Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko vjezbi i dobijanja misicne mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko vjezbi i dobijanja misicne mase

    ovako trebam pomoc oko vjezbi i dobijanja misicne mase znaci problem je sljedeci
    prije 2 god sam pao na prsa i ozljedio prsni kos ,znaci problem je slj sto mi se vidi ta ozljeda tj kvrga i doktor mi je rekao pomocu vjezbi da se to moze ispravit i naravno da se udebljam a sad sto se tice debljanja to je vec malo veci problem znaci jedem ko konj sve sta stignem ali jednostavno to kao da se ne prima jedem vise puta na dan u moju prehranu je cesto tu piletina,tjestenina,razlicite vrste mesa,mljecni proizvodi i tako to ...ali problem je taj jednostavno sve sto ja pojedem to se nista ne vidi..pa svaki savjet sto se tice toga bi mi dobro dosao ...i molio bi vas pomoc oko vjezbi
    prsa ,leda i ruke jel iskreno svaki savjet bi mi dobro dosao..jer one vjezbe koje mi je doktor prepisao nemaju nekog ucinka pa sam odlucio pomocu dizanja utega ..
    hvala svima unaprijed

    LP

  • #2
    Re: svaki savjet dobro dosao :

    Ajd da probam pogoditi ? Imas jednu stranu skroz u vrhu prsa malo vise izrazenu, kao kvrga neka ? Znaci u onom dijelu odma ispod vrata ? Da nije slucajno desna ?
    p.s da li ti otezava neko gutanje hrane i sl. ? imao sam jedan takav slucaj pa pitam

    Comment


    • #3
      Re: svaki savjet dobro dosao :

      ne nego ravno na prsnom kosu je ta kvrga recimo onaj dio iznad somaka,ne nije lijeva strana je jer prilikom pada sam pao na lijevu stranu i nabio si prsa sad je problem taj sto je od operacije ostala ta recimo kao povisica koja slici hmmm pilecim prsima ali samo drugacije malo jel je meni bas ovo izbocina vidi mi se kad kad se ispravim i stvarno mi to smeta i neugodno mi je ,ne ne boli me kod gutanja na pocetku dosta je ali sad vise ne jedino kad lezim na tvrdom okrenut na stomak onda zna bolit

      Comment


      • #4
        Re: svaki savjet dobro dosao :

        Kod jednog momka je to bilo problem ali onako kako sam gore opisao, znaci skroz gore u vrhu i imao je jako problema sa gutanjem u pocetku vise ali i dan danas nazalost(ali u puno manjem). No ne odustaje! Kod drugog je to bio slucaj, medjutim ugojio se je kao svinja i to je jednostavno nestalo uopce se ne primjeti da je ikad bila neka "deformacija". Da napomenem nijedan nije imao nikakav pad, nego jednostavno "prirodno" tako islo. Znaci masa ce ti sigurno to pokrit, samo pitanje da li ce s eopet vidjeti, ali sigurno u manjem obliku.

        Sto se tice drugog djela mase i kilaze, imas na stotine jelovnika i stotine treninga tu, na hiljade rasprava o treninzima, hrani, suplementima i svemu ostalom sto je potrebno za masu i to kvalitetnu misicnu Opisi malo svoje treninge i svoju prehranu(kad, otprilike koliko g i koliko puta dnevno)

        Comment


        • #5
          Re: svaki savjet dobro dosao :

          znaci ovako sto se tice prehrane
          ujutro obavezno 4 jaja kruh i pahuljice
          poslje toga oko 10 pojedem sendvic s tunjevinom i jogurt
          onda obavezno voce neko
          rucak : piletina,riza,juha,krumpir,svinjetina itd
          onda uzmem 1h trening
          poslje toga sendvic neki,voce,i ono malo od rucka dodam
          navece obicno bude nesto brzo tipa pizza,hamburger,cevati,lignje

          e sad sto se treninga tice:
          potisak na ravnoj klupi
          potisak na ravnoj klupi s bubicama
          potisak na kosoj klupi
          potisak na kosoj klupi s bucicama
          razvlacenje bucica na ravnoj i kosoj klupi
          normalno sklekovi

          ruke
          stojeci pregib s sipkom i bubicama
          sjedeci pregib s bucicama

          leda
          mrtvo dizanje utega
          veslanje u preklopu sipke
          dizanje utega iza glave

          Comment


          • #6
            Re: svaki savjet dobro dosao :

            e sad me zanima jel bi bilo dobro da ubacim neki protein za dobivanje na masi jer sam citao o tome ali ne znam koji je dobar

            Comment


            • #7
              Re: svaki savjet dobro dosao :

              Nisi rekao svoju visinu i težinu.

              Moraš unositi dosta proteina i ugljikohidrata,znaći 1.5/2g P po kg tjelesne težine,a što se tiće UH što više.

              Ako imaš para uzmi si Whey i glukozu i pij poslje treninga.
              Originally posted by Mir7a
              koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

              Comment


              • #8
                Re: svaki savjet dobro dosao :

                ah sry visok sam 176 a tezina 60 kg..bio sam citao za mega mass i kreatine da se dobija od njih misicna masa..pa me zanima jel to zdravo..

                Comment

                Working...
                X