Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako smršaviti? - probao sa vise obroka, nije islo, nisam mogao uskladiti zbog skole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako smršaviti? - probao sa vise obroka, nije islo, nisam mogao uskladiti zbog skole

    Pozz,išao sam u teretanu skoro pola godine te sam dobio na snazi i sve..ali kile nisu išle dole,Iskreno nisam se ni trudio.Najbitnije mi je bilo da što više povećavam kilažu što mi je dobro išlo,ali sada imam probleme sa laktovima i moram ici na snimanje tako da cu pauzirati oko 1-2 god.sa teretanom jer ima jos vremena za mene i teretanu....XD..

    E sad odlucio sam smršaviti i doci na 95-100 kg.Prvo sam probao sa vise obroka..nije islo nisam mogao uskladiti zbog skole.Pa sam si napravio da ujutru jedem onako dosta da se najedem bas..i to dobro..svega...e onda za rucak nesto onako sto me moze drzati ali bez UH. i na kraju navece pojesti neko varivo ili supu...I ugl.posle vocni jogurt.

    To mi je dobro islo ali sam smrsao 2,3 kg..i ni makac odatle...to sam smrsao za 2 nedelje..i ni makac...vec nedelju dana.Tada sam bio odmarao tj.nisam se bavio nikakvim fizickim aktivnostima....jer sam morao odmarati...tj.doktor mi je rekao...sada sam si napravio ''raspored za jelo'' te sam poceo sa nekakvim skidanjem kila...onako uz vezbu..nemam bas vremena zbog skole puno za treniranje pogotovo 2.smenom...ali glavno mi je skinuti kile..a onda posle sve ostalo vezbati...jer posle se planiram upisati na neki sport,trenirao sam 5 god kosarku ali sam prestao tako da planiram neki borilacki boks ili kickboks...ali evo ''nova dijeta'' ujutru ustajem ranije kad sam druga smena vozim na prazan zeludac 10 km bicikli oko pola sata na najtezoj brzini 21. tako da me boli kvadriceps dok radim..e onda dođem kuci i oko 8 h jedem kornfleks sa jogurtom i posle toga vocni jogurt pojedem..onda nista ne jedem do 11-12 h tada ugl 3-4 kuvana jaja uz salamu i malo hleba...i onda navece kad dođem iz skole neko kuvanje...ili supa...

    planiram si ubaciti uz bicikli navece i trcanje...2-4 km,...ali neznam jeli pametno toliko opteretiti noge...sta mi vi predlazete za brze ali kvalitetnije mrsavljenje?Jesam svega natrkeljao..ali nema veze...Hvala unapred.Poz

  • #2
    Re: Kako smršaviti?saveti?

    nevalja ti prehrana, potraži malo po forumu šta smiješ šta ne, ne budi gotovan.

    Comment


    • #3
      Re: Kako smršaviti?saveti?

      http://www.building-body.com/forum/f...8Definicija%29
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Kako smršaviti?saveti?

        Potroši više nego što uneseš

        trening i dovoljno proteina da sačuvaš mišiće

        simple as that

        Comment


        • #5
          Re: Kako smršaviti?saveti?

          Originally posted by diinnoo View Post
          Potroši više nego što uneseš

          trening i dovoljno proteina da sačuvaš mišiće

          simple as that
          diinnoo, sad bez sarkazma. Jednog dana kad odlucis ici na dijetu, tj kad zavrsis s masom i kad ti na definiciji ne bude islo kako treba cisto jer to nije ''simple as that'' ja ti se javno i otvoreno nudim kao pomoc, besplatno. Naucio sam puno od svojih trenera i definicija je sve osim ''simple as that'' i ja ti na to tvrdim ''trust me''.
          To je proces krcat planova, plan a) , plan b) , plan c) plan d) .. jer na definiciji kreces s planom 'a' i taj plan je upravo plan koji svi nalaze po internetu,a kaze kcal -500 deficit, dovoljno proteina i trening. I sto se dogodi, prođe 2 tjedna i vidis ljude kukaju da je zapelo... velika vecina! E tu dolazi plan b) koji nije besplatan po googleu i veliki majstori ga ne otkrivaju nekim random trolovima s foruma. Shvacas? I sto je najgore potrosi se i plan b), a onda moras imati spreman plan c)... i tako sve do kraja.
          Ne svađam se, ne provociram te, nudim ti se kao pomoc jednog dana jer ce mi istinski biti žao da jako tesko stecenu masu bacas u vjetar zbog krivih stajališta.
          Mozemo se mi natezati koliko god hocemo, i ja i ti i TripleZ i jos ekipe s foruma. Ali ne, ja se natezati niti svađati vise necu s nikim.
          Samo cu pustiti vrijeme da ide. I jednog dana kad odlucite raditi stvari poput ''definicije' onda cemo moci razgovarati kao ljudi koji su to odradili i moci cemo razmjenjivati iskustva. Osobna iskustva ne google iskustva.

