Announcement

Collapse
No announcement yet.

zelim dobit na masi ( i veoma ju tesko i polako dobivam - želim se bavit sa boksom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zelim dobit na masi ( i veoma ju tesko i polako dobivam - želim se bavit sa boksom

    16 god , 172 cm , 60 kg
    Dobar dan evo htjeo sam vas iskusne nesto pitat; zelim dobit na masi ( i veoma ju tesko i polako dobivam) , jel se dobro bavit boksom s obzirom na cilj ili je bolje ici samo u teretanu? pitam to jer sam cuo da se na boksu trosi previse kalorija te se usporava dobitak mase
    hvala

  • #2
    Re: Boks

    Da , ali ako te zanima boks mozes ti boksat i radit teretanu jedino kaj ce kile ic puno sporije, odluci oces boksat il ti je bitnije dobivat masu...
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #3
      Re: Boks

      Originally posted by kico View Post
      16 god , 172 cm , 60 kg
      Dobar dan evo htjeo sam vas iskusne nesto pitat; zelim dobit na masi ( i veoma ju tesko i polako dobivam) , jel se dobro bavit boksom s obzirom na cilj ili je bolje ici samo u teretanu? pitam to jer sam cuo da se na boksu trosi previse kalorija te se usporava dobitak mase
      hvala
      mozes oboje slobodno,neboj se aktivnosti,covjek od pamtivijeka trci skace i zivio je u extremnijim uvjetima nego danas
      sto se tice kalorija i potrosnje,jedi zdravo,uzimaj suplemente i vjezbaj

      netko ce ti mozda rec da suplementi ne pomazu,ili da ih nije pptrebno uzimat ali nekad nisu ni racunala bila potrebna i svejedno smo racunali pogledaj koliko je bolje i brze racunati s njima,isto ti je sa suplementima,uz prehranu,teretanu i boks sigurno da ces ojacat

      po meni bi samo malo trebao nabit kila,imas premalo,u godinama si kad ti tijelo jos raste,unutra i van,i odreduje svoj pravac,kako ti odlucis zivjet svoj zivot tako ce se i tijelo ponasat i razvijat
      sretno

      Comment


      • #4
        Re: Boks

        Ne boj se toga što boks troši puno kalorija. Jedi prije nego osjetiš glad, budi brži od gladi i sve je uredu onda. Naravno neka bude zdravo puno proteina i neka ima malo više kalorija.

        Comment


        • #5
          Re: Boks

          Hvala decki , pijem whey jednom dnevno no htjeo sam vas jos nesto pitat- htjeo bi uzeti neki gainer (npr. mutant mass? ) no zanima me koji je po vama najbolji te kolko ih se dugo treba uzimat da bi imale efekat
          znam da nista neide preko noci al ovo pitam zbog financija

          Comment


          • #6
            Re: Boks

            Mutant mass je dobar, ja bi radije uzimao više wheya na tvome mjestu.

            Comment


            • #7
              Re: Boks

              Trebaš jesti više.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Boks

                stvar je da mozes i bez gainera,pomognu oni,ali to mozes i prehranom,steta novca

                Comment


                • #9
                  Re: Boks

                  E pa zato pital jel vrijede tih para ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Boks

                    Originally posted by kico View Post
                    E pa zato pital jel vrijede tih para ?
                    po meni ne vrijede para,a da li rade,da,rade svoje,dobit ces na masi
                    najbolje je probat pa vidit da li mu odgovara

                    Comment


                    • #11
                      Re: Boks

                      Originally posted by kico View Post
                      E pa zato pital jel vrijede tih para ?
                      Pročitaj ovdje što je gainer pa će ti biti jasnije:

                      http://www.building-body.com/forum/t...ve-o-gainerima
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Boks i teretana

                        treniram boks i poceo sam ic u teretanu.Jel dobro ici 3puta tjedno na boks i 3puta tjedno u teretanu, znaci 6puta tjedno imat trenige, i koje su sve vjezbe najbolje u teretani radit za boks

                        Comment


                        • #13
                          Re: Boks i teretana

                          Meni kad san još trenira boks, treninzi su bili triput tjedno (pon, sri, petkom sparinzi) a dane izmedju (uto i čet) se radila teretana. Ponekad se nakon boksa radila teretana 15-20 min, al to je bilo vise naglasak na snagu i izdrzljivost negoli na masu, tako da ti je cilj jest ko konj kako bi se reklo.

                          znači 5 dana treninzi, parnim danima boks, neparnim teretana

                          EDIT: vidi sa trenerom, dog se sa njim kako nebi bilo udaljavanja od postavljenih ciljeva.
                          Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Boks i teretana

                            Originally posted by Whatissomething View Post
                            treniram boks i poceo sam ic u teretanu.Jel dobro ici 3puta tjedno na boks i 3puta tjedno u teretanu, znaci 6puta tjedno imat trenige, i koje su sve vjezbe najbolje u teretani radit za boks
                            Naj bolje ti je raditi vježbe za gornji dio tjela, i radi sklekove s pljeskom itd. Da bi dobio na eksplozivnosti, udaranje s bućicama.

                            Pitaj trenera koje vježbe su ti dobre za eksplozivnost, ili jednostavno u teretani povećavaj masu a na boksu radi tehniku i eksplozivnost.

                            Comment

                            Working...
                            X