Announcement

Collapse
No announcement yet.

smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

    pozz svima...

    evo ovako, imam 27 godina, 174 cm sam visok i 99 kilograma tezak, cilj mi je smrsaviti za pocetak barem do nekih 85 - 90, dakle cirka 10 -15 kilograma, al da ne izgubim puno na misicima ako je moguce...dakle primarno mi je mrsavljenje i topljenje sala...prije nekih tri tjedna imao sam 107 kg i probao s ketogenom dijetom i islo je, pao sam 8 kg, al mislim da moze i bolje, tako da bi rado poslusao vase savjete...vjezbe nisam radio nikakve, ni s utezima, ni trbusnjake ni sklekove ni slicno, osim sto pretrcim navece oko 3 km, jedino sto je na neki nacin "olakotna" okolnost to sto radim na bausteli nekih 10 sati non stop u pokretu i dosta fizicke aktivnosti, teskih tereta i napora...problem je sto mi posao ne dopusta vise manjih obroka kako sam citao da je pravilno, nego sam jeo 2 puta dnevno i to oko podne i navece oko 7 i to vecinom pileca prsa, tunjevinu, kuhanu sunku, jaja i salatu, kazem da se vide pomaci...mislim opet krenuti sa ketogenom dijetom, jer sam skuzio da mogu izdrzat i da se vide odlicni rezultati al mislim da moze i bolje, zato trazim neki savjet, bilo u vidu prehrane, vjezbe, svejedno, sve sto moze pomoci!!!

  • #2
    Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

    Jel ideš u teretanu? Ako ne ima i za to rješenje. Znam da će dobar dio forumaša zinuti kada ovo pročita ali najjednostavniji oblik mršavljenja (skidanja sala) leži u laganom trčanju. Neka to bude trčanje laganim tempom. Za prvi put kreni koliko možeš, kasnije povećavaj krugove. Bilo bi dobro da imaš neko igralište obloženo travom ili zemljom. Trčanje na betonu nije preporučljivo zbog mogućih problema s koljenima. Što se prehrane tiče, moj savjet ti je da jednostavno zaobiđeš ketogene i takve slične dijete. Jednostavno, pazi što jedeš. Potpuno izbaci junk, i hrani se kvalitetno. Pokušaj jesti više kvalitetnih obroka u danu (to je bolje nego 3 velika obroka). Nemoj unositi previše UH. To neka ti uglavnom budu zobene, malo raženog kruha, i možda poneko voće. Proteine uzimaj iz mesa,ribe, posnog sira i jaja. Jedi ''dobre'' masti kao što su svi orašasti plodovi. Zajebi ove članke na netu o štetnosti trčanja itd...
    Trčanje postoji od najranijih vremena, te stoga mislim da je ipak mao podcijenjeno.

    Eto, to ti je moj savjet.

    Comment


    • #3
      Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

      ne idem u teretanu, jel je nema tamo gdje se nalazim...a trcao sam oko igralista nogometnog, dakle po travi, svakodnevno nekih 2,5 km laganim tempom...sad sam nabavio neke tegove, bucice od 7 i 12 kg, pa sam mislio poceti i s time...samo nov sam u tome totalno pa neznam kako poceti, koje vjezbe ubaciti uz sklekove, trbusnjake, cucnjeve...

      Comment


      • #4
        Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

        Originally posted by mikey View Post
        ne idem u teretanu, jel je nema tamo gdje se nalazim...a trcao sam oko igralista nogometnog, dakle po travi, svakodnevno nekih 2,5 km laganim tempom...sad sam nabavio neke tegove, bucice od 7 i 12 kg, pa sam mislio poceti i s time...samo nov sam u tome totalno pa neznam kako poceti, koje vjezbe ubaciti uz sklekove, trbusnjake, cucnjeve...
        Imaš na netu puno prikazanih vježbi, pa proučavaj. Niti jedna vježbe ne skida salo na nekog dijela tijela. Prema tome, te vježbe ti ne služe za skidanje sala, nego za očuvanje mišića. Uz pravilnu prehranu, lagano trčanje i rad s utezima rezultat ne može izostati. Samo moraš biit uporan! Bez, toga ništa.

