Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam pomoc pri defki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebam pomoc pri defki

    Dakle zanimaju me neke stvari:naprimjer na defki sam i dns sam pojeo 100g proteina 150g uh i 50g masti ukupno negdje manje kalorija nego sto mi je BMR,dakle odrzavanje mi je na 2900 kalorija a ja trenutno jedem manje od 2000 dal cu ja i dalje mrsaviti ako sam pojeo vise uh od proteina tj ako mi nisu niski uh,imam 181cm i 65kila,pokusavam se rijesiti sala sto mi je ostalo na donjem dijelu trbuha i bokovima.Jos nesto,smijem li jesti voce predvecer il za veceru s posnim siron npr,pitam zbog fruktoze.Hvala

  • #2
    Re: Trebam pomoc pri defki

    Masu si sigurno dobro odradio...

    Comment


    • #3
      Re: Trebam pomoc pri defki

      Originally posted by kozza View Post
      Masu si sigurno dobro odradio...
      Dobio sam tezu salmonelu i morao sam jesti samo banane dvopeke cokoladu za kuhanje i stapice i dobio jos sala,koji je smisao ici s salom na masu..

      Comment


      • #4
        Re: Trebam pomoc pri defki

        Kolko si onda imao kila u tom periodu?

        Comment


        • #5
          Re: Trebam pomoc pri defki

          Originally posted by kozza View Post
          Kolko si onda imao kila u tom periodu?
          62 sam imao prije bolesti sad imam 65 ,sigurno glikogen i vode ali sam dobio i sala ..evo sad gledam poucam video i vidim da grijesim cijelo vrijeme i prevelikom sam deficitu i to cijelo vrijeme ista brojka 1000 kalorija deficita,nisam se punio ni ciklirao kalorije sada cu probat ciklirati 500 300 200 pa 100+ pa cu vidjeti,sigurno su mi hormoni i tijelo potreseni kad se osjecam ko da cu sad krepat od umora

          Comment


          • #6
            Re: Trebam pomoc pri defki

            Imaš 65 kg na visinu 180 cm i ti ideš na defku??? Želiš biti anoreksičan?
            Ajde jedi i treniraj i nabijaj mišiće, mišići su ti koji troše salo a ne kosti.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X