Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta dalje ? - Slike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta dalje ? - Slike

    Pozdrav svima, pratio sam razne BB forume, ali evo i da naletim na vaš i da postavim svoje pitanje.
    Naime, Idem oko 2 i pol mjeseca u teretanu, ima sam oko 87 KG, onda sam "sletio" na 81 KG, i ta mi kilaza stoji vec jedno mjesec dana.
    U pocetku se nisam zamarao masa/definicija, cilj mi je bio skinuti stomak koji sam imao jer je bio uzasan, i evo doveo sam ga do ove mjere, radio sam cardio i radio sa tegovima. Ishranu sam bio regulisao koliko toliko, izbjegavao junk i sve sto je loše.
    Trenutno koristim EEAnabol XPLODE.
    Sada imam pitanje, jer dalje ne znam sta cu
    Masa - da jos pucam masu do januara/februara i onda na defku ?
    Definicija - ili da prvo da definisem ovo sto imam ?
    17 Godina, 179cm, 81 KG.

    Hvala unaprijed.

    teretana.jpg
    teretana2.jpg

  • #2
    Re: Šta dalje ? - Slike

    Poz



    ti si početnik, a za početnika nema ni mase ni definicije. Jedi i treniraj, kad nabiješ malo mase onda tek možeš početi razmišljati o nekoj defki.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Šta dalje ? - Slike

      Originally posted by kelly View Post
      Poz



      ti si početnik, a za početnika nema ni mase ni definicije. Jedi i treniraj, kad nabiješ malo mase onda tek možeš početi razmišljati o nekoj defki.
      Hvala na brzom odgovoru, samo da jos pitam, da li da nastavljam lagani cardio 2-3 puta sedmicno?

      Comment


      • #4
        Re: Šta dalje ? - Slike

        Originally posted by Eraxb View Post
        Hvala na brzom odgovoru, samo da jos pitam, da li da nastavljam lagani cardio 2-3 puta sedmicno?

        Da, u dane bez utega.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Šta dalje ? - Slike

          Prvo nadji nekog idola kakav bi htio biti, vjerovatno ga vec imas jer ga svi imamo, tada ces znati kakav zelis biti. Onda slozi DOBAR trening program, napuni se motivacijom i poderi sprave na putu k svom cilju. Put je dugacak ali i najduzi put pocinje prvim korakom... Sretno

          Comment


          • #6
            Re: Šta dalje ? - Slike

            Pocni raditi po nekom programu, npr 5/3/1 ili 5x5, slozi prehranu s dovoljno proteina UH i masti s obzirom na tvoj metabolizam i aktivnosti i samo treniraj

            Comment

            Working...
            X