Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanima me koliko dnevno gubim kalorija na svoje aktivnosti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanima me koliko dnevno gubim kalorija na svoje aktivnosti?

    Ovako treniram 5 puta dnevno.
    Pon,sri,pet igramo nogomet 1 sat prije treninga hrvanja i trening oko 45 minuta trajanja
    Uto-cetv-imamo teretanu kruzni dio treninga oko 1 sat trajanja
    Sada bi me zanimalo ako bi mi netko mogao reci otrpilike koliko ja gubim po danu na te aktivnosti kalorija?
    Imam 17godina 96kg i 180 cm sam visok.
    Ja sam si izracunao Tdee mi je 3360 al to mi se cini previse.
    Ako bi mi mogao netko dati neke savjete jos bio bi veoma zahvalan.

  • #2
    Re: Mrsavljenje

    U jeeeeee... Pet puta dnevno... Ti si neki wunder kid....
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Mrsavljenje

      Evo nešto o tome http://www.dijeta.co/koliko-kalorija-trosimo/

      A i evo prosjek,kod tebe je sigurno malo veće zbog jačeg treninga i kilaže "

      Kod muškaraca koji uglavnom sjedi, stvari stoje malo drukčije. Primjerice, takav muškarac, težak 82,5 kg treba 82,5 x 26 = 2145 kcal. Bavi li se laganim treningom, faktor se mjenja i imamo 82,5 x 28 = 2310 kcal. Digne li se njegova razina aktivnosti na umjereni trening, potrebe za energijom narastu i to 82,5 x 30,5 = 2516 kcal. Na koncu, bavi li se normalno teškim treningom, ima slijedeće energetske potrebe 82,5 x 36 = 2970 kcal."

      Comment


      • #4
        Re: Mrsavljenje

        5 puta vjezbam nemoras vjerovati...
        @Dača Jako si pametan stvarno s tvojim provokantnim komentarima
        @zyzz19 hvala na pomoci.

        Comment


        • #5
          Re: Mrsavljenje

          Originally posted by BodyBuilderMan View Post
          5 puta vjezbam nemoras vjerovati...
          @Dača Jako si pametan stvarno s tvojim provokantnim komentarima
          @zyzz19 hvala na pomoci.
          sigurno ne vjezbas 5x dnevno, tjedno mozda? hahaha
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: Mrsavljenje

            Nitko ti ne moze reci koliko kalorija gubis jer nitko od nas niti zna niti moze znati kakve treninge radis. Popis vjezbi nam nece znaciti jer intenzitet je jedno a vjezbe su drugo.
            Malo jaci trening moze biti cirka 600-700kcal dok dobar trening nogu moze biti izmedju 800-1000 kcal. Ali to opet sve ovisi.
            Ako treniras kao 99% "bildera" iz mog gyma onda ne potrosis ni 200kcal.

            Comment


            • #7
              Re: Mrsavljenje

              Originally posted by WTF View Post
              Ako treniras kao 99% "bildera" iz mog gyma onda ne potrosis ni 200kcal.
              Živa istina. 25 na šetanje okolo, 25 na tipkanje na mobitel, 50 na pricanje i 100 na gledanje u ogledalo. di god ga ima.
              ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

              Comment


              • #8
                Re: Mrsavljenje

                Originally posted by Bobby Sands View Post
                Živa istina. 25 na šetanje okolo, 25 na tipkanje na mobitel, 50 na pricanje i 100 na gledanje u ogledalo. di god ga ima.
                ne kužim za koji k ti ljudi uopće plaćaju članarine...najviše me nervira kad frajer zauzme spravu i onda na njoj samo sjedi,a seriju napravi svakih 5 min i to onako s 10% snage...a ja lud jer zbog takvih majmuna ne mogu pošteno odradit trening..

                Comment


                • #9
                  Re: Mrsavljenje

                  Originally posted by Šjor Bepo View Post
                  ne kužim za koji k ti ljudi uopće plaćaju članarine...najviše me nervira kad frajer zauzme spravu i onda na njoj samo sjedi,a seriju napravi svakih 5 min i to onako s 10% snage...a ja lud jer zbog takvih majmuna ne mogu pošteno odradit trening..
                  Pa oteraj ga...

                  Samo kažeš "Možemo zajedno da radimo?" dok se on razmisli, ti većć povećaš težinu i kreneš da guraš...


