Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zadnji vlak - keto dijeta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnji vlak - keto dijeta

    Pozdrav,

    evo ovako. Trenutno stanje: 200 cm i 130 kg, 20g. Masne naslaga ne želim opće komentirati. Bf ono boli glava. Odlučio krenuti na keto dijetu od sutra. Rekao konačno STOP. Zanima me da li sam odredio dobro parametre koje sam trebao jer neki kalkulatori kažu ovako neki onako pa molim iskusnije za pomoć.

    Unos: 3225 kcal
    Od čega masti: 1980 kcal (220g) - negdje sam našao da 1g masti = 9 kcal?
    Od čega proteini: 1245 kcal (310g) - našao da je 1g proteina = 4 kcal?

    Dosta sam čitao i pratio i odlučio sam se na keto dijetu 2 mjeseca jer je svi dosta hvale, a i sam sam prije dosta pazio na prehranu dok sam se aktivno bavio sportom (košarka) gdje sam ne svijesno bio u ketozi (nisam konzumirao UH osim vikendom) te sam tada također dosta smršavio, ali jbg-a, od toga nema kruha te je faks dao svoj doprinos a ja plaćam danak na svoj izgled! Cilj mi se vratiti na mojih nekih 100kg!

    Od suplemenata posjedujem: Dymantize Multivitamin, Ketone maline, L glutamin my proteina, Impact whey my protein, omega 3 kapsule natrol te lipofenom koji sam odlučio izbaciti trenutno!

    Trening: 3,4 x tjedno teretana (što manje ponavljanja do 10max a što više serija , min 4)
    2x tjedno trčanje - koliko dozvoli organizam jer ipak je godinu dana mirovao!

    Vrijeme je za promjene i nekakava priprema za ljeto! CUT BF CUT CUT!

    Molim Vas za pomoć da li sam dobro odredio parametre da mogu sastaviti jelovnik koji bih tu postavio.

  • #2
    Re: Zadnji vlak - keto dijeta

    sretno...i ako ikad pomislis odustati sjeti se zbog cega si uopste krenuo...

    Comment


    • #3
      Re: Zadnji vlak - keto dijeta

      Keto nije za tebe, bolje se posveti pravilnoj prehrani i vježbanju.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Zadnji vlak - keto dijeta

        huh..poznato mi ovo.. jako poznato

        ugl bešJE keto dijetu u tvom slucaju...jedi svaki dan i mrsavi! sa tvojih 130 kg to je moguce! najgora saloucija otic na keto i odustat nakon mj dana..

        ugl googlaj IIFYM..pocni sa sto visim kalorijama da imas od kud skidati kako dijeta ide dalje..
        trening sa puno volumena.

        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Zadnji vlak - keto dijeta

          iskreno, trenutno bih nesto za brze i ucinkovite rezultate. Ne mislim odustat ni pod koju cijenu. Mislis kelly zbog navika ili?

          Evo jelovnik. Molim pomoc da li je dovoljno unosa i slicno?

          jelovnik.png

          Comment


          • #6
            Re: Zadnji vlak - keto dijeta

            Ja ti nisam bas strucan al msm da ti nema smisla odma skroz izbacivati ugljikohidrate...jer ti ces vjerovatno samim tim kad uvedes zdravu prehranu i bavljenje sportom poceti mrsati...nzm gdje ti se zuri...al cekaj jos da ti neko od boljih forumasa objasni

            Comment


            • #7
              Re: Zadnji vlak - keto dijeta

              2800 kcal preko keto dijete ne dodvodi do brzeg napretka nego 2800 kcal IIFYM dijete.odaberi sta mislis da ti je lakse i cega ces se drzat..jelovnik je ok.

              IIFY calories FTW..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                Originally posted by mmarkovic View Post
                iskreno, trenutno bih nesto za brze i ucinkovite rezultate. Ne mislim odustat ni pod koju cijenu. Mislis kelly zbog navika ili?

                Evo jelovnik. Molim pomoc da li je dovoljno unosa i slicno?

                [ATTACH=CONFIG]19338[/ATTACH]
                Nisi nakupio te kilograme preko noći, tako da ih isto tako nećeš ni izgubiti.

                Slušaj što ti kažu, ostavi se keto dijete. Sredi si jelovnik po principu IIFYM ili jedi bro food i počni vježbat.

                Comment


                • #9
                  Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                  10256145_922313197789589_1502873730561958436_n.jpg

                  -evo ovo su najnoviji podaci od strane nutritionista ,od profesionalaca ,a ne od fejs stranica .

