Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

    POzdrav svima...
    evo ovako moj problem je sljedeci naime skinuo sam dosta kila pomocu teretane i insanity-a e sada ostalo je ono najgore bedra i donji dio stomaka... cak su mi se i dve plocice ocrtale a cilj mi je six pack ...da ne duljim situacija je ovakva u zadnjih mj dana nema pomaka zustro treniram fokus t25 5x tjedno i gym 3x tjedno ssubota i nedelja odmor i u deficitu sam al nema pomaka vec mj dana salo ne nestaje ja sam svjestan da to zadnje ide i sve ali nema pomaka doso sam do zida i mislim da bi trebo prec na ovu ketogenu djetu da to zadnje rjesim da mi konacno izadje taj zeljeni six pack... Molim sve koji se kuze u to i koji zele pomoci da mi pomognu oko togada me malo bolje upute i uvedu nadam se da ima zainteresiranih da mi pomognu izracunat dnevne potrebe makrosa i da mi daju neke savjete o prehrani dok sam u toj djeti jer u deficitu jednostavno vise neide probao sam jos spustat defiit al isto i nezelim gubit misice zato ako ima netko zainteresiran bio bih mu zahvalan...
    184 cm visina
    20 god
    75 -76 kg tezina
    evo ako netko moze izracunati koliko kalorija mi treba koliko uh-a proteina i masti i dami da savjet sta jesti i kad(u koje doba dana) a sta izbjegavati

  • #2
    Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

    Ne postoje tvrdokorne dugogodišnje naslage sala, salo je itekako aktivno i u roku 2-3 tjedna izmjeni se svo salo u organizmu.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

      jesi siguran da je defka ono šta ti sada treba?
      "six pack on skinny guy is like tits on fat girl"

      Comment


      • #4
        Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

        koja keto s 75 kg na 184 cm...daj uozbilji se pa nisi curica neka

        Comment


        • #5
          Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

          Moraš malo da šokiraš organizam... Priviklo ti se telo na deficit i sad si fazi kad moraš da menjaš nešto, da bi skidao i dalje...

          Pročitaj više o cikliranju hidrata....

          Telo s vremena na vreme treba da se iznenadi, viškom kalorijskog unosa...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #6
            Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

            Pa treba mi samo da skinem to zadnje sto je ostalo i opet se dizem gore s kilama... nije mi se problem dici jer se hrana odlicno ljepi u mom organizmu...samo sto sam prije jeo junkove i ostale gluposti zato je i doslo do masnih naslaga sad to ocu zbrijat do kraja...

            Comment


            • #7
              Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

              Moj ti je savjet da lagano dizes kcal po 200-300 svakih 10 dana s tim da pratis da se ne debljas vise od pola kg u 7 dana kada dodjes do ozbiljnog unosa kcal barem 2800 kcal kazem barem. Onda ponovno razmisljaj sa ides na defku skidanje toga sto ti mislis donjeti ce ti vise stete nego koristi. A i ovo sto Daca kaze citaj o cikliranju Uh nije lose.

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                Zasto mislis da bi mi to donjelo vise stete? Mislis da nebi spalio ovaj ostatak sala taj tvrdokorni kombinacijom ketogene djete. I jos sam razmisljo l carnutine uz to ?

                Comment


                • #9
                  Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                  Kolko sam ja cuo l-carnitine je smece

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                    isuse...ti o keto dijeti sa 81 kilom ....boze pomozi. Uhvati se prehrane i utega i ne razmisljaj o tome

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                      Mislim da bi imao stete previse jer "six pack on the slim guy same as big tits on FAT girl " . Atrofirat ces mnogo jer nemas sto defkat, posebno jer nemas dovoljno iskustva da se igras sa keto . Vjerovatno ces i snagu lagano izgubit itd... Skinuo sam 37 kg i osjetio sve to na sebi. Kad zavrsis na defki koju ti zelis past ces na jako malo kcal i s tim nesvjesno nanosit svu stetu koju sam naveo. A kada naucis tijelo na 2800 kcal skidat ces kile laganini i na 2300 kcal a to je vec dovoljno da odrzis snagu kval.masu koju se nadam da ces dobit uz plan.

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                        Ne mozete vi njega nagovarati,eno krenio na tu dijetu i ispituje me za slaninu i kobasicu,u koje vrijeme pa eto ako moze tko odgovoriti od toga,da ide na masu pa na defku jer ovo

                        Pita preko whatsappa posto je na poslu kad moze masti i u koje vrijeme na keto dijeti i moze li se slanine i kobasice najesti jer pise da moze xD
                        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                        BB AND THIS !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                          ma sve moze i skratis pricu. Ionako ce od toga odustati u roku 2 dana.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                            Mislin da neke teme triba zaobilazit u sirokom luku, barem kad je davanje savjeta u pitanju. Ovo je savrsen primjer.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tvrdokorne naslage sala (ketogena dijeta)

                              dobia si dobre savjete,ne radi gluposti stoj na masi,da sam na tvom mistu isa bi do 100-110kg pa onda defku bacija(ali to sam ja)

                              Comment

                              Working...
                              X