          edit>: u ovom slucaju posto je tema kako ''smršavjeti'' si mu dobro rekao, my bad, kasno naslov snimio.
          Last edited by WTF; 24-04-13, 23:29.

          Comment


          • #6
            Re: Kako smršaviti?saveti?

            Originally posted by SF90X View Post
            sta mi vi predlazete za brze ali kvalitetnije mrsavljenje?

            Ajde naučite razliku između mršavljenja i definicije.
            Last edited by kelly; 24-04-13, 23:43.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Kako smršaviti?saveti?

              Originally posted by WTF View Post
              diinnoo, sad bez sarkazma. Jednog dana kad odlucis ici na dijetu, tj kad zavrsis s masom i kad ti na definiciji ne bude islo kako treba cisto jer to nije ''simple as that'' ja ti se javno i otvoreno nudim kao pomoc, besplatno. Naucio sam puno od svojih trenera i definicija je sve osim ''simple as that'' i ja ti na to tvrdim ''trust me''.
              To je proces krcat planova, plan a) , plan b) , plan c) plan d) .. jer na definiciji kreces s planom 'a' i taj plan je upravo plan koji svi nalaze po internetu,a kaze kcal -500 deficit, dovoljno proteina i trening. I sto se dogodi, prođe 2 tjedna i vidis ljude kukaju da je zapelo... velika vecina! E tu dolazi plan b) koji nije besplatan po googleu i veliki majstori ga ne otkrivaju nekim random trolovima s foruma. Shvacas? I sto je najgore potrosi se i plan b), a onda moras imati spreman plan c)... i tako sve do kraja.
              Ne svađam se, ne provociram te, nudim ti se kao pomoc jednog dana jer ce mi istinski biti žao da jako tesko stecenu masu bacas u vjetar zbog krivih stajališta.
              Mozemo se mi natezati koliko god hocemo, i ja i ti i TripleZ i jos ekipe s foruma. Ali ne, ja se natezati niti svađati vise necu s nikim.
              Samo cu pustiti vrijeme da ide. I jednog dana kad odlucite raditi stvari poput ''definicije' onda cemo moci razgovarati kao ljudi koji su to odradili i moci cemo razmjenjivati iskustva. Osobna iskustva ne google iskustva.
              Pa ne znam imao sam bruku kg i sala i rješio sam se nekako. Dobro nisam imao nikakvu mm ali kao skinny fat debelo sam težio fat, te sam se zato ogulio do kosti i došao na Aushvic look sad radim masu lagano, pokušavam da minimalno zasalim za sada se ne žalim. Čak se usudim reći da sam i dobio nešto mišića u procesu mršanja ali da li je to subjektivan dojam zato što su samo isplivali ispod sala ili ne to nikad neću saznat. Sada da se ne lažemo u to vrijeme se nisam hranio kao sad već sam jeo "čisto" ili sam ja samo tako mislio. Mislio sam da je "čisto" jedini način ali neke činjenice su me uvjerile u suprotno, o tome sad ne bih to je sve stvar ličnog izbora. Ako na sljedećoj defki koja će biti Bog zna kad zapne, mada sam duboko uvjeren da neće jer dosta ljudi je uspjelo ja ću se obratiti tebi za pomoć, ali raja zapamtite ovo rekao je besplatno, a ako tada već ti budeš trener nemoj mi naplaćivati

              One wise man sad

              Vjera, abortus i PREHRANA su stvari oko kojih 97% ljudi ne mjenja mišljenje bez obzira na sve.

