Announcement

Collapse
No announcement yet.

Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovita

    e vako,novi sam na ovome forumu a i novi sam u treniranju,prije sam znao par vjezbi da radim al je to sve slabo,zelio bi malo da se stešem,imam oko 100 kila,1-2 manje vise,a l tuda je to negdi,(nemam vage)visina mi je 195-6. nisam debel ono da imam sala,cak imam i po koji misic , koji se malo nazire,na rukama, stomak mi je ko pivski,zelio bi njega da skinem,i malo na ledjima imam isto ko deblje koze,heh,vremena za trcanje pa i nemam jer sam obiteljski covik,(mala beba u obitelji)plus radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovita,al da se kod kuce moze da radi,imam dva utega po 10 kila i imam nekakvu spravicu sto sam sam radio,negdi sam takvu vidio , to je ko za trbusne,dvije rucke i tocak u sredini,neznam kako se zove, sa tim sam probo radit,al neide,sto se tice fizicke snage,imam je dosta,i kondicije,samo mi trebaju prave vjezbe,pa ako netko stogod zna uvezi mog slucaja neka mi napise. a sto se prehrane tice,nisam bas da mogu birat,pogotovo zbog posla,na poslu imamo hranu,i nema biranja a u 3 smjeni je suva,. a kod kuce mi je isto tako,sta zena skuva,(sala). jedem dosta piletine a pogotovo puretine,toga imam,voce rijetko al kad ga se dostrem onda neznam da stanem,al vecinom unosim masnu hranu. zahvaljivam na svakom savjetu koji primim i spreman sam na sve da probam,
    sve sto zelim jest pizza

  • #2
    Re: par savjeta ako moze

    pozdrav...probaj unositi sta manje masne hrane...za pocetak...zamijeni je posnim sirevima ili tunama...

    Comment


    • #3
      Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

      napredujem pomalo,dva dana vec idem trcat i brzi hod jedno sat vremena i poslje toga vjezbe kod kuce,oko 20-ak minuta,al nista pomalo,ono uprem pravo,vise idem na izdrzljivost,da vidim kolko mogu podnit,das i u buduce cu isto tako,pa bumo videli sta se sa tjelom desava,nego zanima me jel smim tako,jel to za tjelo lose,poslje toga se ja dobro osjecam i nemam umora,ono da moram lec il tako nesto,smi li se tjelo priteretit tako
      sve sto zelim jest pizza

      Comment


      • #4
        Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

        trčanje kao režim za smršavit ne valja - ono je katabolično.
        onda, radiš kardio prije anaerobnog vježbanja? - to se ne radi tako.
        moj savjet ti je da prvo odradiš doma s utezima šta već trebaš, i tek poslije ti ide kardio; znači prvo anaerobni trening pa onda aerobni. najbolja opcija, što se kardija tiče, ti je brzo hodanje s pulsom od 60 do maksimalnih 70%. također ti je fino i ujutro na prazan stomak kardijat.
        Originally posted by darios
        Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
        __________________________________________________

        there is no progress without struggle!

        Comment


        • #5
          Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

          Originally posted by wikler View Post
          trčanje kao režim za smršavit ne valja - ono je katabolično.
          Pa ja onda nebi imao grama mišića ako je tako,po meni trčanje je najbolje za mršavljenje.
          Originally posted by wikler View Post
          također ti je fino i ujutro na prazan stomak kardijat.
          Ovo nemoj nikada raditi što ti je preporučio,raditi kardio na prazan stomak je jedenje samoga sebe.

          Comment


          • #6
            Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

            na prazan stomak nemoj nikako!
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

              o čem vi pričate? li kardio na prazan stomak nije dobar? o bože dragi...
              tata, trčanje sigurno nije najbolje za mršavljenje. ako se malo bolje informiraš saznat ćeš da s trčanjem ne skidaš salo već trošiš mišiće jer to nije kardio visokog intenziteta kao npr. brzo hodanje ili šprint.
              da razjasnim, kao izvor energije se koriste:
              1. glikogen
              2. masno tkivo
              3. mišić (katabolizam mišića)

              ujutro kad se probudiš ti je prazan glikogen i onda ćeš s brzim hodanjem (li kardio) koristit masno tkivo kao izvor energije - što ti i je cilj ako planiraš smršavit. znači govorimo o AEROBNIM aktivnostima natašte, ne o ANAEROBNIM. sapienti sat.
              Last edited by wikler; 09-01-12, 16:43.
              Originally posted by darios
              Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
              __________________________________________________

              there is no progress without struggle!

