Announcement

Collapse
No announcement yet.

Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

    problem je šta nisan primjetia riječ LI
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #17
      Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

      Originally posted by wikler View Post
      bot pa ja to šta si ti sad reko cijelo vrijeme i pričam; točnije, ti si samo potvrdio ono što sam ja reko. očito si se bio zbunio malo, jebat ga. i piše ti se rezimiramo*

      @ tata: na prazan stomak je najbolje radit brzo hodanje, odnosno li kardio i amen. druga stvar, trčanje je po tebi najbolja stvar za skidat salo - okej. tvoje mišljenje, tvoja volja i tvoj izbor kao što sam reko već.
      nisam ja ništa pobrko, glikogen se prvo troši iz mišićnih stanica pa onda onaj uskladišteni iz jetre i tek onda na red dolazi masno tkivo (ili u tvom slučaju trčanja - mišići). ako misliš dokazat drukčije argumentiraj mi tvoje stajalište i bok, a ne mi vikat "meni najbolje paše" jer ovdje govorimo o činjenicama. do tad me nema više u ovoj raspravi. i s tim citatom VJ nisi ništa postigao, točnije ne znam kakve veze on s ovim svem i ima.
      Pročitaj što sam pisao za trčanje,ponovo nisi dobro pročitao,ovo za glikogen si dobro rekao ali organizam neće prvo posegnuti za masnim naslagama nego će posegnuti prvo za mišićem i njega će kreniti jesti,po tvome mršavljenje nebi nikada bilo problem a mišići bi uvjek ostali,pročitaj ponovo šta sam htio reći sa citatom vj možda skužiš!
      Ali sve pet nadam se da se ne ljutiš ili išta ovo je samo razmijena mišljenja ništa drugo,nadam se da je i kod tebe tako!

      Comment


      • #18
        Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

        wow,tolko odgovora,zanimljivo mi je sve ovo al nekako nisam bas sve uspio povatat,al ok, ovako cu ja,vidim da je doslo do neke nesuglasnosti oko treniranja,sta valja a sta ne,i ja sam odlucio da je najbolje vako,za mene naravno, krenem lagano u setnju,nekih 15 -ak minuta,(a i teren mi je taman za lagane setnje,)pa pomalo ubrzavat,imam dosta uzbvrdice pa tu brzi hod jedno pola sata,i na kraju kad krenem prema kuci sprint,svega pomalo,tako sam i radio prije bio,jer volio bi na sveme radit al odjednom,he,tako sam naucio,znaci skidat ovo sala oko stomaka i di ga vec ima,a ujedno i misici da se formiraju ispod,a sa sprintom radit na izdrzljivosti, i tako kod kuce,sa tegovima,prvo pomalo pa onda jako,pa cemo vidit kakvi su rezultati za mjesec dana,(trebo bi se uslikat sad i poslje,he). ali ako je netko probo vaki nacin trenirana,mislim nisam nimalo upucen u ovo,zanima me prehrana,sta sa njom.kako se hranit???
        sve sto zelim jest pizza

        Comment


        • #19
          Re: Radim u 3 smjene, pa me zanima jel ima nekakva vjezba koja bi mogla bit ucinkovit

          Originally posted by T.A.T.A. View Post
          Pročitaj što sam pisao za trčanje,ponovo nisi dobro pročitao,ovo za glikogen si dobro rekao ali organizam neće prvo posegnuti za masnim naslagama nego će posegnuti prvo za mišićem i njega će kreniti jesti,po tvome mršavljenje nebi nikada bilo problem a mišići bi uvjek ostali,pročitaj ponovo šta sam htio reći sa citatom vj možda skužiš!
          Ali sve pet nadam se da se ne ljutiš ili išta ovo je samo razmijena mišljenja ništa drugo,nadam se da je i kod tebe tako!
          slušaj, ovisno je o intenzitetu aktivnosti da li će organizam posegnut za masnim tkivom kao primarnim izvorom energijom ili za mišićem - to ti govorim. i to zapravo i je razlika između li kardia/šprinta i trčkaranja. jasno je da se i s li kardiom troše i mišići (baš zato niko za vrijeme mase ni ne radi kardio jer je cilj dobit mišićnu masu i što više te iste mase sačuvat), ali ti kažem da ćeš puno veći katabolizam postić s trčkaranjem nego s brzim hodanjem i s tim će se složit, vjerujem, velika većina forumaša.
          ma okej je joj, šta bi se ljutio! forum i je ovdje da komuniciramo međusobno, da se ispravljamo i da jedno drugom potpomažemo sa svim znanjem kojim raspolažemo.

          @ danielito: to je okej, ali nek ti prvo bude na rasporedu anaerobni trening (utezi itd.), pa tek onda aerobni (hodanje/šprint il šta već radiš).
          Originally posted by darios
          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
          __________________________________________________

          there is no progress without struggle!

          Comment

          Working...
          X