Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

    Pozz svima. Visok sam 176 cm i imam 85 kg. Igrao sam 7 godina nogomet i prestao. Brzo se debljam, a najvise oko trbuha. Dosta sam "nabit" kako bi se reklo pa me ljudi pitaju jel idem u teretanu i tako. Naravo to mi je priroda dala. Htio ih da mi date savjet kako smrsaviti. Kanim krenuti u teretanu i trcati.

  • #2
    Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

    opa, evo prvog ove godine... čestitam otvorio si sezonu.

    vrhunac očekujem oko 20.04. nakon ćega slijedi značajan pad ovakvih tema.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

      jel mi mozete dati neke savjete? mislio sam ici u teretanu i trcati uz to. a cime da se hranim i koliko ?

      Comment


      • #4
        Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

        Originally posted by Igor2810 View Post
        Pozz svima. Visok sam 176 cm i imam 85 kg. Igrao sam 7 godina nogomet i prestao. Brzo se debljam, a najvise oko trbuha. Dosta sam "nabit" kako bi se reklo pa me ljudi pitaju jel idem u teretanu i tako. Naravo to mi je priroda dala. Htio ih da mi date savjet kako smrsaviti. Kanim krenuti u teretanu i trcati.
        I ja sam "nabit" kad pojedem posni pa mi svi govore da sam plinara.
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment


        • #5
          Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

          oke vidim da se ovdje samo zeza pa necu vise nista komentirati. jel mi moze netko normalno odg i pomoci?

          Comment


          • #6
            Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

            Kakvu prehranu imaš?

            Comment


            • #7
              Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

              Nikakvu u tome i je problem. Jedem do cega stignem.

              Comment


              • #8
                Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                1.Izracunaj BMR i TDEE te po se po tome orijentiraj , sad ovisi koji je tocno tvoj cilj , jer jako je tesko u isto vrijeme skidati BF i dobijati misice (pogotovo ako mislis na neke znacajnije "gainove" ) bez upotrebe odredenih dodataka
                2.Kreni sa nekim full-body ili upper/lower split programom te u pocetku forsiraj ucenje forme svih vjezbi (ovo mnogi preskoce pa kasnije izgledaju kako i izgledaju , vjerujem da su mnogi pali u zamku zelje za brzim napretkom cega u ovom sportu nema )
                3.Postavi si neke kratkotrajne i dugorocne ciljeve koji su ostvarivi jer u suprotnom ces se razocarati i odustati od ovog sporta/hobija
                4.Budi iskren prema sebi i prema tome i prilagodi prehranu zeljenim ciljevima

                napravi sve ovo pa se moze kasnije razgovarati o pojedinacnim detaljima vezanim za prehranu/trening/suplementaciju
                There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                - Aldous Huxley

                Comment


                • #9
                  Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                  Htio bih skinuti visak kila, a nakon toga raditi na misicima.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                    Trebaš početa trčat ili čak sebi nabavit orbitrek sad ti mora biti primarno da skineš tu mast za masu polako

                    Comment


                    • #11
                      Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                      Bolje bi mu bilo da ostavio kardio za kasnije , kada vidi da vise ne ide samom prehranom jer ako krene sad na kraju ce podebljati kardio na nepotrebno visok nivo i mozda cak i upropastiti stvar ako to sve dobro ne poslozi.Za pocetak napravi sto sam napisao pod tockom 1. i 2. pa mozemo pricati dalje.
                      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                      - Aldous Huxley

                      Comment


                      • #12
                        Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                        Originally posted by seage View Post
                        Bolje bi mu bilo da ostavio kardio za kasnije , kada vidi da vise ne ide samom prehranom jer ako krene sad na kraju ce podebljati kardio na nepotrebno visok nivo i mozda cak i upropastiti stvar ako to sve dobro ne poslozi.Za pocetak napravi sto sam napisao pod tockom 1. i 2. pa mozemo pricati dalje.

                        Mozes mi molim te pojasniti ove kratice.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Hocu smršaviti i dobiti na mišićima

                          Originally posted by Igor2810 View Post
                          Mozes mi molim te pojasniti ove kratice.
                          http://www.dijeta.net/BMR-TDEE.htm
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment

                          Working...
                          X