Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...?

    Imam 17 godina, imam 95kg i visok sam 185cm

    Prije mjesec dana krenuo sam sa mršavljenjem,i ima nekih rezultata,imam manji stomak...ali jos ima sala tu...
    Pokušavam imati što više manjih obroka po danu,svako jutro hodam 3 km...

    Htio bi maknuti salo oko struka i sise ,molim pomoć

  • #2
    Re: Formula za mršavljenje

    imaš čaj za kupit zove se jing jang. u 7 dana skineš 10 kila, ili probaj teži način, a to je da upotrjebiš tražilicu na forumu, promjeniš prehranu i kreneš u teretanu.
    Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

    Comment


    • #3
      Re: Formula za mršavljenje

      reci,kako ti možemo pomoći?

      Comment


      • #4
        Re: Formula za mršavljenje

        Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
        imaš čaj za kupit zove se jing jang. u 7 dana skineš 10 kila, ili probaj teži način, a to je da upotrjebiš tražilicu na forumu, promjeniš prehranu i kreneš u teretanu.
        cuj ovoga sto gluposti lupeta... jing jang... boze moj, sta sve necu ovdje procitati, caj se zove cang slang, sta krivo momku govoris, hoces da se otruje?

        Comment


        • #5
          Re: Formula za mršavljenje

          Molio bi ako možete da prestanete sa šprdancijom...
          Samo bih htio da mi netko dodatno objasni,što kako...

          Jer sređujem prehranu pomalo,neznam koliko kalorija trebam unosit,i što je najučinkovitije za skidanje masnih naslaga

          Comment


          • #6
            Re: Formula za mršavljenje

            jedi 5-6 puta na dan. jedi zobene, integralni kruh, puretina, piletina, junetina, riba, jaja, posni sir. ako nisi upiši se u teretanu ili doma vježbaj, uvedi si kardio treninge ujutro, ili HIIT treninge. pij kavu i zeleni čaj. ako možeš kupi si whey imaš na forumu prodaju, i grožđani šećer iz DMa
            Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

            Comment


            • #7
              Re: Formula za mršavljenje

              smrsavit - najlaksi posao na svijetu
              1) dosta je jednu stvar da radis - manje jedes
              2) a mozes i vjezbati i potrositi vise kalorije
              3) a mozes i ubrzati metabolizam (jedi češće)
              a mozes i kombinirati

              smrsavit - najlaksa stvar na svijetu

              Comment


              • #8
                Re: Formula za mršavljenje

                sve ste mu vi fino rekli al ono glavno ne- kalorijski deficit( kombinirano povecanom tjelesnom aktivnoscu i hranom) ..dakle trebas potrosit vise kalorija nego sto uneses.. izracunaj si koliko ti kcal treba za odrzavanje i odi u deficit od 500kcal dnevno..kad stane mrsavljenje podebljavaj ili klopom ili dodatnim aktivnostima(aerobnim)

                Comment


                • #9
                  Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                  Hvala vam svima,stvarno hvala.. .evo baš sam sad došao sa trčanja.. tčao sam 1.5km, i brzo hodao još 3km... došao doma,otuširao se,pojeo mandarine, i spremam se za krevet...ujutro baš i nemogu odradit neki kardio,iako pješačim do autobusne svako jutro 1km..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                    hmmm....mandarine?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                      ako na taj način misliš smršavit onda si upravu. jer ćeš tako smršaviti, i mršavit ćeš relativno brzo. ali na 3 kile koje tako izgubiš dubit ćeš barem 1kg mišića. Poslje treninga se uvjek jede, a jedu se UH + P.
                      Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                        Originally posted by Šjor Bepo View Post
                        hmmm....mandarine?
                        Da,mandarine,nešto čudno ?

                        Originally posted by SKLADIŠTAR View Post
                        ako na taj način misliš smršavit onda si upravu. jer ćeš tako smršaviti, i mršavit ćeš relativno brzo. ali na 3 kile koje tako izgubiš dubit ćeš barem 1kg mišića. Poslje treninga se uvjek jede, a jedu se UH + P.
                        Nadam se da istinu govoriš,ako govoriš jako mi je drago,a bojim se uzet jesti nešto više, jer neznam opet što mogu,a što nemogu,pa sam sinoc odlucio samo mandarine

                        Comment


                        • #13
                          Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                          poslje treninga se uvjek jedu UH + P. možeš jesti posni sir i rižu, ili posni s tjesteninom nekom

                          a poslje još možeš večerati prije spavanja posni sir s šakom orašastih ( bademi, lješnjaci, kikiriki ali nesmije bit onaj slani prženi u ulju)

                          poslje treninga se uvjek mora jesti da se nadoknadi potrošeni glikogen, da nebi došlo do razgradnje mišića i gubitka mišićne mase
                          Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                            Ok,ok... a jel se može jesti sami posni sir... jer mi se neda pravit rižu navečer,nekad ću je ubaciti u obrok,a nekad i nebi...

                            Samo mi je problem što sam ujutro u školi,pa me malo *ebe to s prrehranom.. pojedem ujutro u 7 mali sendvic,i onda do 1 nejedem nista, u 2 sam danas pojeo isto mali sendvic,i valjda budem oko 5 sati napravio špinata malo... i baš su mi danas došli utezi koje sam naručio,tako da se baš stavljam )

                            Comment


                            • #15
                              Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

                              u tom dugom periodu od 7 do 13 pojed makar neko voće,ako nemožeš ništa drugo...

                              Comment

                              Working...
                              X