                  Lijepo ti pođi u doktora neka te uputi u nutricionista i neka te nauči što je mediteranska prehrana.Dakle povrće,voće,mahunarke,riba,krumpir,žitarice(origin alna studija sa Krete) .Da ti objasni da je kriminal da te netko uputi na keto ,jer imaš 2 m ,130 kg ,trebaš minimalno 2000 kalorija dnevno za održavanje tjelesnih funkcija u mirovanju ,a kamoli sa takvim umom kad si spreman 3 sata trenirati .Igrao si košarku u keto? Što dalje imamo pričati ,ti imaš motivaciju samo takvu ,kao rijetko tko ,samo sredi prehranu ,a keto zaboravi .
                  Ja te ohrabrujem da pođeš kod nutricionista,isplatit će ti se svaka kuna,a ne da izgubiš zdravlje.

                  http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10485342

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                    Keto nije za tebe. Ni fizicki (prehrambene navike i visoki bf) ni psihicki (prehrambene navike i faza ucenja za fax).

                    Postupnim smanjivanjem kalorija, ubacivanjem kardia i treninga s utezima ces mrsaviti pravilno i bez velikog gubitka misica. Kada dodjes do 10-12% bfa onda mozes razmisljati o ketozi. Po mom misljenju i iskustvu, ketoza iznad tog bfa je nepotrebna.

                    EDIT: Ne slucaj Nainusa, poznati forum troler. Citaj forum i ako je potrebno pitaj za misljenje u svojoj temi i ljudi ce te pametno savjetovati. Kakav nutricionist.
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                      Originally posted by neuk View Post
                      Keto nije za tebe. Ni fizicki (prehrambene navike i visoki bf) ni psihicki (prehrambene navike i faza ucenja za fax).

                      Postupnim smanjivanjem kalorija, ubacivanjem kardia i treninga s utezima ces mrsaviti pravilno i bez velikog gubitka misica. Kada dodjes do 10-12% bfa onda mozes razmisljati o ketozi. Po mom misljenju i iskustvu, ketoza iznad tog bfa je nepotrebna.

                      EDIT: Ne slucaj Nainusa, poznati forum troler. Citaj forum i ako je potrebno pitaj za misljenje u svojoj temi i ljudi ce te pametno savjetovati. Kakav nutricionist.
                      Slušaj nauku ,a ne Neuka .

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                        Iskren savjet,ignoriraj Nainusove savjete ako hoćeš napredovati i sretno !
                        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                        BB AND THIS !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                          Ignoriraj Nainusa , ignoriraj keto i fokus na Kalorijski Deficit !
                          Your future is created
                          by what you do today,
                          not tomorrow.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Zadnji vlak - keto dijeta

                            Neznam jesi krenuo sa čime, ali evo i moj savjet iz iskustva da neizbacuješ UH odmah na početku. Taj as u rukavu ostavi za kraj kad kile nebudu više išle dolje. U sličnoj situaciji kao ti sam bio prošle i ove godine. Uz dijetu Cikliranje UH ,kalorijski deficit i redovito vježbanje u startu češ dosta izgubiti kila, pa kad vidiš se sa 5kg dolje, biti češ još motiviraniji.
                            Topli savjet je da ideš na cikliranje UH, više ugljikohidrata staviš danima kada treniraš, manje ili ništa u dane bez treninga (npr. pon 250g UH + trening, utorak 100g UH odmor.. itd..). Kile se tope, samo pravilno izračunaj da budeš u deficitu taman ispod koliko ti treba da gubiš kile, pa kad stane onda još smanjiš i tako jedno 2-3mj.. i onda za kraj zadnjih 5-6kg tvrdokornih kila probaš stući keto dijetom od 3-4tjedna, do onda češ već biti motiviran i proučiti dosta stvari, nakon keto ti je bitno da odradiš dijetu postupnog vraćanja UH i onda održavanje, kad se skinu kile posao nije gotov treba tijelo navići da to postane normalno stanje, a ne da se desi JOJO efekt kao meni prošle godine - skupa škola koju ove godine nesmijem ponoviti.
                            Evo po ovako nečemu 2mj radim 12kg je dolje, feeling je odličan i motivacija je na najjače, bitno ti je samo započeti, kad vidiš par kila dolje dalje sve kreće samo od sebe! Sretno!

                            Comment

                            Working...
                            X