Announcement

Collapse
No announcement yet.

lipomastija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lipomastija

    evo na pocetku svega da stavim link slika
    http://upload.slike.com/slika?image=...x-DSC00029.jpg

    http://upload.slike.com/slika?image=1394536657-1500-x-1125px-DSC00030.jpg

    imam ocit problem lipomastije i danas sam stao na vagu imam 75kg, na 183, bf mi je oko 17.5 posto, hranim se zdravo al problem je sto jedem malo, al od iduceg tjedna si radim plan prehrane pa bi trebalo bit bolje, ima ko da je imo lipomastiju, i da ima neki savjet.. (idem 4ipo mj. u teretanu, a u zadnjih godinu dana sam pao 20ak kila..

    zelio bih da do ljeta postignem da ovo bar na nesto lici jer sam puno truda ulozio i pucam na zivce zadnjih par dana jer mi je u glavi sta ako ne uspijem nista postic i ako je trud u teretani bio uzaludan, molim za pomoc oko zdrave prehrane za definiciju, kako da je slozim,
    program vjezbanja, Pon-prsa biceps, uto-aerobni,sri-noge ramena,cet -aerobni,pet-ledja triceps..
    Last edited by bubyRi; 11-03-14, 13:19.

  • #2
    Re: lipomastija

    Da si ukucao u pretraživač foruma "lipomastija" video bi da li neko ima i sve u vezi toga...


    Mogao si samo da staviš sliku na nekoj od postojećih tema, tak da sve bude grupisano na jednom mestu...

    Ti nemaš lipomastiju i ne vidim u čemu je problem. Normalno si građen. Zategni se malo u teretani i bićeš odličan...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: lipomastija

      jbg. ispricavam se, mislim da imam lipo jer me i doktorica rekla da lici na gyno, al mislim da nije gyno, jer sam se godinama nezdravo hranio, sljedeci tjedan kad si poslozim plan prehrane, postat cu ovdje ocete mi moc rec sta valja sta ne..
      a mislim da imam jer mi sise idu na spic haha. evo slike iz kuta da se vidi

      http://upload.slike.com/slika?image=1394537150-1500-x-1125px-DSC00031.jpg
      Last edited by bubyRi; 11-03-14, 13:28.

      Comment


      • #4
        Re: lipomastija

        Originally posted by bubyRi View Post
        jbg. ispricavam se, mislim da imam lipo jer me i doktorica rekla da lici na gyno, al mislim da nije gyno, jer sam se godinama nezdravo hranio, sljedeci tjedan kad si poslozim plan prehrane, postat cu ovdje ocete mi moc rec sta valja sta ne..
        a mislim da imam jer mi sise idu na spic haha. evo slike iz kuta da se vidi

        http://upload.slike.com/slika?image=...x-DSC00031.jpg
        Ybg, sad... Doktorica kaže da liči???? Pa što te nije poslala na ispitivanje hormona?

        Btw koliko imaš godina?

        Gyno i lipo nije isto... Kod ginekomastije postoji zadebljanje mlečne žlezde, i to se oseti kao kvrga iza bradavice.

        Lipomastija je masne naslage na grudima i reguliše se prehranom i treningom....
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: lipomastija

          Neće ti ništa ispitivanje hormona reći. I nisu mi jasni ti doktori kojima to "liči ko gyno". Pa jesi završio medicinski faks ili ne? Odmah, u sekundi se vidi šta je u pitanju kad takneš bradavicu. Lipomastija je mekana, ginekomastija je tvrda.
          Meni to ovak prek fotke ne izgleda kao ništa. Ako je lipomastija, toliko je mala da se može u potpunosti ukloniti s defkom. Ja na masi imam veću lipomastiju od ovog.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: lipomastija

            poslala me doktorica na ispitivanje,al sa narucen 29.04, imam 18 godina

            Comment


            • #7
              Re: lipomastija

              sta uopce mislis da bi trebao postići?
              masu ili defku?
              ...a za problem lipo, po slici uopce ne vidim neki problem tj kao da je izraženo. nastavi vježbati i vjerojatno će se sve to popraviti
              rađe se pozabavi pitanjem kako vježbati te šta i koliko jesti.
              sretno