        Comment


        • #5
          Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

          Kreni u gym ako ga imaš u blizini, puno bolja opcija nego radit kući, pogotovo ako tek počinješ.

          Uz te treninge radi i anaerobne (teretana) - Veći mišić>brzi metabolizam>vise kalorija sagorijevas> manje sala
          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

          Comment


          • #6
            Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

            15 kg u mjesec dana , eto u nekih 5-6 sedmica moguce je al treba sve u vezi doziranja proucit....
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

              Originally posted by Aquila_hr View Post
              Kreni u gym ako ga imaš u blizini, puno bolja opcija nego radit kući, pogotovo ako tek počinješ.

              Uz te treninge radi i anaerobne (teretana) - Veći mišić>brzi metabolizam>vise kalorija sagorijevas> manje sala
              Ima i ona: veći mišić > veća potršnja energije. No, to sada nije bitno.

              Comment


              • #8
                Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

                pa kazem da sam pao 8 kg u 20 dana, stim da se nisam bas previse pridrzavao prehrane, osim sto sam totalno ugljikohidrate eliminirao...sad kad vidim tu na forumu koju hranu treba totalno izbaciti mislim da je dostizno 15 kg u 30 dana, s kalorijskim deficitom i pravim izborom hrane...kontam da cu vam dokazat jer imam volju

                Comment


                • #9
                  Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

                  Ja sam isto pocetnik ali me zania cemu tolika zelja skidanju kilograma, zar ti nije interes definirat se i imat kakve-takve misice. Kako znas da ces bit zadovoljan kad izgubis tocno 15 kg?
                  Ja isto planiram odradit keto dijetu, da dobijem defku, ne da se ocidim. Bio sam na 78 i to je kostur...

                  Comment


                  • #10
                    Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

                    zato sto mi treba – Indeks tjelesne mase iznad 20 i ispod 30, a za moju visinu od 174 to je 90 kg najviše, a ja želim i manje tako da...ako sam dobro izracunao...
                    a tvojih 78 kg izgleda puno drugacije na tvojih 190 visine nego na mojih 174
                    Last edited by mikey; 30-04-13, 16:57.

                    Comment


                    • #11
                      Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

                      Originally posted by mikey View Post
                      zato sto mi treba – Indeks tjelesne mase iznad 20 i ispod 30, a za moju visinu od 174 to je 90 kg najviše, a ja želim i manje tako da...ako sam dobro izracunao...
                      a tvojih 78 kg izgleda puno drugacije na tvojih 190 visine nego na mojih 174
                      BMI je zabava za ****** isto kao i horoskop. Na sto kila možeš imati BF 10% a možeš i 50%.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: smršaviti 15 kilograma u mjesec dana,je li moguće?

                        mene zanima tko ce momku objasniti da je nemoguce pravilno, i po zdravlje opasno, izgubiti 15 kg u mjesec dana.
                        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                        Comment


                        • #13
                          skinuti 2 kg u 3 dana, kako?

                          dakle moram skinuti 2 kg u 3 dana, pa me zanimaju savjeti kako to ostvarit, nebitno mi je jel nezdrav ili zdrav naćin, dali ću izgubit, vodu, salo, mišiće ili bilo šta, bitno mi je da vaga u ponedjeljak pokaže 2 kg manje!!! hitno mi treba savjet i pomoć!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: skinuti 2 kg u 3 dana, kako?

                            odi malo u saunu.. tamo ces sigurno 1 kg izgubit od sutra

                            Comment


                            • #15
                              Re: skinuti 2 kg u 3 dana, kako?

                              nemoj jesti
                              Rome wasn't built in a day.

                              Comment

                              Working...
                              X