Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako skinuti salo sa prsa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Kako da skinem to salo na prsima?

    Originally posted by DogFight
    sta je kardio ?
    sta jos necu viditi lol

    kardio su ti vježbe popud trčanja,plivanja,bicklizma,preskakanj užeta....traže brži ritam pluča i otkucaja srca
    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

    Comment


    • #47
      Re: Kako da skinem to salo na prsima?

      Originally posted by android
      Originally posted by DogFight
      sta je kardio ?
      sta jos necu viditi lol

      kardio su ti vježbe popud trčanja,plivanja,bicklizma,preskakanj užeta....traže brži ritam pluča i otkucaja srca
      a tek ovaj njegov biser vidi:
      viewtopic.php?f=17&t=6331
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #48
        Re: Kako da skinem to salo na prsima?

        Originally posted by giusseppe7777
        a tek ovaj njegov biser vidi:viewtopic.php?f=17&t=6331

        haha fulao temu totalno i još da mi jeznati o kojem mi to whey pricamo i to još od 500g hahhahha

        to su postovi djece koja žele biti jaki i veliki te neki od njih i mršavi ,ali nekuze nista od toga jer neznaju osnove.
        Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

        Comment


        • #49
          Re: Kako skinuti salo sa prsa?

          ja uopste nisam dijete samo imam problem sa tim izrazima nisam upoznam s njima i nemorate se sad ismijavat sto neko nezna a ako ocete vas problem meni ne smeta
          Ne treba se bojati copora lavova koji predvodi ovca! treba se bojati krda ovaca koje predvodi lav !

          Comment


          • #50
            Re: Kako skinuti salo sa prsa?

            Originally posted by DogFight
            ja uopste nisam dijete samo imam problem sa tim izrazima nisam upoznam s njima i nemorate se sad ismijavat sto neko nezna a ako ocete vas problem meni ne smeta
            da
            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

            Comment


            • #51
              Muske grudi

              E ovako,imam 16 god.180cm i 67 kg,nisam debeo ali na grudima imam sala.Nije to preterano mnogo sala,ali izgleda ruzno.Nisu mi grudi kao zenske,nego su mi nekako spicaste,znaci to kod bradavica viri napred.Ne verujem da je lipomastija ili ginekomastija.ja mislim da je to zato sto sam dok sam bio mladji bio debeo i sada kada sam usao u pubertet sam smrsao,ali salo na grudima je ostalo.Bavim se sportom,treniram tenis 6 puta nedeljno,radim sklekove...ali nikako da skinem salo.Da li moze nekim vezbama da skinem.Sta mogu da radim u mojim godinama?Unapred hvala.

              Comment


              • #52
                Re: Muske grudi

                nemam puno iskustva ali ja bi uzeo amino i krenuo u teretanu ...radio malo jaci trening za grudi mozes ovako

                -bench
                -kosi bench
                -potisak bucicama
                -razvlacenje bucicama
                -pek dek

                msm da ce ti to biti dosta vjezbi za grudi da to sredis

                naravno nemoj raditi samo to radi i sve ostale misicne skupine

                Comment


                • #53
                  Re: Muske grudi

                  Originally posted by Stefan007
                  E ovako,imam 16 god.180cm i 67 kg,nisam debeo ali na grudima imam sala.Nije to preterano mnogo sala,ali izgleda ruzno.Nisu mi grudi kao zenske,nego su mi nekako spicaste,znaci to kod bradavica viri napred.Ne verujem da je lipomastija ili ginekomastija.ja mislim da je to zato sto sam dok sam bio mladji bio debeo i sada kada sam usao u pubertet sam smrsao,ali salo na grudima je ostalo.Bavim se sportom,treniram tenis 6 puta nedeljno,radim sklekove...ali nikako da skinem salo.Da li moze nekim vezbama da skinem.Sta mogu da radim u mojim godinama?Unapred hvala.
                  liposukcija
                  Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                  Comment


                  • #54
                    Re: Muske grudi

                    liposukcija[/quote]

                    Comment


                    • #55
                      Re: Kako skinuti salo sa prsa?

                      pozz.. imam 16g.. visok sam oko 184cm tezina 75-6 kg .. problem mi je sto nemogu ic u teretanu .. smrsavio sam u stomaku normalno pravilnom prehranom i bavim se sportom ali se nemogu rijesit prsa tj. "sala" na prsima xD .. pa bih zamolio par savjeta ili vjezbi koje bi mi pomogle u rjesavanju ovog problema.. hvala

                      Comment


                      • #56
                        Re: Kako skinuti salo sa prsa?

                        ciljano gubljenje sala na nekon podrucju je nemoguce, ili kompletno mrsavis ili ne
                        treba ti deficit, kardio i vjezbanje

                        Comment


                        • #57
                          Re: Kako skinuti salo sa prsa?

                          prije bi rekao ako si vec izgubio stomak da ti cice vise prije nego da sala imas... vjezbaj prsa..

                          Comment


                          • #58
                            Re: Kako skinuti salo sa prsa?

                            Što točno da vjzbam znam neke osnovne vjezbe tj. nekoliko vrsta sklekova i to mslm ono sto bi mi pomoglo al da radimkod kuce.. - -

                            Comment


                            • #59
                              Re: Kako skinuti salo sa prsa?

                              Originally posted by Dzo View Post
                              [attachment=0:1cr3jo7i]DSC01522.JPG[/attachment:1cr3jo7i]
                              ja ovo ne vidim!!!!!!
                              To enjoy freedom we have to control ourselves

                              Comment


                              • #60
                                jel se isplati?

                                imam 16. pošto sam cijeli dan u školi, nemam vremena za teretanu (koja ni nije tako blizu) i jedina mogućnost da radim vježbe je da ih radim kod kuće, eh sad, ja bi se htio riješiti lipomastije (ništa previše strašno) i onog "viška" na trbuhu. pa me zanima koje vrste vježbi bi ja trebao raditi da postignem neke optimalne rezultate do kraja godine? to znači 3 mjeseca, a ako uspijem skinut i 3 milimetra sloja, bit ću sretan. spreman sam ići do maksmimuma pošto je tu još netko u pitanju (ak se razumijemo, ne? )

                                pročitao sam da za to trebam raditi kardio vježbe, ali jedine koje je znam su preskakanje užeta, trčanje i to je to.

                                btw, ako želim malo nabit mišiće dali bi pomoglo dizati kanistre pune vode od 5 litara?

                                hvala unaprijed! djelomično sam očajan

                                Comment

                                Working...
                                X