Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

    Originally posted by TripleZ View Post

    trece, kalkulatori mogu biti samo priblizno tacni (a mogu i fulati poprilicno puno, sve zavisi) - pa pratis i usput pravis izmjene

    cetvrto, P stavi na 2g/kg tjelesne tezine a masti na 05-0,8g/kg - ostalo napuni UH-ima

    to ''ostalo'' je sve sto ostane do tvog ciljanog dnevnog unosa...koji bi trebao biti oko 500 kalorija ispod dnevne potrosnje...znaci krenes sa recimo 2300 kcal, i pratis kako ti opada kilaza i kako prati izgled u ogledalu

    ako nisi znao UH i P imaju po 4 kalorije, masti 9
    Ček ček...

    Po toj logici... našao sam neku tablicu u excellu od jednog kolege tu na forumu.

    Za mene od 104 kg mi dolazi da dnevno trebam trošit 3860 kcal dnevno Malo mi to puno zvuči
    To bi značilo da trebam unositi: P 208g što je 832 kcal
    M 83g (maksimalno) - 748 kcal


    Što znači da mi treba 1893.2 kcal za UH? to je 473 g???
    Sumnjivo mi je to...Molim za savijet
    "Put up, shut up, go hard, or go home"

    Comment


    • #47
      Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

      jel to kalkulator za bazalni ili? neki kalkulatori ti racunaju dnevnu potrosnju kalorija prema inteksu tvog kretanja, potrosnje i sl., pa dobivas ovako veliku brojku.
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #48
        Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

        Kalulator koji izračunava potrošnju kcal za količinu moje fizički aktivnosti (6-7 treninga tjedno )
        "Put up, shut up, go hard, or go home"

        Comment


        • #49
          Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

          jel ti cilj mrsaviti ili dizati masu?
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #50
            Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

            Mršaviti uz minimalni gubitak mišićnog tonusa...
            "Put up, shut up, go hard, or go home"

            Comment


            • #51
              Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

              Originally posted by ITFighter View Post
              Ček ček...

              Po toj logici... našao sam neku tablicu u excellu od jednog kolege tu na forumu.

              Za mene od 104 kg mi dolazi da dnevno trebam trošit 3860 kcal dnevno Malo mi to puno zvuči
              To bi značilo da trebam unositi: P 208g što je 832 kcal
              M 83g (maksimalno) - 748 kcal


              Što znači da mi treba 1893.2 kcal za UH? to je 473 g???
              Sumnjivo mi je to...Molim za savijet
              prvo, haj molim te procitaj prvu recenicu koju si quote-ao

              drugo, to ti moze biti odrzavanje ili masa, za defku se ide -500 kcal za pocetak a i to je samo okvirno
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #52
                Re: Treba mi vaše mišljenje u vezi plana prehrane i treninga za mršavljenje

                Znaci cca 3300 kcal...opet mi se to cini puno

                Sent from my ALCATEL_one_touch_990 using Tapatalk 2
                "Put up, shut up, go hard, or go home"

                Comment

                Working...
                X