                  A posle u pauzi mu kažeš kao, e jel te nerviraju oni *****čići što guraju male težine i samo se razvlače po spravama, ko fol, misliš ne nekog drugog...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mrsavljenje

                    Originally posted by Šjor Bepo View Post
                    ne kužim za koji k ti ljudi uopće plaćaju članarine...najviše me nervira kad frajer zauzme spravu i onda na njoj samo sjedi,a seriju napravi svakih 5 min i to onako s 10% snage...a ja lud jer zbog takvih majmuna ne mogu pošteno odradit trening..
                    npr, ja bi zato platio trenera a ne teretanu - koji bi mi osmislio primjeren program
                    jer sam pre slab da bih radio te izolirane vjezbe na spravama. a i bruka me dizat 5 kg na spravi + sto ne zelim rokat sve sprave odjednom
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mrsavljenje

                      ponos, ego itd treba doma ostavit i nije bitno koliko kg se dize nego kako se dize i zato nema razloga se nekome dokazivat-nije nikakva bruka-ako dizes 5kg i trudis se ludacki dovodeci se do krajnjih granica-ja te postujem, ali ako dizes 155kg i radis to preko qurca, s pauzama od 30 min, neozbiljno itd-po meni ti nije ni mjesto u teretani. Tako isto i oni koji rade 3 serije bencha 45min ili jos kad dodu kreteni u teretanu pa pocnu skicat ko curice i derat se da ih svak cuje kako su pametni i kako nemogu dobit ni kilograma vec godinu dana a savrseno se hrane i treniraju (a trenutni BF 25+%-i kako nema dalje bez testa-i onda ih jos cujes kako izmedu ostalog hvale kikiriki kao savrsen izvor uh (ovo je upravo anegdota iz moje teretane od prije par dana)
                      MYPROTEIN

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mrsavljenje

                        Originally posted by Šjor Bepo View Post
                        ne kužim za koji k ti ljudi uopće plaćaju članarine...najviše me nervira kad frajer zauzme spravu i onda na njoj samo sjedi,a seriju napravi svakih 5 min i to onako s 10% snage...a ja lud jer zbog takvih majmuna ne mogu pošteno odradit trening..
                        hahaha. Bepo. Otkad nisan vidija to vino
                        je i mene ti nerviraju.

                        Originally posted by Weedeemer View Post
                        npr, ja bi zato platio trenera a ne teretanu - koji bi mi osmislio primjeren program
                        jer sam pre slab da bih radio te izolirane vjezbe na spravama. a i bruka me dizat 5 kg na spravi + sto ne zelim rokat sve sprave odjednom
                        pa šta te briga. radis sa kolko moš. bitno je pravilno odradit i bit ce napretka.

                        Originally posted by Corry View Post
                        ponos, ego itd treba doma ostavit i nije bitno koliko kg se dize nego kako se dize i zato nema razloga se nekome dokazivat-nije nikakva bruka-ako dizes 5kg i trudis se ludacki dovodeci se do krajnjih granica-ja te postujem, ali ako dizes 155kg i radis to preko qurca, s pauzama od 30 min, neozbiljno itd-po meni ti nije ni mjesto u teretani. Tako isto i oni koji rade 3 serije bencha 45min ili jos kad dodu kreteni u teretanu pa pocnu skicat ko curice i derat se da ih svak cuje kako su pametni i kako nemogu dobit ni kilograma vec godinu dana a savrseno se hrane i treniraju (a trenutni BF 25+%-i kako nema dalje bez testa-i onda ih jos cujes kako izmedu ostalog hvale kikiriki kao savrsen izvor uh (ovo je upravo anegdota iz moje teretane od prije par dana)
                        ma ima svega i svacega. ti sta urlicu najcesce i bacaju utege okolo. nije da mi smeta nesto previse , ako nemoze vise napravit pa ga gurne.
                        al ima onih morona sta svaku *****u plocicu kad slazu namjerno lupaju i svaki ***** kad slazu namjerno lupaju okolo. da ih svi cuju. ja san dasa sheme. nebi tako da in je teretana čačina
                        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mrsavljenje

                          Originally posted by Šjor Bepo View Post
                          ne kužim za koji k ti ljudi uopće plaćaju članarine...najviše me nervira kad frajer zauzme spravu i onda na njoj samo sjedi,a seriju napravi svakih 5 min i to onako s 10% snage...a ja lud jer zbog takvih majmuna ne mogu pošteno odradit trening..
                          Takve ja otjeram, kažeš mu Jednu seriju ti pa jednu ja, i ako ne radi potjeraš.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mrsavljenje

                            https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mrsavljenje

                              hahahhaha + 1

                              Comment

                              Working...
                              X