Announcement

Collapse
No announcement yet.

Defka do 8% BF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Defka do 8% BF

    Pozdrav svima, evo ja sam novi clan foruma i zamolio bih vas za savjet. Imam 16 godina, 70kg i visok sam 182cm.vec neko vrijeme pratim ovaj forum. Evo sad cu napisati svoj plan prehrane pa kritizirajte
    1.50g zobenih+mjerica wheya+lubenica
    2.saka badema
    3.neko meso+riza+povrce( ako nema rize samo povrce)
    (Trening)
    4.mjerica wheya+dextroza
    5.riba iz konzerve( ponekad ne jedem zato sto nisam gladan)
    Treniram 5-6 puta tjedno full body, trcim kardio 4 puta tjedno po 30 min. Procjenio bi svoj bf na nekih 15%

  • #2
    Re: Defka do 8% BF

    Racunam da ti je cilj postat kostur?

    Comment


    • #3
      Re: Defka do 8% BF

      Tako nekako

      Comment


      • #4
        Re: Defka do 8% BF

        Znači, profesionalac...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Defka do 8% BF

          Moze koja slika?
          Po mjerama si vec "mršav" sad je pitanje je li imas sala pa se ne vide pločice itd ili nemas misica pa se nevide pločice
          Inace za prehranu... fali proteina,fali hrane, i bas me zanima kakve fullbody treninge odradis 6 puta tjedno???
          Inace bi ti od srca predlozio da ides malo na masu-bar na 80+++kg pa onda na rezanje jer ti ovo tvoje nema nimalo smisla ali evo daj prvo koju fotkicu ako nije problem i mislim da ce ti svi to potvrdit.....
          Inace za 8% bi trebao onda sici na cca 64kg s tim da zadrzis sve misice i vodu koju trenutno imas ako ti je sad 15%- izgledat ces kao kakav logoraš s 8% I cisto informativno-svega je par ljudi na forumu koji idu tako nisko s BF
          U zadnje vrijeme sve se vise i vise trazi auschwitz look
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Defka do 8% BF

            Ajde bolje mi kritizirajte prehranu a ne cilj.

            Comment


            • #7
              Re: Defka do 8% BF

              Hvala corry, bit ce slika do navece, ovo za treninge neidem svaki dan u teretanu, nekad i negdje vani odradim bodyweight vjezbe

              Comment


              • #8
                Re: Defka do 8% BF

                Originally posted by shy View Post
                Ajde bolje mi kritizirajte prehranu a ne cilj.
                Prehrana ti je loša
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #9
                  Re: Defka do 8% BF

                  Žalim ali se bojim da neces bas naci ovdje neko pretjerano razumjevanje za auschwitz pothvate
                  Ima foruma gdje prevladavaju anoreksicarke i sl-mozda se s njima lakse dogovoris....
                  Ali evo da ne budem bezobrazan, ako imas svoj cilj-postujem, tvoje tijelo-radi s njim sto zelis: evo ti malo linkova za citata i ucit kad je u pitanju dijeta i sl-ima korisnih stvari:
                  http://www.building-body.com/forum/t...7nu-definiciju
                  Citaj po forumu i naci ces hrpu toga.
                  Ako zelis skinuti salo a zadrzat misic> ubaci jos protkaca, ubaci povrća, neke multi mineral/vitamin dodatke i igraj se s UH i M kako ti odgovara-ovo kako jedes i nije lose s tim da nitko od nas nezna kakav ti je metabolizam-koliko se vecc rezes i koliko si izrezao itd. Prouci sto je i re-feed pogotovo ako si vec neko vrijeme na dijeti.
                  Ubaci jutarnji cardio nataste-mozes si nabavit i caffein,vit C u megadozama, izbacit lubenicu-radije dodaj jos malo zobenih, ubaci joooos proteina itd.itd.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: Defka do 8% BF

                    Ne možeš doći sam na 8% bez stručnog vodstva. Jedino što možeš sam pretvoriti se u kostura, ali i onda ćeš imati sala po trbuhu, kao i ovaj:

                    578692_420853851286092_1930105304_n.jpg
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Defka do 8% BF

                      to mrsanje je oke ako imas misice koji su prekriveni salom pa zelis da se vide..onda se rezi pa posle na je*acku masu a prehrana sto se tice prehrane da ne izgubis puno misica ukratko dosta povrca uz svaki obrok ujtru jedi zobene sa wheyom tu mozes ubaciti i bananu posle neko integralno pecivo i sunka posle riza i piletina i navece jaja i posni sir naravno pwm obrok ide posle treninga kao dodatni obrok i tu mozes ubaciti bananu umjesto dex suplementi kalcijum i magnezij navece, c vitamin dnevno mozes i 2 gr,omega 3 kapsule uz svaki obrok, jos ako si mozes priustiti aminokiseline 2 tablete nakon prvog obroka 2 prije treninga i 2 za vrijeme treninga... pozzz i sretno

                      Comment


                      • #12
                        Re: Defka do 8% BF

                        Originally posted by shy View Post
                        Hvala corry, bit ce slika do navece, ovo za treninge neidem svaki dan u teretanu, nekad i negdje vani odradim bodyweight vjezbe
                        za*ebi ti to onda zivi uzivaj u zivotu od toga nekad i malo nema nista sory ali tako je

                        Comment


                        • #13
                          Re: Defka do 8% BF

                          Odoh na forum sa anoreksicarima
                          Nema hljeba ovdje ako neides na masu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Defka do 8% BF

                            Kome je cilj da bude kostur? nekontam

                            Comment


                            • #15
                              Re: Defka do 8% BF

                              Nije nikom, cilj je postic definiciju pa poslje nje otic na masu

                              Comment

                              Working...
                              X