              Comment


              • #8
                Re: lipomastija

                Originally posted by bubyRi View Post
                poslala me doktorica na ispitivanje,al sa narucen 29.04, imam 18 godina
                Ispitivanje hormona? Daj molim te pitaj doktoricu koji drek će ti to reći? Ti imaš npr. očigledno nateklu i tvrdu bradavicu s masnim povećanjem žlijezde, a hormonalna slika pokaže da je sve u redu. I što je onda zaključak? Da nemaš ginekomastiju?!?! Pa ginekomastija, ako postoji, je očito nastala zbog utjecaja hormona u pubertetu. Ne kužim šta žele vidjeti s pregledom hormona sad.

                Ako doktorica opće prakse nije sigurna, može te uputiti plastičnom kirurgu na pregled. I on će ti onda sa sto postotnom sigurnošću reći na čemu si i što ti je dalje raditi.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #9
                  Re: lipomastija

                  ja radim definiciju,
                  zdravo se hranim, a sad preko vikenda cu si slozit plan prehrane sa oko 350kcal deficita, pa cemo vidit kako ce napredovat.
                  Last edited by kelly; 11-03-14, 22:44.

                  Comment


                  • #10
                    Re: lipomastija

                    http://www.building-body.com/forum/t...ili-Definicija
                    pokušaj iz ove teme izvući poantu.
                    čitaj po forumu, ako ne nađeš odgovor(ne potrudiš se dovoljno) pitaj, ima starijih i iskusnijih korisnika pa će te moći bolje uputiti nego ja.

                    Comment


                    • #11
                      Re: lipomastija

                      znaci zelis rec da ne radim definiciju nego masu? ako je to, ja dok stojim ne izgledam tolko debelo al kad sjednem tri šlaufa i jos sise se razvale ajmo rec na trbuh,strah me da ako idem na masu da jos vise ko svinja ne izgledam, a i ako imam lipomastiju(neku laganu) oce li mi ako dobi npr 9. 10kg na masi , oceli mi biti teze izdefinirati to poslije nego sto je sad?

                      Comment


                      • #12
                        Re: lipomastija

                        masa ne znaci dobivanje 5 kg sala već kalorijski suficit kako bi se omogućilo dobivanje mišićne mase. naravno ne suficit od 2000kcal i ne od jedenja junk fooda.
                        preformuliraj pitanje pa sacekaj odgovore iskusnijih članova, nebi ti htio napisati nešto za šta nisam siguran.

                        Comment


                        • #13
                          Re: lipomastija

                          ajmo iskusnjaci dal da radim masu vase iskreno misljenje?
                          i dali ako nabim 6-7kg misicne mase ocu li izgledat debelo ili masivnije,jace?(znam da masom dobis masivnost i velicinu,ali pitam posto imam jos sala na tjelu).

                          Comment


                          • #14
                            Re: lipomastija

                            Moj predlog ti je da ideš na masu, ali da paziš na ishranu. Visok unos proteina, dobre masti i kvalitetni UH, da bi povećao mišičnu masu. Kao početnik, neminovno ćeš uz trening gubiti masne naslage... Kad tako odradiš jedan dvomesečni ciklus, baciš se na strogu dijetu i definiciju...

                            Nakon nekoliko nauzmeničnih ciklusa, to bi trebalo da se drastično smanji.
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: lipomastija

                              idem vec 4.ipo mj. u teretanu , sta mogu gubit masne naslage i istovremeno dobit misice?(sorry ako je glupo pitanje ali si pisu da nemos i jedno i drugo)
                              jeli unos 45%uh 30% p 25% m kvalitetan za masu?

                              Comment

                              Working...
                              X