              Comment


              • #8
                Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                Ja ti ponavljam,ja onda nebi imao grama mišića ako tako kažeš,i opet naglašavam trčanje ili bilo šta na prazan stomak nikako nije dobro.
                Ti sad pričaj što hoćeš ali ja stojim do toga,a i rekao sam ovo za trčanje da je to za mene najbolji način skidanja sala,za mene!!!
                Moram pronaći posti od Jakšića kad govori koliko ćega se troši.

                Comment


                • #9
                  Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                  a zamisli koliko bi mišića više imo da si umjesto dugog trčkaranja išo na li kardio varijantu?
                  ko je spomenuo TRČANJE natašte? naravno da to nije dobro! ali LI KARDIO jest (i to je činjenica) i o njemu kao o aerobnoj aktivnosti natašte cijelo vrijeme i govorim.
                  tebi ako se trčanje sviđa i ako misliš da je bolja solucija od npr. brzog hodanja - samo daj, tvoja volja i tvoj izbor brate. ja ovdje samo iznosim činjenice, a ne moja/tuđa stajališta.
                  Originally posted by darios
                  Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                  __________________________________________________

                  there is no progress without struggle!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                    "Ujutro na prazan želudac se ne trči! Tako se gube mišići. Možeš samo hodati...milijun puta rečeno."

                    -kelly
                    "What the mind believes the body achieves."

                    Comment


                    • #11
                      Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                      primjetih da si mislia na nešto drugo, očito je došlo do nesporazuma
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #12
                        Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                        Ja sam rekao da na prazan stomak netreba raditi praktički nikakav kardio,ne čitaš dobro što sam napisao!!
                        Za trčanje sam rekao da je najbolji način skidanja sala "po meni" nisam rekao da to radi ujutro!!!! Nego jednostavno da proba više trčati ili raditi kardio vježbe jer su to najbolji načini da salo ide dolje.

                        i evo posta,možda ćeš tu nešto shvatiti,oko onih tvojih stavki odakle se uzima energija,malo si pobrkao redosljed!

                        Trebao sam u u 3 mjeseca skinuti 21 kg, ili 230 gr dnevno. A kako sam namjeravao sav manjak ostvariti u salu, a 1 kg sala odgovara 7700 kcal, trebao sam dnevno ostvarivati kalorijski deficit od 0,23 kg x 7700 kcal/kg = 1770 kcal!“, detaljno opisuje Jakšić i dodaje: “Da sam htio skidati mišiće, kako 1 kg mišića odgovara 1320 kcal, bio mi potreban puno manji dnevni kalorijski deficit, ali, to mi nije ni padalo na pamet. Dakle, kalkulator je mrtvo ledeno rekao svoje: trebam ostvarivati prosječni kalorijski deficit od 1770 kcal dnevno, da bih za tri mjeseca skinuo 21 kila sala.“

                        Comment


                        • #13
                          Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                          da remiziramo: najbolje ti je ujutro na prazan stomka brzo hodat, otprilike nekih pola sata
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • #14
                            Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                            bot pa ja to šta si ti sad reko cijelo vrijeme i pričam; točnije, ti si samo potvrdio ono što sam ja reko. očito si se bio zbunio malo, jebat ga. i piše ti se rezimiramo*

                            @ tata: na prazan stomak je najbolje radit brzo hodanje, odnosno li kardio i amen. druga stvar, trčanje je po tebi najbolja stvar za skidat salo - okej. tvoje mišljenje, tvoja volja i tvoj izbor kao što sam reko već.
                            nisam ja ništa pobrko, glikogen se prvo troši iz mišićnih stanica pa onda onaj uskladišteni iz jetre i tek onda na red dolazi masno tkivo (ili u tvom slučaju trčanja - mišići). ako misliš dokazat drukčije argumentiraj mi tvoje stajalište i bok, a ne mi vikat "meni najbolje paše" jer ovdje govorimo o činjenicama. do tad me nema više u ovoj raspravi. i s tim citatom VJ nisi ništa postigao, točnije ne znam kakve veze on s ovim svem i ima.
                            Originally posted by darios
                            Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                            __________________________________________________

                            there is no progress without struggle!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

                              remiziramo HAHAHAHHAA odnila me kladionica u k****
                              "What the mind believes the body achieves."

                              Comment

                              Working...
                              X