Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hitno mršavljenje i rezanje 33 kg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hitno mršavljenje i rezanje 33 kg

    prvo admini sry, otvaram novi toppic o kojem se raspravljalo vec milion puta al trebam striktnu pomoc ako je moguce sto prije.
    pomazem prijatelju,iskusan sam "vjezbac" (borilacki sportovi,amaterski bb i fitness, street workout,triatlon,crossfit i upoznat sam sa osnovama nutricionizma) ali se nikad nisam susreco sa mrsanjem i sistemima za mrsanje, djetama itd.
    covijek treba smrsati jos 33 kg (od ukupnih 40 sto znaci da je vec 7 otislo) do 15.5.2014 god.sada ima 132 kg i mogu vam rec da je jako spreman i upran. U slucaju dobitka opklade dobitak je 1000E i 2 obrka tjedno jednu godinu u jako dobrom restoranu
    Ugl sam tu da ga treniram, dodatno motiviram i informiram pa sam htjeo vas prvo pitat za savjet samo sto se tice sistema treninga jer sam ja nutricionisticki dio odradio
    admini jos jednm sry al mi ova inf treba hitno <3

  • #2
    Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

    Uloži 500€ u osobnog trenera i ostane ti 500€.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

      ja sam tu kao trener (vjerojatno jer sam besplatan i dobar frend), zanima me samo ideja jer jedino sa take treninge nisam susretao

      Comment


      • #4
        Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

        Puno hodanja za pocetak, ipak je on uber pretila osoba.
        Neka mu traka ( ili priroda) bude najbolji prijatelj, jedno par sati setnje dnevno.

        Ali ne kuzim ovo drugo, kakav si ti trener kad pitas savjete kako da trenira? Pa ne igraj se sa covjekovim zdravljem ako neznas sto radis.
        Kako god bilo, on sve mora lagano raditi jer je stoka debela.

        Comment


        • #5
          Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

          Originally posted by WTF View Post
          Puno hodanja za pocetak, ipak je on uber pretila osoba.
          Neka mu traka ( ili priroda) bude najbolji prijatelj, jedno par sati setnje dnevno.

          Ali ne kuzim ovo drugo, kakav si ti trener kad pitas savjete kako da trenira? Pa ne igraj se sa covjekovim zdravljem ako neznas sto radis.
          Kako god bilo, on sve mora lagano raditi jer je stoka debela.
          kuda tako njezno, sve nesto okolo naokolo dok ne kazes sto mislis !!

          dobro ti je receno, sati i sati trake i prirode. Prehrana prilagodena tome. I mislim da se trebas pozdraviti sa okladom

          Comment


          • #6
            Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

            Ako ćete tjedan dana prije deadlinea biti na 5-6 kg previše, javite se da neku dehidraciju napravimo.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

              Originally posted by WTF View Post

              Ali ne kuzim ovo drugo, kakav si ti trener kad pitas savjete kako da trenira? Pa ne igraj se sa covjekovim zdravljem ako neznas sto radis.
              On će uzeti 500€.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

                pocet brojat kalorije koliko unosi (pretpostavljam da je ogroman broj...mozda cak i oko 8 000 kcal) pa spuštat kalorije kada god mrsavljenje stane.. njemu je bitno samo da trosi kalorije..a kojim putem svejedno je...

                ugl nebi on trebo ni sjedit ni lezat cijeli dan..nek se krece..

                ako mu nije bitna misicna masa onda neka niti ne radi treninge neke intezivne od sat vremena ( i tu potrosi cca 800 kcal) pa poslje vise nemoze ni kaloriju potrosit jer je mrtav...pretpostavljam da nije sportski tip hahahha...

                ugl ja bi bas probao eksperimantirati npr. neka dobra bicikla i nek vozi makar 3h dnevno+ neka hoda ako moze jos toliko i vise...u pauzama neka guzi nesto ne lezeci..

                btw samo pazite da ne spustite previse kalorije dole pa da se sve poremeti...

                hint koji mije pao napamet...posto ce ga vjerovatno boljeti koljena, gležnjevi kada hoda neka nabavi one štapove (kao skijaši ) i udri...zato je bolja opcija bicikla...slikaj ga i javljaj napredak, bas me zanima..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

                  Originally posted by WTF View Post
                  ..jer je stoka debela.
                  Anchorman_well_that_escalated_quickly_966.jpg

                  Comment


                  • #10
                    Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

                    decko je sportas!!! viskok 196 i spreman ko bik, u vojsci je bio prije 5 god i poceo radit ko vozac kamiona i nabio 40 kg za kratk ovrijeme.
                    ja sam s njim vec radio HIIT cardio od boxa preko,kempa i stepanja i gluposti iz sportova koje sam ja treniro pa vas pitam savjet da tako nastavim jer decko izdrzi takav trening od sat ipo (em psihicki em fizicki) il da ide na neki laganiji kardio (sto mu ne odgovara jer radi 0-24 na rentanj auta i uvijek treba bit spreman za kalorije sam skonto sve i tu nema problema, drzi se ishrane i shvatio je sve trikove samo me zanima vrsta treninga a to niko nije konkretno rekao

                    Comment


                    • #11
                      Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

                      Muški treninzi sa utezima i puno kretanja.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: hintno mrsanje i rezanje 33 kg

                        idemo tvojim principom kelly. hvala sto u startu nisi obriso

                        Comment


                        • #13
                          Re: Hitno mršavljenje i rezanje 33 kg

                          Ja dok sam skidao svojih 37 kg radio sam od pocetka HIIT koliko sam mogao, dosta sam vozio bicikl i kada god bih vidjeo da je zapelo smanjio bih unos kalorija za bar 200 kcal na kraju zadnjih 21 dan sam bio na oko 1500-1600 kcal. Bicikl sam vozio jer nisam bio sposoban odradit jak trening u tih 1,5 h pa sam se ubijao na biciklu u toku dana bar 20- tak km.

                          Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                          Comment

                          Working...
                          X