Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

    Originally posted by jOkEr00 View Post
    Ok,ok... a jel se može jesti sami posni sir... jer mi se neda pravit rižu navečer,nekad ću je ubaciti u obrok,a nekad i nebi...

    Samo mi je problem što sam ujutro u školi,pa me malo *ebe to s prrehranom.. pojedem ujutro u 7 mali sendvic,i onda do 1 nejedem nista, u 2 sam danas pojeo isto mali sendvic,i valjda budem oko 5 sati napravio špinata malo... i baš su mi danas došli utezi koje sam naručio,tako da se baš stavljam )
    skola nije izgovor... doma napravis sendvic i nosis sa sobom.. ili tunu npr...

    Comment


    • #17
      Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

      Originally posted by Armani View Post
      u tom dugom periodu od 7 do 13 pojed makar neko voće,ako nemožeš ništa drugo...
      odsad nosim jabuku ili bananu u skolu !

      Originally posted by seba33 View Post
      skola nije izgovor... doma napravis sendvic i nosis sa sobom.. ili tunu npr...
      Nezelim uopce jesti puno sendvica,dosad sam gladovao...

      Comment


      • #18
        Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

        Na defki treba više proteina nego na masi, tako da ti to voće neće puno pomoći. Između 7 i 13 mora biti neki proteinski obrok.
        Malo si lijen, počni nositi obroke pa ćeš se brzo naviknuti...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Formula za mršavljenje? Imam više manjih obroka dnevno, svako jutro hodam 3 km...

          A što mi je najbolje za to doba kao proteinski obrok,al da nije previše ?

          Comment

          Working...
          X