dva dana kada imam jace treninge i tada unosim 40-40-20
          40+35+15=90
          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

          Comment


          • #6
            Re: Gubim misice na definiciji...

            Nisi nam dao cm i kg, i stavi slike, jer teško se natural zdefkati za binu.
            Većina vas misli da su slike natjecatelja na dan natjecanja neko normalno stanje u koje može svatko doći gladovanjem.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Gubim misice na definiciji...

              Prevelik deficit, MMA nije sah ili ping-pong.. Ili kao sto su ti rekli carb cycle ili probaj BCAA ili uzmi nesto tipa gainer-a da malo nadohnadis.
              I live for BODYBUILDING

              Comment


              • #8
                Re: Gubim misice na definiciji... treniram MMA

                aha hvala ti a visina mi je 191 cm a 92kg..prije sam bio teska kategorija mnogo sam tezi bio imao sam 109 kg(tu kilazu sam izgubio za neki 7mjeseci) a ni tada nisam imao nekih velikih problema sa masnim naslagama naravno nisam imao plocice ali sada kada sam spustio svoju tezinu zelio bi bolje odraditi stomak jer nogama ledjima rukama i prsima sam zadovoljan....

                Comment


                • #9
                  Re: Gubim misice na definiciji... treniram MMA

                  i samo mi recite da li mi je prehrana oke mslm da jeste..
                  07:00 zobene pahuljice,(mlijeko ili zeleni caj),cijela jaja
                  10:00 sendvic integralno pecivo(crno brasno) posni sir pureca sunka i neka salata
                  14:00 voce cimet i mlijeko "sejk"
                  17:00 piletina brokule krompir
                  trening
                  21:00piletina krompir
                  23:00 bjelanca posni sir i kiki riki puter(homemade) ili mljeveni bademi

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gubim misice na definiciji...

                    Originally posted by staragarda View Post
                    prevelik deficit..
                    Originally posted by TheShadow View Post
                    Prevelik deficit,
                    Nije to prevelik deficit, nego si već došao do granice kada se tijelo odupire daljnjem smanjenju sala, ako ideš dalje bit će veliki gubitak mišića, a već si ajmo reći mršav.

                    Prehrana nije loša, ali bitno je da imaš dovoljno proteina i da si u deficitu, ali rekao sam; daljnje smanjenje sala bit će popraćeno velikim gubitkom mišića, ako ideš natural naravno.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gubim misice na definiciji... treniram MMA

                      Oke a imas li neke preparate da mi preporucis da sprijecim to gubljenje mišica ?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gubim misice na definiciji... treniram MMA

                        glutamin,BCAA,HMB

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gubim misice na definiciji...

                          Originally posted by kelly View Post
                          Nije to prevelik deficit, nego si već došao do granice kada se tijelo odupire daljnjem smanjenju sala, ako ideš dalje bit će veliki gubitak mišića, a već si ajmo reći mršav.

                          Prehrana nije loša, ali bitno je da imaš dovoljno proteina i da si u deficitu, ali rekao sam; daljnje smanjenje sala bit će popraćeno velikim gubitkom mišića, ako ideš natural naravno.
                          a da li mi je lose sto ujtro jedem zajedno jaja sa zobenim mslm one su UH ?

                          Comment

                          Working...
                          X