              Comment


              • #8
                Re: Kako smršaviti?saveti?

                Originally posted by kelly View Post
                Ajde naučite razliku između mršavljenja i definicije.
                Tu razliku ce nauciti tek onda kad odu na definiciju a ishod bude obicno mršavljenje. Tek onda ce biti jasno da je definicija nešto više od obicnog mršavljenja.
                Proces očuvanja mišične mase i istovremeno spuštanje BF-a je brutalan proces. Proces koji zahtjeva da se jaja (muda) pretvore u žir.


                Originally posted by diinnoo View Post
                Pa ne znam imao sam bruku kg i sala i rješio sam se nekako. Dobro nisam imao nikakvu mm ali kao skinny fat debelo sam težio fat, te sam se zato ogulio do kosti i došao na Aushvic look sad radim masu lagano, pokušavam da minimalno zasalim za sada se ne žalim. Čak se usudim reći da sam i dobio nešto mišića u procesu mršanja ali da li je to subjektivan dojam zato što su samo isplivali ispod sala ili ne to nikad neću saznat. Sada da se ne lažemo u to vrijeme se nisam hranio kao sad već sam jeo "čisto" ili sam ja samo tako mislio. Mislio sam da je "čisto" jedini način ali neke činjenice su me uvjerile u suprotno, o tome sad ne bih to je sve stvar ličnog izbora. Ako na sljedećoj defki koja će biti Bog zna kad zapne, mada sam duboko uvjeren da neće jer dosta ljudi je uspjelo ja ću se obratiti tebi za pomoć, ali raja zapamtite ovo rekao je besplatno, a ako tada već ti budeš trener nemoj mi naplaćivati

                One wise man sad

                Vjera, abortus i PREHRANA su stvari oko kojih 97% ljudi ne mjenja mišljenje bez obzira na sve.

                Ja sam svakakav ali sam čovjek od rijeci. Evo dajem primjer:
                http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post900647
                Mislis da nisam ispunio rijec? A tad ga jos uopce nisam znao

                I ja sam u zivotu prosao bar 5-6 mršavljenja i znao bih izgubiti po 10 kg po principu ''gladuj dragi '' da kile padnu.
                I sjecam se kako sam plakao ovdje ( imas sigurno na forumu ) kako se ne mogu izdefkati, kako me ne ide...
                Bio sam u deficitu i sve je bilo ok prvo vrijeme ali kasnije jednostavno nije islo kako treba.
                I kad sam poceo raditi s trenerima shvatio sam da sam bas neznalica prava. I da nije sve sto citam bas tako jednostavno

                Comment


                • #9
                  Re: Kako smršaviti?saveti?

                  Ehh, WTF razumijem sta zelis rec.
                  Kad sam imao skoro 100kg iso sam smrsaviti a ne se izdefkati i eto. izgubio sam 38kg ali je malo sala i ostalo.
                  Onda sam otisao na masu i dobio jos malo sala i sad se napokon pokusavam izdefkati .
                  Posto mi je ovo prva definicija, nisam bas siguran na sta ti mislis ovo plan a,b,c... ali eto trudim se
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako smršaviti?saveti?

                    Što više se trudim unositi proteine...ali ja kontam...da bi se mogao izdefinisat moram skinuti bar 5-10 kg..jer meni to puno znaci..za definiciju treba stvarno biti brz..i ja se nemogu baciti na vežbe za definiciju sa ovim kilama...morao bi skinuti odredjene kile....ali eto...dosta sam visok..za svoje god ugl.višlji od svih vršnjaka...i nikome ne izgleda da imam toliko kila...i prvo nikoo neveruje...ali smeta mi to .sam taj broj mi smeta...ja sam sada 1.srednje..na pocetku 7.razreda sam imao 79kg....ovo nije normalno kako se nabacilo..ali eto..pokusavam sa svim...smršaviti...i tu mi je malo zapelo..za neke strašne vežbe nemam vremena jer sad je kraj škole i treba uciti...imam ujutru za vožnju bicikla 10 km..kao sto sam rekao..i navece za lagano trcanje 2-4 km....jer bojim se opet...i skratit si jelo skroz.....jer koliko sam cuo sve se vrati i vise...ako si ukidam sve...tako se trudim birati hranu sa sto vise proteina....pokusavam izbaciti taj ''junk'' i to ako malo pojedem jedem oko 10-13h...posle nista....samo nesto kuvano i salatu bez ista..hleba ili slicnog...neznam..stacu..ostaje mi truditi se samo....hvala vama..ako ima jos neko sta pametno za dodat slobodno,...sve je dobrodoslo!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako smršaviti?saveti?

