Announcement

Collapse
No announcement yet.

nikako nemogu dobiti na masi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nikako nemogu dobiti na masi

    dakle evo i mene u svijetu teretane.
    da vam se prvo prestavim. imam 19, uskoro 20 godina. visok sam 189 i trenutno imam 69 kg što me čini vrlo mršavim.
    relativno dobro izgledam u tijelu, nemam nigdje masnih naslaga. mišići su mi sirovi i potreno ih je samo dići. problem je u tome što nikako nemogu dobiti na masi. prekjučer sam bio prvi put u teretani i osjećao sam se sretno nakon prvog treninga. sad me lagano hvata upala u gornjem dijelu tijela.imam par pitanja na koje bi vas molio odgovor jer nisam nigdje na netu našao točan odgovor, a ne želim ni da se zeznem sa svim na početku...pa krenimo
    1. da li mi može neko preporučiti neki solidan program za mene?
    2. da li odmah trebam krenuti sa uzimanjem whey i ostalih dodataka?
    3. kako da najbrže dobim masu da se mogu pravilo i dobro izgraditi mišići?

    jako bi vam bio zahvalan na ovim odgovorima...još jednom napominjem da teško dobivam masu normalnom prehrano pa sam zato i otvorio novu temu... hvala vam svima unaprijed

    AKO IMATE NEKO PITANJE SLOBODNO PITATAJTE!

  • #2
    Re: Pomoć oko svega. Pomognite please!

    Pa pocetak bi ti, ja mislim, trebao biti samo osnovne vjezbe otprilike mjesec dana dok se ne upoznas sa spravama i malo pohvatas konce kako i sta. A i mozes poceti sa upper lower split 4 puta sedmicno.
    Whey mozes odmah uzeti i dekstrozu sa njim.
    2 - 2,5 gr proteina po kg tjelesne tezine i ostalo sto kvalitetnije.
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: nikako nemogu dobiti na masi

      hvala puno. jel mi možeš reći neki whey koji je dobar za početak (da nije neki skupi previše)?

      Comment


      • #4
        Re: nikako nemogu dobiti na masi

        Svi su wheyevi slicni...uzmi onaj koji ti je najjeftiniji... vise se pobrini oko prehrane jer ti je whey samo zamjena za bjelanjke nakon treninga...
        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

        Instagram: @shredded_dario

        Comment


        • #5
          Re: nikako nemogu dobiti na masi

          možeš složiti neki meni za mene s čim bi bilo dobro početi, ako se uzme u obzir da mi se teško prima sve na mene.

          Comment


          • #6
            Re: nikako nemogu dobiti na masi

            Originally posted by zokie View Post
            možeš složiti neki meni za mene s čim bi bilo dobro početi, ako se uzme u obzir da mi se teško prima sve na mene.
            Svi misle isto na pocetku dok nisu dovoljno educirani. Uvjeren sam da ne jedes dovoljno da bi podigao kilazu.
            Kad bi napisao svoju dnevnu prehranu ovdje dobio bi neke korisne savjete.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: nikako nemogu dobiti na masi

              Svi mogu dobiti na masi, ne jedeš dovoljno.
              Jedi! Ubaci i suplemente.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: nikako nemogu dobiti na masi

                x2 hrana,hrana,kalorije....

                Comment


                • #9
                  Re: nikako nemogu dobiti na masi

                  činjenica je da baš svi mršavi ljudi govore da jedu ko prasci i ne dobivaju na masi,a zapravo ne jedu ni približno dovoljno da bi povećali masu.

                  Comment


                  • #10
                    Re: nikako nemogu dobiti na masi

                    Originally posted by Šjor Bepo View Post
                    činjenica je da baš svi mršavi ljudi govore da jedu ko prasci i ne dobivaju na masi,a zapravo ne jedu ni približno dovoljno da bi povećali masu.
                    Ili to, ili kaze jedem ko konj a sta ? pa cijelu salamu pojedem

                    Comment


                    • #11
                      Re: nikako nemogu dobiti na masi

                      ili ovi drugiazim na prehranu a kile ne idu dolje.a ustvari dan započinje burekom,završava hrenovkama

                      Comment


                      • #12
                        Re: nikako nemogu dobiti na masi

                        da bi se dobila masa ispricano je bezbroj puta,postova na forumu ima masa.google da nespominjem.istina je da treba jest puno,ogromno,ali odredenu hranu, vecina zna koju. ne se ubijat pizza cut-ovima,burecima,salamom i punomasnim sirevima. pereci i peciva itd itd....

                        skuhaj si 3xdnevno po 100g integralnih makarona, pa kad vidis koja je to hrpa, pozlit ce ti....e to trebas zderat, i rizu i krompir,ne burek i krempite
                        Pocivao u miru Bozjem

                        22.12.1984 - 20.12.2012

                        __________________________________________________ ___________________________

                        mentor: Sasa Draskovic

                        Comment


                        • #13
                          Re: nikako nemogu dobiti na masi

                          znači samo tjesteninu treba jesti puno? jel dobra i majoneza da podigne kalorije?

                          Comment


                          • #14
                            Re: nikako nemogu dobiti na masi

                            ovo postala sprdacina prava.....zali boze ljudi sto ti pokusavaju pomoci...

                            Comment


                            • #15
                              Re: nikako nemogu dobiti na masi

                              znas sta je najveci problem damko...likovi samo dolaze,ni nepotrude se prvo surfat forum i trazit,jer sve je jednostavno podjeljeno u grupama. vec odma otvore temu BOOM...i kad nes pomoc ***** si,ako pomognes ubijaju ovakim sprdacinama...

                              da majoneza
                              Pocivao u miru Bozjem

                              22.12.1984 - 20.12.2012

                              __________________________________________________ ___________________________

                              mentor: Sasa Draskovic

                              Comment

                              Working...
                              X