Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rješavanje masnih naslaga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rješavanje masnih naslaga

    Pozdrav svima!
    Znam da ima mnogo ovakvih temi, al eto ja ju opet otvaram. Nadam se, da se nebudete ljutili.
    Evo da krenem sa pricom.Imam 17god, visok sam 188cm i imam 84kg. Imam sala na području trbuha i prsa. Pa bih se zelio toga rijesit. Vježbat sam poceo prosli tjedan, izbacio sam slatkiše, grickalice, gazirana pića, samo cigarete jos uvijek nisam. Radim 3 puta tjedno full body trening (pon, sri, pet), danima kad nevjezbam onda trčim i vjezbam boksacku i noznu tehniku, posto planiram krenuti trenirati ultimate fight.
    Stvarno se zelim rijesit tog sala, snage imam, kondicija mi je oke.
    Sad bi htio cuti vase misljenje o ovom nacinu vjezbanja. I el mi preporucujete koje proteine, mozda pre bzo idem, al znam da se preko noci nemoze promjenit sve. Nego treba jako dugo radit i vjezbat da se dode do uspjeha.
    Unaprijed svima hvala.

  • #2
    Re: Rješavanje masnih naslaga

    sredi prehranu

    Comment


    • #3
      Re: Rješavanje masnih naslaga

      fino si to opisao, samo izbaci sve kaloricno masno , nezdravu hranu, drzi se salata i piletine
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Rješavanje masnih naslaga

        Kreno sam i prehranu sredivati. Nadam se da ce se za kojih 2-3mj vidjeti neki vizualni napredci..
        Sad baš čitam o prehranama sta su drugi pisali i ispitivali.

        Comment


        • #5
          Re: Rješavanje masnih naslaga

          Rečeno milijun puta: salo se skida kalorijskim deficitom uz istovremeno očuvanje mišića sa utezima i proteinskom prehranom.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X