                      vjezbe za definciju NEPOSTOJE,razlika izmedu mase i definicije je u kuhinji,ima nesto i malo u teretani veze sa volumenom,intezitetom ali u sustini je najveca razlika u kuhinji,i tko ti kaze da moras biti brz za definiciju,gledaj nemoj se sad za****** i gladovati jer ces spustiti puno kila,znaci podjednako sala i misica i na kraju neces imati nista misicne mase a imat ces jos malo sala na sebi(gore nemoze biti),zato druze slozi si prehranu barem to nije problem,barem prehranu za defku moze vecina financirati

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako smršaviti?saveti?

                        Originally posted by mate31 View Post
                        vjezbe za definciju NEPOSTOJE,razlika izmedu mase i definicije je u kuhinji,ima nesto i malo u teretani veze sa volumenom,intezitetom ali u sustini je najveca razlika u kuhinji,i tko ti kaze da moras biti brz za definiciju,gledaj nemoj se sad za****** i gladovati jer ces spustiti puno kila,znaci podjednako sala i misica i na kraju neces imati nista misicne mase a imat ces jos malo sala na sebi(gore nemoze biti),zato druze slozi si prehranu barem to nije problem,barem prehranu za defku moze vecina financirati
                        Ajde...ovako..probacu veceras kad dođem iz skole..sloziti si prehranu..znaci od ponedeljka..do petka..subotu i nedelju cu si posle...ali problem mi je jer kad sam 2.smena skroz je drugacije nego kad sam 1....ali kad sastavim postavicu vamo pa vi recite jel cemu
                        ..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako smršaviti?saveti?

                          Originally posted by diinnoo View Post
                          Ako na sljedećoj defki koja će biti Bog zna kad zapne, mada sam duboko uvjeren da neće jer dosta ljudi je uspjelo ja ću se obratiti tebi za pomoć, ali raja zapamtite ovo rekao je besplatno, a ako tada već ti budeš trener nemoj mi naplaćivati .
                          da si prihvaćao ono što je dokazano da vrijedi od članova ovog foruma nebi ti trebao on. a ti se rađe oslanjas na studije provedene na čimpanzama u labaratoriju.

                          inače, vas dvojica ste u sve i jednoj temi o mršavljenju na forumu. kad god dođem na forum vidim samo dino i WTF...
                          ti dino zaspamaš svaku temu a onda se WTF pojavi i kreće obračun. čak se i triple dostojanstveno povukao
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako smršaviti?saveti?

                            Originally posted by kingpin View Post
                            inače, vas dvojica ste u sve i jednoj temi o mršavljenju na forumu. kad god dođem na forum vidim samo dino i WTF...
                            ti dino zaspamaš svaku temu a onda se WTF pojavi i kreće obračun. čak se i triple dostojanstveno povukao
                            kingpin slobodno se ukljuci u raspravu ako imas nesto pametno za reci a da nisu bezazlene dosjetke
                            Širokih ruku docekujemo sto vise iskustava vezanih za definiciju i mršavljenje

                            p.s to nije obračun, jer diinnoo bi trebao odraditi definiciju da bi došlo do obračuna, trenutno se vodi ''rasprava'' oko definicije i mršavljenja, comprende senjor?

                            Mada, ja sam svoje stajalište iznio, potkrijepiti cu ga rezultatima pa tko voli neka izvoli, svacija slobodna volja.
                            Do tad, trust me, meni je rasprava dosta, posebno s ljudima kojima je argument studija i znanost a ne praksa.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako smršaviti?saveti?

                              U školi moraš jesti. Neka te to ne pati. Evo npr. integralno pecivo, salama,povrće ili posni sir i kikiriki. Tu stvarno možeš puno toga kombinirati. Vidim još si vrlo mlad, tako da nemoj se previše opterećivati sitnicama.

                              Comment

                              Working...
                              X