Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hoće li mi u mršavljenju pomoći L-Carnitine, prehrana i trčanje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Skidanje kilograma- L-carnitine

    Originally posted by Igor2810 View Post
    Znaci ja bi trebao unositi manje nego sta potrosim? A kako cu to znati?
    Tako sto malo prelistas forum. Kad vidis sta je i ako budes imao nekih nejasnoca uz to pitaj..

    Comment


    • #17
      Re: Skidanje kilograma- L-carnitine

      Originally posted by Viper View Post
      Tako sto malo prelistas forum. Kad vidis sta je i ako budes imao nekih nejasnoca uz to pitaj..
      e upravo tako

      Comment


      • #18
        Re: Skidanje kilograma- L-carnitine

        Evo ljudi napokon sam odlučio krenuti i napraviti nesto iz svog tijela. Od 30.3. krenuo sam na dijetu i to dukan dijeta. Ne jedem slatko, ne pijem nikakve sokove... Samo unosim proteine, jedem voce i povrce... Trcim i vjezbam (sklekovi, čučnjevi i trbušnjaci)... Za sad u tih skoro 3 tjedna smršavio sam kojih 6-7 kg... 17.4. promjene.jpg
        Svako misljenje uvijek je dobrodošlo.

        Comment


        • #19
          Re: Hoće li mi u mršavljenju pomoći L-Carnitine, prehrana i trčanje?

          Fin napredak!! Samo guraj
          Kakva je to dukan dijeta?
          "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

          "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

          Comment


          • #20
            Re: Hoće li mi u mršavljenju pomoći L-Carnitine, prehrana i trčanje?

            Originally posted by George St-Pierre View Post
            Fin napredak!! Samo guraj
            Kakva je to dukan dijeta?
            Evo ovdje imas nesto vise o toj dijeti...
            Izbjegavas najvise ugljikohidrate i slatko... Jedes samo zdravo naravno..
            http://www.coolinarika.com/clanak/du...ncuska-dijeta/

            Comment


            • #21
              Re: Hoće li mi u mršavljenju pomoći L-Carnitine, prehrana i trčanje?

              Od tih 6-7 kg si izgubio dosta vode,bolje da si izračunao TDEE i u deficit 500 kcal sa treninzima naravno
              Ali da ne budem babaroga,naprijed bitan je trud i općenito pokrenuti se.
              Poz

              Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment


              • #22
                Re: Hoće li mi u mršavljenju pomoći L-Carnitine, prehrana i trčanje?

                Originally posted by emperor View Post
                Od tih 6-7 kg si izgubio dosta vode,bolje da si izračunao TDEE i u deficit 500 kcal sa treninzima naravno
                Ali da ne budem babaroga,naprijed bitan je trud i općenito pokrenuti se.
                Poz

                Poslano sa mog Micromax A310 koristeći Tapatalk
                Znam da je dosta vode izgubljeno tu, ali bitno da sam se pokrenuo i poceo zdravo hraniti... Planiram i u teretanu krenuti uskoro

                Comment

                Working...
                X