Announcement

Collapse
No announcement yet.

stranica za mjerenje BF-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stranica za mjerenje BF-a

    Ovak mjerio sam si obujam struka,vrata ,visinu i težinu pred nekih 3 tjedna i bilo je struk- 86 ,vrat-40 ,visina- 181 , težina 82 kilograma ... i mjerim danas sve isto osim struka on je 82.I sad našao sam starnicu za mjerenje bf-a i napisalo mi je da imam 11.9% BF-a a kad sam prvi put mjerio (pred 3 tjedna) bilo je 15.2% . i sad me zbunjuje sve isto samo je struk uži jesam li doista skinuo salo ili ne? Molim mišljenja.
    http://www.scientificpsychic.com/fitness/diet.html
    To je ta staranica za mjerenje BF-a.

  • #2
    Re: Pitanje.

    Ogledalo ti prati, a mani se tih gluposti oko proricanja bf. Prati ogledalo i eventualno metar, a ostalo je sve tak precizno ko da ti ja gatam buducnost.

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje.

      Al kad gledam ogledalo nevidim detaljno jer drugi češe primjete da sam smršavio/udebljo se nek ja dok se gledam u ogledalo.

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje.

        Slikaj se i onda usporeduj slike prije/poslije, najbolji nacin za vidjet neku razliku...
        Wenn schon, denn schon!

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje.

          Tog se nisam sjetio.

          Comment


          • #6
            Re: stranica za mjerenje BF-a

            Ne znam jel to tvoj sarkazam,ali dobro ti kaze,a i uostalom kako ne mozes na sebi ne vidjeti nije mi jasno lol

            Onda slikaj i tu nama stavi pa ce ti se reci..

            A i 4 % bodyfat opalo u 3 tjedna ? Sumnjam
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • #7
              Re: stranica za mjerenje BF-a

              Nije sarkazam,nevolim se fotkat pa ono, nisam se tog sjetio.Pa znam i meni je čudno jer 4% je puno, 2600 kcal mi je preporučen za unos, večinom unosim oko 2000-2200 rijetko kad 2600 ili više.Možda je moguče jer sad sam malo gledao pločice se vide bolje nego prije...mada ima još dosta sala ''na njima''.

              Comment


              • #8
                Re: stranica za mjerenje BF-a

                hvala za sajt,dugo sam i ja trazio

                Comment

                Working...
                X