Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jutarnji kardio i sto jesti? Zamjena za zobene? Konzumacija proteina od konoplje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jutarnji kardio i sto jesti? Zamjena za zobene? Konzumacija proteina od konoplje?

    Imam problem sa skidanjem sala na trbuhu...vec 2 godine se trudim,ocito ne kako treba,a i prespavam rano jutro pretezno :lol
    Nije mi ostalo puno za skidati,ali to zadnje je i najteze,pogotovo kad se godinama skupljalo..dakle, probala sam jutarnji kardio na prazan zeludac,prije toga salica kave,brzi hod do 40 minuta,ili sobni biciklo, nakon toga zobene i neko voce uz to,ali mi zobene bas i ne sjedaju naj naj,imam osjecaj da sam veca od zepelina ,trbuh mi se napuse i ne osjecam se dobro...ima li neka adekvatna zamjena za zobene?

    Trcim dosta dugo,pretezno navecer,ali mi to ne pomaze pri skidanju sala s trbuha,jer izgubim dosta tekucine,a dok trcim ne mogu piti vodu :/ pa me zanima da li da smanjim trcanje od 60 minuta vise manje,oko nekih 6-8 km sa laksim kardiom,i jos me zanima konzumacija proteina od konoplje,sto i kako,koji su ucinci itd..

  • #2
    Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

    Problem sa salom na trbuhu imamo svi, takvi smo po prirodi.
    Salo se obnavlja svaka 2-3 tjedna, tako da te spike da se godinama skupljalo ne vrijede.
    Za skinuti salo je potreban deficit u prehrani, uzalud aktivnosti ako sve potrošene kalorije nadoknadimo hranom.
    Kad skidaš salo potrebno je ubaciti treninge utezima za očuvanje mišića, prehrana mora biti proteinska a deficit postupno povećavaš kad se salo prestane trošiti. Nije lako, jer bi onda svi okolo hodali izdefinirani.


    I mene UH napuhavaju, izbaci one od kojih imaš problema.
    Dugotrajno trčanje jačim intenzitetom nije dobro, najviše pola sata a onda zamjeniš za brzo hodanje.

    http://www.building-body.com/protein-iz-konoplje.html

    http://www.building-body.com/forum/threads/26806-Protein-konoplje
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

      o vjeruj mi je,pogotovo ako se hranis junkom koji sam totalno izbacila,ne pijem vise kupovne sokove,cak ni mineralnu,doma si cijedim,i pijem dosta kave a,posto nemam pristup teretani,improvizirala sam sa utezima tek od nedavno,a sto se trcanja tice nije bas brz tempo,joggiram,brzinom brzeg hodanja,ali kombiniram nekad sporije trcanje sa brzim i sa brzim hodanjem,nije svaki put isto

      Comment


      • #4
        Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

        Sokove bi trebala izbaciti, to je sami šećer, pojedeš koju voćku i to je to.
        Sa kavom ne valja pretjerivati, kofein se uzima 4-5 puta tjedno, prije treninga.
        Ako nemaš utega dobre su i BW vježbe, zgibovi, dipsevi isl.
        To je dobar mix trčanja, to se zove intervalni trening.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

          isprobaj ketogenu dijetu...mnogo učinkovito..

          Comment


          • #6
            Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

            Originally posted by Šjor Bepo View Post
            isprobaj ketogenu dijetu...mnogo učinkovito..
            Radije nemoj..mislim da je Slavonka pisala o njezinim negativnim posljedicama, pa možda se javi..nije to za žene..radije cikliraj UH..
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • #7
              Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

              vidim godine : 31

              jesi probao kakvih ozbiljnijih stvari za skidanje sala ?
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                koje su to ozbiljnije stvari?

                Comment


                • #9
                  Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                  ne pridrzavam se niti jedne dijete posebno..izbacila sam sav junk od hrane do sokova,i kombiniram,svaki dan drugacije,samo sto se sad mucim sa ovim zadnjim ostatkom koji nece pa nece dolje

                  Comment


                  • #10
                    Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                    Originally posted by DigitalBitch31 View Post
                    ne pridrzavam se niti jedne dijete posebno..izbacila sam sav junk od hrane do sokova,i kombiniram,svaki dan drugacije,samo sto se sad mucim sa ovim zadnjim ostatkom koji nece pa nece dolje
                    Prvi uvjet je da izbaciš sav junk..to si zadovoljila kako pišeš..drugo, moraš biti u deficitu, to se podrazumijeva..treće što možeš je poigrati se sa UH..jesi to probala već?
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • #11
                      Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                      Originally posted by DigitalBitch31 View Post
                      ne pridrzavam se niti jedne dijete posebno..izbacila sam sav junk od hrane do sokova,i kombiniram,svaki dan drugacije,samo sto se sad mucim sa ovim zadnjim ostatkom koji nece pa nece dolje
                      Daj nam slike da vidimo taj ostatak.
                      Ako misliš stalno izgledati kao natjecateljice na dan natjecanja onda si u velikoj zabludi. Tako ni one ne mogu izgledati stalno. To je u biti bolesno stanje organizma, gladno, iscrpljeno i dehidrirano i na sportskoj farmakologiji.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                        Originally posted by kelly View Post
                        Daj nam slike da vidimo taj ostatak.
                        Ako misliš stalno izgledati kao natjecateljice na dan natjecanja onda si u velikoj zabludi. Tako ni one ne mogu izgledati stalno. To je u biti bolesno stanje organizma, gladno, iscrpljeno i dehidrirano i na sportskoj farmakologiji.
                        Ovo i mene zanima..ako se sjećaš mojih zadnjih slika na onoj temi cikliranje UH i kcal..po tvom mišljenju da li može bolje od toga?
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • #13
                          Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Ovo i mene zanima..ako se sjećaš mojih zadnjih slika na onoj temi cikliranje UH i kcal..po tvom mišljenju da li može bolje od toga?
                          Sory ne sjećam se, daj link. Žene po defaultu imaju puno veći BF od muških, pa se nemojte ni sa muškima uspoređivati.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                            1551_483764945002551_510133742_n.jpg............

                            Comment


                            • #15
                              Re: Jutarnji kardio i sto jesti?

                              Originally posted by kelly View Post
                              Sory ne sjećam se, daj link. Žene po defaultu imaju puno veći BF od muških, pa se nemojte ni sa muškima uspoređivati.
                              Da, to znam..

                              Evo (pred kraj ove stranice): http://www.building-body.com/forum/t...H-i-kcal/page8

                              Zanemari tekst jer ne radim to..
                              Simplify.

                              There are no shortcuts to any place worth going.

                              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                              HARDER.


                              Comment

                              Working...
                              X